Poznaniacy - Poznań i okolice :)

nie ma problemu, walcie śmiało 😉
BASZNIA   mleczna i deserowa
20 września 2013 21:57
sillke, jest watek o stajniach poznanskich, na konskich 😉
[s]Poznaniaczki, moze któraś będzie zainteresowana.
Podczas jakiejś imprezy, na którą wpadłam do Poznania, dostałam Zaproszenie na Akademię Makijażu DOUGLAS.
To są Warsztaty z wizażystką dotyczące techniki samodzielnego wykonywania makijażu dziennego, wieczorowego i biznesowego, odbędą się w Perfumerii Douglas w Galerii Malta, podany jest nr telefonu, i na zaproszeniu jest info że trzeba telefonicznie potwierdzić swój udział. Dodatkowo zaproszenie uprawnia do 15% zniżki na zakup kosmetyków do makijażu.
Zaproszenie nie jest imienne, więc może któraś chciałaby skorzystać? jeśli tak to proszę o PW. [/s]

już nieaktualne
Odświeżam:

Potrzebuję pomocy kogoś, kto bywa w okolicach Pokrzywnicy k. Wągrowca.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
10 października 2022 23:34
Drodzy Poznaniacy - mam pytanie. Szukam jakiegoś fajnego spa/miejscówki gdzie mogę wysłać dwójkę nowożeńców na jakiś pakiet dla dwojga. Czy termy maltańskie są godne uwagi a i czy może jest w ogóle coś innego fajnego?

Może być nie do końca w Poznaniu jednakże niezbędny będzie jakiś dostęp do komunikacji publicznej żeby się tam dostać bo auta nie mają niestety.
donkeyboy, zobacz sobie SPAlarnia Puszczykowo zaraz obok Poznania, co jakiś czas kupuje tam rodzicom taki wypad, zawsze byli mega zadowoleni, a są dość wymagający 🙂
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
12 października 2022 10:01
Również polecam spalarnie 🙂 i blisko Poznania, ekstra okolica
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
13 października 2022 08:43
Dziękuje wam za polecenie! 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się