Dyskusje ignorowanych

Dziewczyny ja wam dam lepszą radę, zamiast zbierać ignory poczytajcie instrukcje obsługi usuwania konta na R-V.


Nagrodę, nagrodę!
Dobrze prawi!  😅 😅
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,14140.0.html tylko, obawiam się że punkt 3 będzie dla nie których nie do przebrnięcia.
Dobra Adrianna ja chciałam ci towarzystwa dotrzymać i polepszyć samopoczucie ale to naprawdę zaczyna się robić głupie chodź zbieram te ignory ee...? pół godziny? Musze się wycofać bo zwariuje  😡 Tak, Alabamka tchórzy ... 😵
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 23:05
🤬 Spoko przeciez nie musisz sie narazac, wystarczy tego kopa mi ty sie uspokoj....  😁
Yyyy a nie mowilas przypadkiem ze to nic zlego? A wymiekasz przy 4 jeszcze 41 braklo....  :kwiatek:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 kwietnia 2010 23:07
Alabamka, A myślałam, ześ poważniejsza.... 😵
Nie chodzi mi o liczbę ignorów tylko o to co trzeba robić aby je dostać  😁
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 kwietnia 2010 23:10
No to już masz receptę gotową. Wystarczy pisać głupoty.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 23:10
😂 Mi sie zdawalo ze do pierwszej 10 sie przyczynilam ale pozniej, dostalam hurtowo.......... i nie wiem a co.... Bez przegiecia 45 ignorow, pozdrawiam ignorujacych  🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek: 🤔wirek:
No dokładnie i w 30 minut już wszystkich wkurzam i widzę jakie to nie fajne i ja dziękuję ale muszę się wycofać bo zwariuję  :emota2006097:
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 kwietnia 2010 23:12
Bez komentarza. 😵

Nie macie innych problemów?

Ja mam ignory ale jakoś mi to zwisa.
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
16 kwietnia 2010 23:13
No gorzej niz......  🙄 Tak automatycznie wszystkich wkurzasz,  👀
Notarialna masz 45? Bijesz rekordy? Nie to o co chodzi>?  😁 Jak bys miala 4 razy tyle co ja to nie wiem czy tak by zwisalo..........  👿
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 kwietnia 2010 23:16
Mam cie w ignorowanych, ale nie wytrzymałam i odsłoniłam sobie wiadomości.
Żałuję.

No właśnie albo tak jak Notarialna gdy zachowujesz się "głupio" albo bawisz się w bicie rekordów uważają cie za niepoważne dziecko bo się przejmuje ignorami. A ja powtarzam po raz kolejny, że nie o to mi chodzi tylko chciałam aby Adrianna przestała się przejmować i miała kogoś kto ma od niej więcej tych ignorów ale nie potrafię zachowywać się jak idiotka błagając o ignory bo to jest jeszcze bardziej żałosne niż przejmowanie się, że je sie ma   😁 A do tego nie będe już miała naprawdę z kim tu porozmawiać bo wszyscy mnie będą widzieli w skórze dziewczynki bawiąca się w kolekcje ignorów  😵 O to mi chodzi  😉 Pobawić bym się mogła ale jak y to potem nie miało skutków takich, że 50 osob na r-v mnie ignoruje i mogę rozmawiać ze ścianą przez zabawę  👀 Jak ktoś by mnie ignorował za moje "ja" to bym się nie przejmowała bo bym była sobą a teraz to jest inaczej.  🙄 Mam nadzieje, że ktoś coś z tego zrozumiał bo ja nie bardzo  😵
No to już masz receptę gotową. Wystarczy pisać głupoty.


i pierwszy raz w życiu się z Tobą zgadzam  😉
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
16 kwietnia 2010 23:48
_kate, 😁

przepraszam za nie regulaminowy post, ale tylko tyle jestem w stanie powiedzieć 😁
Szał pał normalnie  😂

Ja to jak raz ignorowałam jedną osobę to i tak odkrywałam wiadomości, bo mi jakoś tak "pusto" było 😀
deborah   koń by się uśmiał...
17 kwietnia 2010 08:19
ludzie idźcie z psem na spacer, pojedźcie do stajni.
ręce i wszystko inne opada jak się takie rzeczy czyta
Adrianna po co Ci to?
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 kwietnia 2010 08:21
deborah ale co watek? Chyba po to ze tu moge sie wypowiadac................ Bo raczej nigdzie indziej  😁
deborah   koń by się uśmiał...
17 kwietnia 2010 08:23
dlaczego nigdzie indziej??
To jest chyba taki dziwny sposób zwracania na siebie uwagi, bycia dobrym w czymkolwiek, choćby i w czymś negatywnym 😉

Ja nie mam żadnego ignora, czuję się taka... niezauważana... buuuuuuuuuuu!!!  🙁
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 kwietnia 2010 08:40
Bo mam tyle ignorow, ze nikt mnie nie lubi. Za wszystko co mowie mam po lbie.....  🤬
deborah   koń by się uśmiał...
17 kwietnia 2010 08:56
tu też dostajesz ignory a przy tym skupiasz na sobie uwagę potencjalnych ignorodawców  🤬
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 kwietnia 2010 09:02
Ehhhhhhhh, co to teraz za roznica?  😵
Julie - to tak jak ja buu


ale laski po co wam to?

Alabamka
proszę przestać denerwować ludzi  🤬

adrianna32 - też radzę przestać. Już było lepiej i miałaś mnie ignorów, a znowu zaczęłaś denerwować ludzi. No i po co? Nie lepiej żyć w zgodzie i w razie pytań uzyskać odpowiedź od ludzi z forum? Nie lepiej czerpać tak cenną wiedzę? Czy jednak wolisz zaśmiecać forum i robić dziwne jazdy.
Ależ ja już przestałam  😎
Averis   Czarny charakter
17 kwietnia 2010 09:48
Alabamka, wybacz, ale celowe denerwowanie ludzi, by zbierać ignory jest mało dojrzałe. A potem jest lament,  że ludzie ignorują Twoje posty, bo masz 13 lat. Po takich akcjach to widać ,niestety.
Nie potem tylko przedtem to było i mówię, że już przestałam bo to było głupie  🙄
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 kwietnia 2010 09:56
Ale i tak mam ich juz tyle i nigdy nie bede ,miala ich zero............  🙄 Mialam sie nimi nie przejmowac wiec przestalam, znowu zle.... To mi juz raczej nie zaszkodzi/.........  👿
Adrianna po 1. ogranicz te swoje "....." i nieszczęśliwe buźki a na pewno będzie lepiej  😉
adrianna32   oni wojne pokazuja a o pokoj walcza
17 kwietnia 2010 10:19
Alabamka brakuje Ci jeszcze tylko 38.............  😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się