skoki luzem - zdjęcia/filmiki

woow, nieźle się zapowiada  🙂
Ogladajac wasze zdjecia tak mi sie na wpomnienia zebralo wiec wstawiam
Moja Gracja w wieku 7 lat(czyli jakies 2 lata temu)
150 stacjonata, koń fruwał z checia i z jaka technika 😍
Ale pewnie juz nigdy do tego nie wrocimy  😕
gunia92 technika to akurat srednia, nadgarstki nisko, lapy wisza  😎
deborah matko boska jakie cudo, nic innego tylko ślinić się przed monitorem.  😜
Co to za muzyka w tle w filmiku?
deborah   koń by się uśmiał...
15 czerwca 2012 22:45
Minosia, Blue Cafe utwór Buena chyba..
deborah
Młody jest prześwietny 🙂

Nasz trzylatek, jakiś trzeci raz w korytarzu, trochę oklapł bo w hali było ze 40 stopni  😵
[[a]]http://sporthorse-data.com/play.htm?video=/movies/10601079.mp4&name=Arsene%20Lupin[[a]]
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 sierpnia 2012 11:51
armara, podoba się, fajny przodem 🙂
A tu maleństwo ze stajni, które, jak widać ma chęci do skoków, bo niczym nie zmuszane i nie gonione skacze.  😀

Leci 😀 tutaj jako bodajże 3,5latek
Od Aga/Kerman i po Chellanos Boy
Anderia   Całe życie gniade
15 sierpnia 2012 14:40
easiertobe jaki zapas  🤔zok: fajny maluch, będą z niego ludzie. A nóżki ma jak sarenka  😜
nasicc
Wow ! W ZT jest ogier po Chellano's Boy - technicznie zapowiada się super, szkoda, że tatuś tak krótko u nas (w Polsce) krył 🙁
easiertobe jaki zapas  🤔zok: fajny maluch, będą z niego ludzie. A nóżki ma jak sarenka  😜


Teraz już jest większa i ładniejsza, bo zdjęcie wyżej z kwietnia. Wrzucę, jak tylko będę miała nowe. A plany wobec niej są (tfu tfu). 🙂
Osobiście nie jest to mój koń,ale mojego trenera kuzyna,z którym mam kontakt.Obecnie koń stoi w Toruniu,w treningu.na prawdę zapowiada się świetnie,gdyby ktoś go wziął w sportowy trening to byłaby maszyna jak ta lala !

a tu filmik.
nasicc, No, no, całkiem ciekawy! To znaczy, że teraz w treningu sportowym nie jest?

easiertobe, Fajne małe 😀 Taki pająk przez przeszkody 😀
no niby jest 😀 dowiem się świeżych informacji na czasie. ale chodziło mi o to,że jakby go ktoś wziął w taki trening typowy do zawodów to byłoby na co popatrzeć
Korytarz zrobiony w maju.
Pampero, 5 lat :-)


eterowa   dawniej tyskakonik ;)
15 sierpnia 2012 20:52
nasicc, świetny!
pampera, kucor fajnie sobie radzi 🙂
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 sierpnia 2012 10:04
Deborah konik fajny, ale według mnie odległości były w ogóle niedopasowane, za blisko i koń nie miał swobody skoku.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
16 sierpnia 2012 10:32
nasicc widzialam go gdzies na ogloszeniach. chetnie bym wziela takiego w trening. 😉
tak,był na świecie koni x czzas temu,ale obecnie nie jest na sprzedaż 😀 muszę się dowiedzieć dokładnie jak mu tam idzie pod siodłem.Ogólnie charakterny ogierek z niego
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
16 sierpnia 2012 14:43
A żeby nie być gołosłowną - Belfast sprzed tygodnia i okser 100cm 🙂



i 110cm 😀





deborah   koń by się uśmiał...
16 sierpnia 2012 16:02
Strucelka, niestety nie ja ustawiałam szereg. To wstępne kwalifikacje do ZT ogierow. Wg mnie było bardzo ciasno a Clever nie jest jakimś wielkim koniem.  Dlatego tak się wił na tych drągach

Belfast super.. a Ty go ciągle tym dresażem męczysz 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
17 sierpnia 2012 13:49
Deborah to tym bardziej, ludzie z ZT powinni się na tym znać 🙄 Szkoda, bo koń mógłby się pokazać jeszcze lepiej.

Pomału się "naskakujemy", bo Belfast wkońcu się ogarnął ze skokami. A ujeżdżenie rzeźbimy, bo lubię i bez podstaw dla mnie skoków nie ma 😉
Strucelka
ZT jest w zupełnie innym miejscu, zupełnie inna ekipa i zupełnie inny korytarz. Byłam na połówce zresztą i odległości zdecydowanie pasowały, podobnie na Czempionacie w Zbyszko 🙂
Z dziś konik troszkę pokicał na padoku.


Znacie może jakieś ćwiczenia czy coś, by polepszyć składanie podwozia ?
bo swego czasu mój fajnie chował a teraz zaczyna olewać i mu wiszą te nogi...
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
26 września 2012 15:59
pampera, jaką ma minę "o jejku, takie małe mi tu ustawiają, czuję się niedoceniony!" 😀

a tu moja. film ze skokami zaczyna się od 4.50 niestety zepsułam film 😀 zdjęcia za długo idą.
ogólnie to był chyba 3 jej korytarz w życiu, wcześniej chodziła ujeżdżenie a teraz w treningu skokowo-ujeżdżeniowym i skoki na prawdę lubi,szanuje drągi i nie wyłamuje 😀 obecnie jesteśmy w treningu by jechać zawody w Petce

Haflingery też dają radę!  😅
pampera, jaką ma minę "o jejku, takie małe mi tu ustawiają, czuję się niedoceniony!" 😀

Ojjj niestety musze uważać ile mu stawiam, bo jak będzie za dużo, to konik już nie skoczy i Foch Forewer dlaczego ja coś od niego wymagam...  🏇

nasicc Fajnie konisko lata ! Z taką płynnością 😀
missk Podziwiam ! z ciekawości, ile ma w kłębie ?
To i ja dodam moją Siwą z korytarza jakoś 3 tygodnie temu:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się