Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

nekti   Pająk stajenny..
25 czerwca 2013 20:22
mecki92, a jakieś bliższe informacje..  😀
Czy są pastwiska (i jak duże)?
Na jak długo konie wychodzą?
Ile razy dziennie karmienie?
Czy nie ma problemów z podawaniem dodatków paszowych/pasz itd?
Ile kosztuje pensjonat? 🙄
kamila25 Piła to raczej nie okolica Pń.
kamila25 Piła to raczej nie okolica Pń.


Ale to samo województwo i tylko 100km. Po co zakładać wątek na stajnie w Pile i okolicach? 😉
[quote author=amazonka1993 link=topic=208.msg1812692#msg1812692 date=1372275164]
kamila25 Piła to raczej nie okolica Pń.


Ale to samo województwo i tylko 100km. Po co zakładać wątek na stajnie w Pile i okolicach? 😉
[/quote]


Tak samo pomyślałam i dlatego tutaj zadałam pytanie odnośnie stajni w Pile 🙂
Przepraszam za 🚫 ale może ktoś się orientuje czy na Woli w sklepie Pegaz są wędzidła Metalab? Z góry dzięki i sorka  :kwiatek:
Lov   all my life is changin' every day.
28 czerwca 2013 15:06
dairoxroxi, z tego co kojarzę, to chyba nie, ale na pewno mogą Ci zamówić 😉
Witam, czy ktoś słyszał coś o stajni na ulicy Boranta, dokładniej tej za szkołą? Dowiedziałam się, ze konie mają tam kiepskie warunki, nie wychodzą na padoki itd, ale zanim pojadę osobiscie chciałam zapytac czy moze ktos cos wie o tej stajni?
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 lipca 2013 20:09
Agatqa, stajnia zwana stajnia u Kiemlicza, czyli stajnia Pana Jana, jest legendarna. Teraz rzadzi jego wnuk, tez legendarny. Nie jedz, nie ma po co.
Chodzi mi o to, ze jestem wolontariuszka w jednej z poznańskich fundacji i otrzymaliśmy zgłoszenie, że konie tam nie wychodzą na padoki. Żadnych zdjeć nie mam, prawie nic o tej stajni nie słyszałam, osoba, która zglosiła też nic więcej nie powiedziała. Ale mimo wszystko chyba się przejadę i osobiście zobaczę, co i jak 🙂
Agatqa Moja kumpela miała tam konia w pensjonacie. Konie stoją na betonie, padok jest jeden do jazdy , to stajnia można powiedzieć w środku miasta , więc oni nie mają tam miejsca na padoki. Zresztą padok ledwie ogrodzony z jakichś badyli co nie jeden koń mógłby przeskoczyć... Warunki jak dla mnie straszne...
Dzięki za informację, w takim razie na pewno tam pojadę! Kiedyś chyba nawet byłam pod tą stajnią, kiedy szukałam jakiejś dla siebie, ale wszystko było pozamykane, myslałam, że ta stajnia już nie istnieje...
BASZNIA   mleczna i deserowa
01 lipca 2013 21:18
A, no w tym celu to powinnas jechac, oczywiscie 😉
Ogrodzenia takze sa legendarne 😉
A moglas byc w stajni Sztankow, ona sasiaduje i faktycznie juz nie istnieje.
możliwe, rzadko bywam w tych okolicach :p mam nadzieję, że nie będzie większych problemów z wejściem na teren stajni, zobaczymy 🙂
Nie wiem, jak w środku, ale konie są zazwyczaj na małych kwaterach na dworze.
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
02 lipca 2013 11:35
Może ktoś wie jakie są warunki i ile kosztuje pensjonat w stajni Staszicówka w Pile, bo kurcze nie mogę się do nich dodzwonić :/


nie wiem jak aktualna cena , ale ja bym tam konia do pensjonatu nie wstawiła
z tego co wiem to warunki kiepskie. Można powiedzieć, ze wlaściciel "legendarny" na Piłę. Powiedzmy, ze miłośnik koni również tych rzeźnych. W stajni nie było dostępu do bieżącej wody, konie karmione byle jak i byle czym.  Słyszałam, ze swoje konie  dokarmia chlebem i kapustą, ale to tylko słyszałam, wiec żeby nie było, ze plotki rozsiewam 😉.
cranberry, dzięki za info, ja właśnie też słyszałam że z tą stajnią jest coś nie tak ale chciałam się upewnić i zadzwonić żeby się umówić na wstępne oględziny ale jakoś nie mogę się do nich dzwonić i to już od dłuższego czasu :/
cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
02 lipca 2013 19:36
kamila25 jeśli szukasz pensjonatu w okolicach Piły to mogę coś tam polecić. Jak coś to pisz na priv.
orientuje się ktoś jak wyglądają sprawy z Dominantą w Kicinie? Miało coś tam ruszyć ponoć i zastanawiam się jak jest 😉
Kuhailan   Wtedy wziął Bóg garść wiatru i stworzył zeń konia.
05 lipca 2013 00:06
Będę również wdzięczny za wszelkie info o stajniach w okolicach Poznania. Pod koniec lipca wracamy na stare śmieci z obczyzny i najwyższy czas zrobić rekonesans  😉 O Kicinie mam akurat informacje z pierwszej ręki, ze względu na niegdyś bliską odległość. Poprzedni dzierżawca obrócił wszystko w ruine, stajenny co pił i bił, odpasy nieregularne, zaparzone. Teraz ma być nowy dzierżawca, czy coś się zmieni?  czas pokaże, plotki chodzą, że opróccz pensjonatu ma tam dojść rekreacja i hipoterapia. Ja szukam stajni typowo tylko pensjonatowej. Jakie teraz ceny w Biedrusku??
A czy coś wiadomo kiedy rusza ta stajnia w Kicinie?
Na stajnię w Kicinie jest wielu chętnych, ale ponoć problem z właścicielem, który nie chce podpisać żadnej umowy ....
Jeździ ktoś w Białym Jednorożcu?
Miałabym parę pytań na PW.
Szukam pensjonatu w gminie Kleszczewo /do 20 km od Nagradowic/.
witam
Stajnia w Kicinie Dominantą  rusza od 1.8.2013. Już jest częściowo remontowana. Nowy dzierżawca, nowy stajenny który będzie przy stajnia mieszkał.
pozdrawiam 🏇
cassandra a znasz może jakieś szczegóły, jaka cena?
powielam pytanie, jak z ceną i czy w ogóle pensjonat będzie? 😀
😅 tak bedzie
Wlascicielka bialegi jednorozca jest moja kumpela. Fajna babka z podejsciem do koni. Caly kompleks na wydzierzawiony od wlasciciela stajni i wszystko ma na miejscu. Duzo osob u niej sie kreci. Jedyne co moge powiedziec to to, ze lekcje indywidualne z Ania duzo daja. Jezdzilam z nia z 3, 4 lata temu i troche sie nauczylam. Ma konia begina. Pierwsza klasa ; ) wiadomo w szkolce jak to w szkolce, kon za koniem i niezbyt idzie sie czego nauczyc. Piekne tereny. Polecam
poleca ktoś dobrego rymarza z poznania lub okolic? mam ujeżdżeniówke do przerobienia i szukam speca 😀
P. Konieczny ... ale baaaardzo długi czas oczekiwania. Zawsze swoje siodła do niego wożę, nie ważne co się dzieje, wiem, że mam bardzo dobrze zrobione.
Kiedyś stacjonował na Woźnej, ale teraz chyba przenieśli się na Strzelecką.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się