Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Dokładniej na końcu drogi pod lasem, stania znajomej, mogę podać namiary na prv😉
A dojazd taką polną drogą, to chyba już wiem, nawet nie wiedziałam że tam jest pensjonat. A mają jakąś stronę internetową?
Nie 😉 to kameralna stajnia
Czy ktoś kojarzy pana Tadeusza B. z Wągrowca? Hodowca z Wągrowca.
spin round'y, beczki i itp bardzo niszczą podłoże 😲


Dlatego podłoże musi być zrobione profesjonalnie i trzeba o nie dbać😉
Co to za ośrodek "Stajńia na szarym końcu"?? Gdzie? Ktoś  zna?
Dodofon, to koło Stęszewa. Stajnia prywatna.
Być. Mieszkam niedaleko Wągrowca. Ja osobiście nie kojarzę, ale jak chcesz jakieś konkretne informacje to być może mój teść go zna.
Potrzebowałam bym akurat informacji. Nie tyle, co o nim, a co o koniu, którego powinien jeszcze mieć. Jeżeli go zna, wtedy poproszę o sprawdzenie czegoś.
Poszukuje miejsca w wielkopolsce (najlepiej okolice Ostrowa Wlkp) gdzie znajde jakies jeziorko w ktorym mozna z koniem poplywac.
Czy ktos o czyms takim slyszal? :>
Ktoś był w stajni " Krzywa Stajnia" ?
lalusiowa ja kiedyś byłam  💃
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 czerwca 2012 15:00
Kopyciak, kiedys, raz, krotko i bez powtorki  :emot4:  🤬  !!!!!!!!!!!!!!!!
No właśnie, chętnie bym wróciła, choć na chwilę  :kwiatek:
Basznia, a Ty chyba też kiedyś w Krzywej Stajni  byłaś?  👀 Ja Cię tam widziałam! Przyznaj się!  😁
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 czerwca 2012 15:05
Kopyciak, kiedys tam bylam 😉. Dzisiaj rano, dzisiaj w poludnie, bede jeszcze dzisiaj po obiedzie i wieczorem 😉 😉 😉.
A tak serio to SORRY MODERACJO 🙂.
A Ciebie, Kopytna, trzymam za slowo 😉.
lalusiowa ja kiedyś byłam  💃


i ja i ja!!
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 czerwca 2012 16:15
Dodofon, Cie sie tez tyczy, ze dawno :-).
Proszę o opinię o tej stajni ?  🙂
Jak dla mnie to jedna z najlepszych i najfajniejszych stajni w okolicach Poznania, szczerze polecam  🏇

Edit:
  A najlepiej to przeszukaj ten wątek- jest tu naprawdę wiele opinii, różnych forumowiczów i z tego co wiem to same pozytywne  😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
21 czerwca 2012 16:51
Jak dla mnie to jedna z najlepszych i najfajniejszych stajni w okolicach Poznania, szczerze polecam  🏇

W zachodnich okolicach tylko :-)).
Pod względem atmosfery i indywidualnego podejścia do koni? To konkurencji zbyt dużo nie ma  😁
to ja was zapytam dlaczego te najfajniejsze tak daleko ode mnie🙁
Mam właśnie mały problem, muszę moje zwierzaki w sumie przechować gdzieś na zimę...bo liczę na to, że wiosną dam radę postawić stajenkę przy domu. A w stajni w której teraz trzymam zmienia się dzierżawca..
Tylko, że jedna ma COPD i musi najlepiej mieć boks angielski plus jak najwięcej na dworze, a z drugiej strony potrzebuję też dobrego placu i hali, bo druga kobyłka wraca od października do roboty.
Wokół mnie nie ma nic takiego🙁
to ja was zapytam dlaczego te najfajniejsze tak daleko ode mnie🙁
Mam właśnie mały problem, muszę moje zwierzaki w sumie przechować gdzieś na zimę...bo liczę na to, że wiosną dam radę postawić stajenkę przy domu. A w stajni w której teraz trzymam zmienia się dzierżawca..
Tylko, że jedna ma COPD i musi najlepiej mieć boks angielski plus jak najwięcej na dworze, a z drugiej strony potrzebuję też dobrego placu i hali, bo druga kobyłka wraca od października do roboty.
Wokół mnie nie ma nic takiego🙁



wokół mnie czyli gdzie? i za ile?
Dodofon, pewnie w okolicach Zamysłowa 😉

A Rancho Samum w Stęszewie już nie funkcjonuje? ich stronka mi się nie wyświetla...
Pamiętam, że stajnia miała być "ą-ę", z super warunkami.
Zapraszam wszytskich do stajni Zwierzyniec, wolne boksy, jazda konna, noclegi.
Okolice PUszczy Noteckiej, Sierakowa.
Stronka www.stajniazwierzyniec.pl
Dodofon- dokładnie Zamysłowo. 25 km w stronę wrocławia 🙂  mocno zastanawiam się nad Więckowicami.. aczkolwiek wiem, ze tam różnie z wypuszczeniem koni na padok..🙁
Thymos- Samum już nie funkcjonuje, stajnia istnieje, ale nie ma pensjonatu.

Na skoki, to przychodzi mi na myśl stajnia w Zbierkowie, choć to zupełnie nie Twoje kierunki, ale może warto tyle dojechać😉
Znam stajnię dobrze, ale jednak za daleko. Jadąc po pracy do stajni, wracałabym w nocy. Mam z domu około 65km.
Hm, to tak jak ja 😎

Swoją drogą ile jest w Poznaniu i okolicach stajni, które byście z ręką na sercu polecili rekreantowi?
Uznajmy że musi być hala, regularne karmienie, trawiaste padoki, normalne podłoże (a nie plażowy piasek).
Gdzie jest przede wszystkim kompetentny personel?
Po ostatniej zimie jak dojeżdżałam 45 km, mam serdecznie dość takich dojazdów:P już nawet nie chodzi o wygodę, tylko o to, że ze zmęczenie zasypiałam za kierownicą.
Kombinuję cały czas, może uda mi się do tego czasu postawić coś u siebie, ale niestety kiepsko to widzę🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się