Pensjonaty w Poznaniu i okolicach

Monny   bez odbioru .
04 maja 2010 20:28
A co nie tak z Trellą?
Kenna, dzięki bo wersje jakie tam otrzymałam są najróżniejsze pierwsza to był handlarz więc się załamałam 😤
Monny, nic nie tak została sprzedana
Condina   Charakter, Charisma, Klasse.
05 maja 2010 08:35
🚫

a kto trenuje teraz w Boborowku? ktos cos wie?
http://www.kokoszki.republika.pl/cennik.htm

chyba najtańszy pensjonat w okolicy Poznania, Kokoszki...300zł szok że się komuś opłaca i wcale aż tak daleko nie jest bo  wg mapy z centrum jest 38km, ktoś zna?
madzixx ja trzymałam tam konia przez pół roku ale jednak okazało się ze dojazdy mnie trochę przerosły. A co do pensjonatu to moja opinia sprzed dwóch lat, teraz nie mam pojęcia jak tam jest: właściciel bardzo miły i do dogadania, pomocny i otwarty na sugestie klienta, pastwiska zadbane, konie na pastwiskach od rana do wieczora, z wyżywienie ok, siano ok, mój Browar jako że łykawy to miał duży snopek z sianem pod boks podstawiony coby miał co robić :-), jedynie miałam zastrzeżenia do czystości w boksach. pozd.       
Condina nikt na stałe. Każdy trenuje z kimś innym i w ten sposób przewija się tam sporo osób  😉

Melduje, że Baborówko podniosło ceny za pensjonat: aktualnie 550zł
Teli   Koń to zwierzak. Animal.
Rży i wierzga. Patrzy w dal.
Konstanty Ildefons Gałczyński

14 maja 2010 15:04
Proszę, doradźcie. Poszukuję miejsca, najfajniej byloby w Wielkopolsce, gdzie mogłabym zajechać na tygodniowe wakacje z koniem, chłopem i psem. Poszukuję takiego miejsca, gdzie znajdę dobrego trenera i przez ten tydzień będzie nas trenował w skokach. Jest takie miejsce?
Sklep na Woli otwarty!
Tzn większość rzeczy jest jeszcze w pudłach i dużo jeszcze nie dojechało ale już jest pełno i nie ma porównania do Pegaza! Pikeur, Eskadron, Veredus itp itd wszystko na miejscu. Najnowsze kolekcje do wymacania 😍
Jest wszystko! Wreszcie będzie jakis porządny sklep w Poznaniu. Jedynym problemem jest to, że rzeczy sa prawie z najwyższej polki i jest baardzo drogo. Jednak już zasugerowałyśmy zarządowi pościąganie tańszych bryczesów np Fair Playa i innych firm, bo nie każdego stać na Pikeury...  🙄
Za jakiś czas dojadą pasze i mnóstwo innego sprzętu.

Jak macie jakies pytania to walcie śmiało 😉
Gdzie jest dokładnie ten sklep? Bo za jakiś miesiąc wybieram się na zakupy 😜  😅
A wiesz gdzie jest Hipodrom Wola? Na lutyckiej. Jak wjedziesz na hipodrom to od razu po lewej jest sklep 😉
to wiem! a Pagaza czy jak tam się nazywał ten sklep już niema?? 🤔
no to właśnie zamiast Pegaza jest 😉
Monny   bez odbioru .
17 maja 2010 20:15
😅 nareszcie
będę musiała się tam wybrać na dniach 😀
O k....! Zbankrutuję teraz na bank 😉
Jak macie jakies pytania to walcie śmiało 😉


Wiadomo, jak się nazywa ten sklep? Ma już może stronę internetową?
[quote author=Ramires link=topic=208.msg589612#msg589612 date=1274118412]
Jak macie jakies pytania to walcie śmiało 😉


Wiadomo, jak się nazywa ten sklep? Ma już może stronę internetową?
[/quote]

coś z westu będzie??
Olivia właściwie to nie wiem 😡 Wisi jeszcze ciągle szyld Pegaza. Wszystko się dopiero powoli rozkręca 😉

Dodofon hmm... szczerze mówiąc to wątpię. Jeszcze dużo sprzętu jest w pudłach a nie pytałam bo to nie moja działka. Jutro mogę tam zawitać i spytać jeżeli chcesz 😉
sklep nadal nazywa się Pegaz
Ale właściciele już nie ci sami?
A czy ktoś wie coś na temat WADERY w Brzeznie??????????? Myślę aby tam postawić konia.
Proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!!
Tzn. jakie warunki tam są to wiem, ale jakie są opinie tych co tam byli???????????
A więc ,atmosfera w stajni jest o.k, jest czysto ,a z właścicielem można sie dogadać.
Jeśli chodzi o jazdy ,do lasu daleko,a więc na wypad w teren trzeba zaplanowac więcej czasu.Przy takiej pogodzie jaką teraz mamy jest tam duże błoto,.. a więc kalosze obowiązkowe,nawet na placu do jazdy.Do plusów można zaliczyc brak much w lecie 🤣
Bylam tam kiedys ze znajomymi i powiem, ze wlascicielka zrobilana mnie pozytywne wrazenie. Obecnie moje konie nie maja pastwiska ani duzego padoku, a kiedy pada chodza w wodzie, wiec blotko nam nie przeszkadza. Zalezy mi aby duzo byly na dworze, poniewaz teraz jest z tym problem i aby ktos je dobrze traktowal, mimo ze beda na pensjonacie.
Kiedy tam przejezdzam, widze, ze konie sa czesto na dworze. A wlasciciele nie robia jakis bezsensownych problemow??????
Konie spędzaja cały dzień na zewnątrz,a więc nie będzie z tym problemu..i krzywda sie tam im nie dzieje, i można się z każdym dogadać
A jak y odwiedyinami konia_ podcyas roymowz mowiono, ye kiedz tzlko chce. Jest tak faktycznie?
A jak wyglada w sytuacji kiedy sa szkolki??? jest gdzie wsiasc??
Powiedz mi moze co tam Ci sie nie podobalo, zebywm wiedziala na co zwracac uwage 🙂
Ogolnie mega luksusow nie wymagam, ma byc to dla nas spokojna przystan, gdzie nikt nam nie bedzie trul dupy, ze jezdzimy tak czy tak.., gdzie o konia zadbaja, nie potraktuja wlasciciela jak intruza.
zdanie byłego pensjonariusza  😉
Zalety:\
- duże, jasne boksy
- z przyjazdami do stajni nie ma tam żadnych problemów. Zarówno od rana jak i wieczorem możesz do konia przyjechać
- konie niezależnie od pogody wychodzą na padok/pastwisko, na cały dzień
- boksy czyszczone regularnie
- w stajni bardzo czysto. Właścicielka ma bzika na tym punkcie, pajęczyny nie uraczysz  😉
- w razie kłopotów zdrowotnych kopytnego, możesz liczyć na pomoc w opiece, podawaniu leków, smarowaniu itd
- szkółka raczej jest "od święta", więc nie będzie wchodzić ci w paradę
- siodlarnia jest duża, przestronna, ogrzewana. Kominek i kanapy przysługują się integracji pensjonariuszy  😉
- wewnętrzna myjka z ciepłą wodą
- pełen socjal dla pensjonariuszy

Wady:
- pastwisko, przy tej obsadzie koni jest już tylko pustym słowem
- rodzina właścicielki nie zawsze jest tak przyjazna jak na początku
- trzeba pilnować racji żywieniowych, ponieważ nie zawsze są przestrzegane zalecenia właściciela zwierzaka
- plac do jazdy jest gliniany, latem się kurzy a woda po deszczu stoi bardzo długo
- brak cienia na pastwisku przy bardzo wysokich temperaturach i całodziennym pobycie na nim jest dla koni jest niebezpieczny
- brak hali


reasumując, stajnia jest godna polecenia  😉
Mysle, ze latem co do wypuszczania mozna sie dogadac, wkoncu pojda tam dwa konie, wiec jakisdochod dla nich jest, mysle, ze beda miec to na uwadze, ze na raz moga stracic dwoch pensjonariuszy. W stajni, ktorej kiedys bylam opamietano sie w wielu kwestiach kiedy odeszly 4 konie. A co rozumoiesz przez racje zywieniowe??? Nie chce miec koni z zebrami na wierzchu tym bardziej, ze moj wiekszy konis przy malej dawce zaraz chudnie 🙁

"- rodzina właścicielki nie zawsze jest tak przyjazna jak na początku"
co przez to rozumiec??? Udzielaja sie jakos? wchodza w droge pensjonariuszom?

Proszę używać  przycisku "zmień" jeśli chcesz coś dopowiedzieć, pisanie postów jeden pod drugim jest zabronione.
nie chcę na forum wchodzić  w szczegóły, chętnie odpowiem na pw
Monny   bez odbioru .
20 maja 2010 14:40
A ja dzisiaj odwiedziłam sklep na Woli i potwierdzam - super !  😜
super , super 😉 i ceny tez super 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się