Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

Jest weekend. Jednak masz tyle spraw na głowię, że już chcesz poniedziałek xD
Chce mieć kuca 145  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 kwietnia 2010 20:44
rodzice kupują Ci kuca 144. Bez ogona. W przypływie rozpaczy rzucasz się z krawężnika.


chciałabym w końcu wybrać kierunek studiów!
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 kwietnia 2010 20:46
Hehe, nie ma dla ciebie żadnego ;p

koń, koń!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
07 kwietnia 2010 20:50
otóż to, Kawecan, otóż to!

jest wielki wybuch i wszystkie konie giną, ludzie też, zostajesz tylko Ty.


chciałabym.. kubek gorącej czekolady, dobry film i pluszowego misia
Po 3-ech dniach bez spania, jedzenia i picia ostatkiem sił udaje Ci się wybrać wymarzony kierunek na upragnionych studiach. Pilnie się uczysz i zdajesz wszystkie maturalne przedmioty na 100% Cóż z tego, skoro okazuje się, że uczelnia Twoich marzeń na dzień przed rozpoczęciem rekrutacji likwiduje Twój kierunek...

pragnę pokoju na świecie


[edit]
no po prostu się nie da za Wami nadążyć  🤬

hordy rozwydrzonych dzieci jednoczą się tworząc się w Twoim mieście Superhordę. Ogarnięte szałem opanowują wszystkie sklepy z pluszowymi misiami, łupią sklepy i opanowują miejscową telewizję. W związku z tym nie masz ani misia, ani czekolady, ani dobrego filmu, tylko 24h transmisję z planu serialu pt Teletubisie kontratakują.

marzenie z góry nadal aktualne  😉
[s]Oglądasz dobry horror z kubkiem gorącej czekolady i misiem. Nagle wampir wychodzi zza ekranu. Ty z krzykiem uciekasz wylewając na siebie czekoladę i rzucając miśkiem w wampira.  😁[/s]
Jest na świecie pokój. Wszyscy są pięknie kulturalni. Cała polityka sobie ustępuje i robi się jeden wielki burdel na świecie (za przeproszeniem  😡 )
Chcę Green Daya w Polsce no!!!!  👿
Green Day przybywa do Polski i składa Ci nie zapowiedzianą wizytę (widzisz ich przez okno).Wpadasz w panikę prasujesz i zostawiasz rozgrzane żelazko na ulubionej bluzce i w  pośpiechu idziesz pod prysznic . Wychodzisz i pytasz czy już przyszli . Okazuje się ,że twój tata przepędził ich bo uważał ,że to nie są twoi koledzy a dodatkowo nie mógł się z nimi dogadać po angielsku . Ty zostajesz sama ze spaloną koszulą 🙂

Marzenie? hm mam w ogóle jeszcze takie....
Chciałabym być TAM jak najwięcej dni w roku...
Niestety już więcej TAM nie pojedziesz, bo wyjedziesz do innego kraju w pogoni za kasą


chcę mieć faceta wampira 😀
Masz faceta wampira, który cię zabija bo jest wampirem  😁 (czy ty przypadkiem nie masz męża i córeczki? 😎 )
Chcę aby Billie Joe przyszedł do mnie ponownie a ja będę miała tym razem pogiętą koszulkę GD  😎
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 kwietnia 2010 21:38
On do ciebie nie przyjdzie bo nawet nie wie że istniejesz  🙄
Co najwyżej może na ciebie popatrzeć zza telewizorka.

Chcę zostać taką Bellą i znaleźć takiego Edwarda <kończą mi się marzenia :P
więc wymyślam byle co ;D>
Kawecan niestety nie znajdziesz Edwarda, bo wcześniej ja go znajdę 😀



chciałabym aby Anna Mucha odeszła z YCD
Mucha odchodzi z YCD i na jej miejsce przychodzi chlopak-chomik Joli Rutowicz, program traci ogladalnosc no i tym samym z dnia na dzien znika z ekranow. Na jego miejsce wchodzi kolejny sezon 'Mody na Sukces'

Chcialabym miec swoja wlasna wyspe gdzies nad cieplym morzem, w cieplym kraju, najlepiej bezludna..
[s]Marzysz o tym razem ze mną, więc idziemy razem do YCD i namawiamy do tej decyzji. Udaje się! Jednak nie mają osoby na zastępstwo i biorą ciebię  😁

[/s]
Masz swoją bezludną wyspę. Jednak jest tam wiele zwierząt. Ukąsza cię mucha tse tse!  🤔 Dostajesz śpiączki Afrykańskiej i nawet ci "macho" nie mogą cię uratować  😵
Kawecan... chyba nie do końca rozumiesz o co tu chodzi  😉
marzenie ma się spełnić ale ty musisz pokazać jak to może się źle skończyć xd

A ja chcę być takim kopciuszkiem bo w końcu mu się kiedyś zaczyna układać, nie?  😎

edit:marzenie się skreśliło  😡
[s]będziesz miała własną wyspę, jednak nikogo tam nie będzie. Będziesz żyła jak Robinson, żywiła się owadami i marzeniami powracała do życia we Wrocku 🙂 [/s]


alabamka - nie ma marzenia tym razem


chcę mieć spodnie z D&G
masz spodnie z D&G. Z przymusu wsiadasz na konia i rozrywają ci się w kroku  😂
marzenie u góry aktualne  😎
"A ja chcę być takim kopciuszkiem bo w końcu mu się kiedyś zaczyna układać, nie?   😎"
Jesteś Kopciuszkiem, zaczyna Ci się układać ale macocha do popiołu i maku dodaje super glue.

Chciałbym aby czarny bez owocował gorzką czekoladą.
bez owocuje tą czekoladą. Wycinają wszystko aby produkować czekoladę. Zapomnieli o plantacji  🤔 . Nie ma ani czekolady, ani bzu  🙁
A ja chcę aby Atamanka jednak poszła ze mną w sobotę na imprezę  😁 (bez niej jest nudno  😕 )
Atamanka idzie z Tobą na imprezę... a rano budzicie się z olbrzyyyyyymim kacem  😀


a ja chcę żeby Trolinka spędziła ze mną sierpień TAM  😉
Trolinka spędzia z tobą sierpień TAM  , a po najpiękniejszym miesiącu życia umiera.

Chciałabym, żeby mój kot był psem
Twoj kot staje sie psem ale niestety jest nie akceptowany przez inne psy które czuja zapach kota no i pewnego wieczora na przechadzce niestety ale zostaje zagryziony przez okoliczne burki.

Chcialabym cofnac czas do 15 sierpnia 2009
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 11:25
Cofniesz czas lecz cóż. Trochę za wcześnie i okazuje się że jesteś jeszcze w brzuchu i będziesz od nowa musiała przeżywać przedszkole, podstawówkę, gimnazjum....

Chcę pojeździć na jakimś Fryzie  💘
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
08 kwietnia 2010 11:45
Jeżdzisz nie dośc że na Fryzie, to jeszcze na Fryzie pieknym i doskonałym. Zauważa Was Wielki Reżyser Filmowy, angażuje do filmu wraz z Fryzem, wyjeżdżacie by w tym filmie zagrać, tam zakochujesz się z wzajemnością w Wielkim Aktorze, Fryz idzie w odstawkę bo Wielki Aktor każe ci być kurą domową i zabrania ci wszystkiego w tym jazdy na Fryzie, którego w międzyczasie sprzedaje a także wizyt w kraju.

Ja marzę by zalegnąć w upalny dzień w miłym chłodku pod gruszą obserwując stadko pasących się na szmaragdowej łące koni.
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 12:27
Leżysz i zauważa cię fotograf, robi ci zdjęcia które później biją furorę, lecz jednak zawistni internauci przerabiają je tak że zyskujesz złą sławę, i wszyscy cię na ulicy wytykają palcami.

Chcę aby był już dzień dziecka
Jest dzień dziecka. W prezencie od rodziców wyprowadzacie się do Chorwacji. Ach. Co za skały do okoła i syf  😁 Nie ma to jak żyć w upalnym kraju gdzie nie ma zieleni  😎

A ja waśnie nie chce już kolejny raz w wakacje jechać do Chorwacji  👿
nie wyjezdzasz do chorwacji, bo zachorowalas na białaczke  😁



chce cos zjesc



(witam w dniu dzisiejszym ^^)
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 13:56
Zjesz kotleta z mlekiem i dostaniesz sraczki  😂

Chcę mieć psaa  😀
dostajesz psa, jest mały dluuugo a potem cie zjada  🍴


chce żeby mi się chciało tak jak mi się nie chce ; )


(musimy zacząć wymyślać mądrzejsze 'zniszczenia' marzen xD)
Chce ci się. Ale co? Ach wszystko ci się chce!Latasz po sklepach i okradasz je całe z półek. Wzywają policję, lądujesz w pace. Tak ci się CHCE dyskutować ze swoimi lokatorami, że twoje życie nie trwa długo  😎

A ja chcę aby gdzieś w Polsce można było kupić książkę "keeping their Edge" Matta Doedena  👿
Kawecan   Jeździec bez konia...
08 kwietnia 2010 14:16
Kupisz książkę, okaże się że jest po ukraińsku...

Chciałabym mieć psa z którym bym mogła skakać 🙂
Masz psa z, którym możesz skakać. skaczesz, skaczesz pies w końcu pies dostaje reumatyzmu, którego ty nie zauważasz i z biegiem czasu trzeba go uśpić aby się nie męczył  🤔

Chcę kiedyś iść do hard rock cafe 😎 (Odbiło mi?  😂 )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się