wasze ulubione seriale

Wie ktoś, co to za piosenka leci na końcówce 16 odcinka sezonu 7 House'a?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
29 maja 2012 21:57
W końcu! Dopiero dziś obejrzałam finałowy odcinek Housa. Hmmmm ... nie był to odcinek na miarę tego serialu, na pewno mnie odcinek zaskoczył, ale takiego zakończenia... eeee nie, słabe.

Fly chodzi Ci o kawałek
Peter Gabriel - My body is a cage ?
W tym ostatnim odcinku House'a chyba już dobitnie chcieli pokazać inspirację Sherlockiem. :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 maja 2012 10:27
Teraz dopiero się prosi żeby zrobić serial co dalej po śmierci Willsona.
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 maja 2012 10:41
JARA to zaspoilerowałaś..
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 maja 2012 11:14
JARA to zaspoilerowałaś..


No nie do końca, bo Willson nie umarł 😉
bianca   At first I'm shy but then comes wine.
30 maja 2012 11:22
fiu, to dobrze :P
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 maja 2012 11:28
Z innej beczki.
Dostępne są już w sieci 3 odcinku drugiego sezonu Episodes! 🙂  🏇
JARA dziękuję ci dobra kobieto 🙇 😜
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
30 maja 2012 17:32
Kulisy przedostatniego odcinka drugiego sezonu Gry o tron
http://hatak.pl/aktualnosci/seriale/22009/Gra_o_tron_poznaj_kulisy_bitwy_i_zapowiedz_finalu/
oraz zapowiedź finału.

Bardzo krótki teaser 7 sezonu Dextera - 30wrzesień!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uVzs3HaRfN0

Nowe postacie w 3 sezonie Gry o tron
Mance Rayder - słyszeliśmy o nim przez cały sezon. Król za Murem.
Daario Naharis - dowódca kompanii najemników w Essos
Jojen Reed, Meera Reed - rodzeństwo w wieku nastoletnim.
Edmure Tully - młodszy brat Catelyn Stark
Ser Brynden Tully - wuj Catelyn Stark i kasztelan fortecy Riverrun
Lady Selyse Florent - żona Stannisa Baratheona
Shireen Baratheon - córka Stannisa
Olenna Redwyna (Królowa Cierni) -  wyrachowana babcia Margaery Tyrell
Ser Beric Dondarrion - rycerz, który jest przywódcą Bractwa Bez Chorągwi
Thoros z Myr - czerwony kapłan tej samej religii co Melisandre
Tormund Zabójca Olbrzyma - jeden z wodzów Dzikich

JARA - toś mi smaka na 3 sezon narobiła  😜 Najbardziej mnie interesuje młodszy brat Starkowej  😉
Ja się aż z tego wszystkiego zabrałam za czytanie książek Gra o Tron. Serial jest bardzo ale to bardzo zbliżony do treści książek. Śmiesznie się czyta, wiedząc co się stanie.
Niby True Blood też na podstawie książek, a są ogromne różnice. Wręcz jakby nie miały ze sobą nic wspólnego.

Obejrzałam cały sezon Once upon a time i nie wiem dlaczego, ale normalnie strasznie mi się ten serial podoba. Dawno nic się tak lekko i przyjemnie nie oglądało 😉
busch   Mad god's blessing.
30 maja 2012 23:02
Ja się aż z tego wszystkiego zabrałam za czytanie książek Gra o Tron. Serial jest bardzo ale to bardzo zbliżony do treści książek. Śmiesznie się czyta, wiedząc co się stanie.
Niby True Blood też na podstawie książek, a są ogromne różnice. Wręcz jakby nie miały ze sobą nic wspólnego.


Pierwszy sezon Gry o tron był podobny do książki. Drugi sezon wziął sobie za punkt honoru masakrować sensowność fabuły, spłaszczać po hollywoodzku postacie i w ogóle oglądam go z coraz większym zniesmaczeniem 😉
Ja mam podobne odczucia do bush. Pierwszy sezon był bardzo wierny książce, w drugim niby nie wprowadzono dużych zmian, ale te co są są bez sensu. I postacie... u Martina w jednej części nienawidzisz jakiegoś bohatera, a w następnej stwierdzasz, że jest ok. Tutaj są jednoznaczne i przewidywalne.
Co nie zmienia oczywiście faktu, że serial jako serial jest bardzo dobry 😉
xxagaxx Once upon a time jest świetny, w sumie spokojnie można powiedzieć, że jest dla dzieci i pewnie dlatego mi się podoba 😉
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
31 maja 2012 15:49
a mnie, wbrew powszechnej opinii, wciągnęło w American horror story. baaardzo fajny serial, polecam 🙂
[quote author=xxagaxx link=topic=205.msg1415908#msg1415908 date=1338404563]
Ja się aż z tego wszystkiego zabrałam za czytanie książek Gra o Tron. Serial jest bardzo ale to bardzo zbliżony do treści książek. Śmiesznie się czyta, wiedząc co się stanie.
Niby True Blood też na podstawie książek, a są ogromne różnice. Wręcz jakby nie miały ze sobą nic wspólnego.


Pierwszy sezon Gry o tron był podobny do książki. Drugi sezon wziął sobie za punkt honoru masakrować sensowność fabuły, spłaszczać po hollywoodzku postacie i w ogóle oglądam go z coraz większym zniesmaczeniem 😉

[/quote]

Ja właśnie kończę pierwszy tom. Możliwe że podzielę wasze zdanie jak przeczytam drugi.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
03 czerwca 2012 21:06
Przed chwilą ukończyłam oglądać 3 ostatnie odcinki, ostatniego sezonu Gotowych na wszystko. W związku z tym, że teraz jest jakiś szał na wrzucanie wszystkiego w formacie mp4 i mkv mam zaległości.

Desperatki się skończyły, byle jak ... szkoda, lubiłam obejrzeć je dla rozrywki, oderwać się od kryminalnych seriali. Fajnie było przez te kilka lat, ale łudziłam się, że na sam koniec zrobią jakiś zawrót głowy 😉
A ja tak ostatnio brak weny na seriale aż do wczoraj: miałam włączony kanał AXN i była reklamówka któregoś tam sezonu Burn Notice - Tożsamośc szpiega 😀 Aaaaa... Juz zapomniałam jak lubiłam głównego bohatera w tym serialu 😀 Także włascie ściągam wszystkie sezony i ruszam do akcji  😎 Sezonów jest chyba z 5 więc mam co oglądać na czas najbliższy 🙂

A tak to oglądałam House'a - końcówka taka... Nijaka? Tak jak ktoś już chyba pisał nie na miarę tego serialu zdecydowanie... No ale tragiczna tez nie była 😉 Po za tym serial ogólnie oceniam jako bardzo fajny i wart tylu sezonów oglądania 😉

Teraz sobie jeszcze na bieżąco wróce do oglądania nowego sezony True Blood - już od 10 czerwca! 🙂

edit: 5 sezonów nie 6ciu 😀
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 czerwca 2012 09:13
cóż ja mogę obejrzeć? 😁
House w całości nawet kilka razy, podobnie Grey's i Private. Dexter, Mentalista zaliczeni, Lie to me też kiedyś. Monk kilka razy, ER (pierwsze sezony z Clooneyem 😀 ). Pamiętniki Wampirów wykończyły mnie pierwszym sezonem, Glee nie przetrwałam. Suits i White Collars zaczęłam ale mnie nie wciągnęły i już mi się skończyły pomysły 😵
edit: No i Scrubs-obejrzałam pierwszy odcinek i się poddałam 😉
Zu, Good Wife? Zaczęłam oglądać, bo też jestem wielką fanką pierwszych sezonów ER  😁
Widziałam , że ktoś coś o true blood wspomniał... nie wie ktoś może kiedy będą następne odcinki ?i czy w ogóle będą ? 🙂
I
Finezyjna dwa posty wyżej pisałam - pierwszy odcinek 5 serii ma premierę USA 10 czerwca 😉
bluehorse dzięki  :kwiatek:
to mam jeszcze dwa seriale,jak z californication, moze ktoś wie? :P
I z mentalistą, czy będa następne sezony?
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
04 czerwca 2012 12:09
Arroch, Dziękujee już sprawdzam 🙂
bluehorse dzięki  :kwiatek:
to mam jeszcze dwa seriale,jak z californication, moze ktoś wie? :P
I z mentalistą, czy będa następne sezony?


Beda 2 kolejne sezony mentalisty.
A w ogole polecam;

http://www.spoilertv.com/

Stad sie mozna dowiedziec wszystkiego o kazdym serialu
marzenna Dzięki 😀
właśnie skończyłam oglądać finał gry o tron  😀😀 Już chcę kolejny sezon!!
Scottie   Cicha obserwatorka
04 czerwca 2012 13:13
Właśnie kończę oglądać ostatni odcinek House'a. O matko, ale pitolą.
A ja skończyłąm Scandal i bardzo bardzo mi się podoba!
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 czerwca 2012 14:52
Ja nadrabiam obecnie Skins. Masakra!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się