produkty ANKY

Masakra 🤔
Aż się boję wieźć te Anky do stajni 🙁
Myślę, że po jednym praniu będą wyglądać dobrze pod krótką tybinką  😉
Obejrzałam sobie dzisiaj na żywo nowe Anki i Palm Desert to faktycznie nie jest brąz tylko taka oliwka i jak chyba Laguna pisała trochę festyniarskie. Najbardziej z tych błyszczących podobał mi się Silver. A i tak wzięłamtylko Heraldic Reda z poprzedniej kolekcji 🙂
vissenna   Turecki niewolnik
18 lutego 2017 15:45
Kurde, całkiem ładna ta nowa kolekcja! No i wreszcie stare przeszycia!
Szkoda tylko, że u siebie to mogę pomarzyć o jej zakupie  😕
Tylko mi smaka narobiłyście!!  👿  😕
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
18 lutego 2017 16:11
Dziewczyny bo ja już zgłupiałam - jakie sklepy mają nową kolekcję? Pasi-konik, Horsetown, BR i GNL, ale w tym ostatnim nie ma Gypsy Grey DL. Coś przeoczyłam?
Gypsy DL jest na animalia.pl
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
18 lutego 2017 20:26
Dzięki!  :kwiatek:
Livia   ...z innego świata
19 lutego 2017 13:48
Mam zdjęcia Pisciny 🙂 Tak, jak nie byłam do niej początkowo przekonana, tak na żywo mnie podbiła 🙂



O matko jaka derka pod Lucky'm.
Idę płakać
Livia jak dla mnie bomba  💘 w słońcu będzie jeszcze piękniejszy <3

Znalazłam jeszcze inne foro pisciny na insta --> https://www.instagram.com/p/BQsAzhal5pG/?taken-by=haflingerbumper
Livia jak dla mnie bomba  💘 w słońcu będzie jeszcze piękniejszy <3

Znalazłam jeszcze inne foro pisciny na insta --> https://www.instagram.com/p/BQsAzhal5pG/?taken-by=haflingerbumper


O, i na tym foto czaprak dobrze wygląda, nie jest za długi. Lucky ma tak krótkie tybinki?
No to juniorska 16, wiec raczej...
[quote author=karusioowa link=topic=202.msg2651254#msg2651254 date=1487523304]
Livia jak dla mnie bomba  💘 w słońcu będzie jeszcze piękniejszy <3

Znalazłam jeszcze inne foro pisciny na insta --> https://www.instagram.com/p/BQsAzhal5pG/?taken-by=haflingerbumper


O, i na tym foto czaprak dobrze wygląda, nie jest za długi. Lucky ma tak krótkie tybinki?
[/quote]

Tak. Lucky ma takie krótkie tybinki. I o zgroza - dla mnie 35 - letniej baby są idealnej długości 😉
Ale przez to 90% czapraków wygląda właśnie tak fatalnie.
A znowu czapraki pony są za krótkie wzdłuż grzbietu 🙁
Livia   ...z innego świata
19 lutego 2017 17:41
karusioowa, dzięki 🙂 Może trafi się jakiś słoneczny dzień i wtedy obfocę ją jeszcze raz 🙂

Sivrite, tak, Lucek ma dość krótkie tybinki. Z kolei na tym zdjęciu z hafkiem wydaje mi się, że dziewczyna ma je trochę za długie w stosunku do swojej nogi (ale to już off) 🙂

Laguna, to piona, jestem niewiele młodsza od ciebie, a też mam tak samo krótkie nogi 😁
Witam w klubie, tylko mi sie dupa nie miescila w Lucku :P
Kastorkowa   Szałas na hałas
19 lutego 2017 18:06
Laguna ale myślę, że jeśli nie masz dodatkowo futra pod siodłem to przy zrobieniu dziubka nie będzie tak wystawał. Bo będzie podciągnięty w górę.
Sivrite na tym zdjęciu wyglada jak pod moim siodłem, które ani nie jest juniorskie, ani z krótka tybinka  😉
Livia wyglada cudnie  😍 czekam na swój
Obejrzałam sobie dzisiaj na żywo nowe Anki i Palm Desert to faktycznie nie jest brąz tylko taka oliwka


To ja czekam na zdjęcia na jakimś modelu 🙂
Livia   ...z innego świata
20 lutego 2017 15:50
anil, dziękuję 🙂 Na twoim karusie też będzie pięknie! 🙂
Quantanamera znalazłam zdjęcie pebble pod moim Luckym Dressage. Jednak wystaje mi go więcej 😉



Wiem, że każdy ma swoje halo  😁 ale serio to nie wygląda źle  😉
Laguna, jakbyś zrobiła porządny dzióbek na górze to nie będzie tak wisiał na dole 😉
Pierwsza szmatofotka Bąbelka. Ebony.

EDIT: Zdjęcia wywaliło z Imgura.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
21 lutego 2017 18:49
Dzień dobry, nazywam się Marta i jestem zakupoholikiem.

Gypsy grey jest moje.  😵 Boooooskie!  😍
Livia super ta Piscina na karym 🙂
Sivrite troche smutno ten ebony, w czerwonym byloby znacznie lepiej 😉
Martva, fotę! : D
Larabarson, może i smutno, ale według mnie bardzo mu do twarzy. Prócz czarnego padu, który był moim pierwszym, więc wzięłam bezpieczny kolor, to jest jedyny niekolorowy, jaki mam. : D
Livia   ...z innego świata
21 lutego 2017 20:10
larabarson, dziękuję 🙂

Sivrite, a ja myślę, że w słońcu, jak zagra ten brokat, będzie idealnie 🙂
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
22 lutego 2017 06:36
Sivrite na razie mam jedynie takie:



Przy czym zdjęcia były robione dziś rano, w sztucznym oświetleniu, także nie do końca oddają kolor 😉

Foty na modelce jak pogoda będzie bardziej sprzyjająca 😉 Żal mi wyciągać pad z folii na taki deszcz, błoto i kłaczącego się konia  😁
to jest Palm desert?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się