Wszystko o co chcielibyście, ale wstydzicie się zapytać ;)

keirashara, no dobra to czaje.
A jak ustawić żeby dwa razy się dało obejrzeć snapa ?
Bo wiem że jak ustawie czas to no to da się raz przez ileś tam sekund. Jak nie ustawie czasu to cały czas widać i można wiele razy otwierać

I czy to co widzę w czacie to to co wysyłam do konkretnej osoby i ona do mnie ? I znaczy że do nikogo innego tego nie wysłał.
Czy da się jakoś ogarnąć czy wysłane było przez czat do mnie czy przez "dodaj snapa do znajomych " czy to to samo ?

Mam tak na przykładzie czatu z jedna osoba, ja wysyłam zawsze na Mystory więc nie widać tego w czacie, proste.
On wysyła i widzę 24h bo tak mam ustawione. Ale jego widzę w czacie, czyli nie wysyłał tego na mystory ale jak inaczej ?
zembria, może coś w takim stylu... Bliżej ściany i lekko skrzyżowane
cd992e2fa07cc9fb41a0d74c3e1f1902.jpg cd992e2fa07cc9fb41a0d74c3e1f1902.jpg
Sonika, - ojesu, tak głęboko to nie weszłam, ale tak, jak wysyłasz do kogoś w konwersacji to widzi to tylko on.
Pewnie to 2x to trzeba coś w ustawieniach pogrzebać, ale jestem ewidentnie za stara, żeby tak super ogarniać tą apkę 😅 szczególnie, że w sumie poruszam się w obrębie konwersacji, bez publicznych snapów.
Jak widzisz w konwersacji, nie na story, to wysłał ktoś to w konwersacji bezpośrednio po prostu.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
25 marca 2024 07:39
Majorka, Trochę są za duże, żeby je tak na zakładkę dać, będzie plątanina.
Dziękuję wszystkim za rady. Póki co zostaną jak wiszą, a potem chyba spróbujemy je na desce założyć, żeby w odległości od siebie wisiały.
Zuzet   Zuzet Ban permanentny
28 marca 2024 14:29
spam
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban permanentny
Komentarz moderatora: spam
madmaddie   Życie to jednak strata jest
02 kwietnia 2024 11:44
szukam miejsca w Małopolsce lub na Śląsku, gdzie mogłabym zrobić zdjęcia w stylu filmu Zmruż oczy, takiego budynku, takich pól.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
02 kwietnia 2024 17:39
Czy na wakacje.pl ceny ofert też się zmieniają w zależności od tego kto, na czym przeglada? 😆 Jak np często oglądane oferty tanich lotów zmieniają swoje ceny
Tak. W dodatku rzadko pokrywają się z ceną finalna, UOKiK wielokrotnie ich za to karał.
Mnie jeszcze do szału doprowadza brak filtra na opcję z bagażem.. cena ciekawa a nagle wchodzisz i opcja bez bagażu i wlatuje +1000,
madmaddie   Życie to jednak strata jest
12 kwietnia 2024 08:02
Czy są jakieś spoko książki o odnawianiu mebli?
Annaa   Annaa Ban permanentny
27 kwietnia 2024 02:31
spam
Komentarz moderatora: powielanie postu w wielu wątkach
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się