Howrse gra :)

Edytka, to fakt. jest to spowodowane tym, że te bobki pochodzą ze sprzedaży w breeding farm, wszyscy co mieli to już wyprzedali, teraz są jakieś marne resztki 🤔 .
ja po prostu klikam w tą zakładkę agriculture i stan się odświeża bez odświeżania strony. jak rzucą ok 200-300 to mam jakąś szansę kupić te 50. jak jest mniej to nawet nie próbuję 🤔
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 19:07
ja robie tak samo, ciagle klikam agriculture. ostatnio wieczorem rzucli 5tys, a teraz jak jest wiecej niz 100 to juz sukces. sadzilam dzisiaj wheat na 15 akrach i zeby zrobic manure potrzebowalam pol godziny  😵

moze kolo 12-2am bedzie latwiej dostac bobki
wątek zamknięty
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
24 lutego 2009 19:19
chce ktoś zatrudnić instruktora? szukam pracy od jutra  😉
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 lutego 2009 19:20
Przypominam,ze mam Medusa's Blood do wymiany 😉

Edytka - mozna wiedziec ile bedziesz chciala kasy za pokrycie tej mojej klaczy Twoim ogierem?;>
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 19:23
dla voltowiczow to po najnizszych cenach- 200e  😉
tylko wstrzymajmy sie z tym do jutra, kiedy to bede mogla zobaczyc blup i ewentualnie podciagnac go do gory. zreszta i tak juz jestem z niego dumna  😁
wątek zamknięty
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 lutego 2009 19:26
Wiesz co to ok 😉 Do jutra jak najbardziej, o ile nie jeszcze pare dni dluzej, bo troche kiepsko stoje z pieniedzmi, a musze ogarnac cos wiecej na veta itd. 😉  :kwiatek:
wątek zamknięty
ja wam mogę sprawdzić blup 😉

i przy okazji pozwolę sobie na mały OT
czy mogłabym poprosić Voltowiczów mówiących po angielsku o wypełnienie tego sondażu? :

http://www.surveymonkey.com/s.aspx?sm=E_2fve5qtukjWfebGwEoyooA_3d_3d
bo musze mieć jak najwięcej odpowiedzi na jutro, a w sumie dopiero co go zrobilam. I tak sie zastanawiam skąd ja to wezmę, a muszę miec min. 30.

bardzo proszę  :kwiatek: i jakbyście mogli przekazać znajomym. bo potrzebne mi to na zajęcia 😉
wątek zamknięty
Edytka, twój ogier ma na chwilę obecną BLUP 57.38. nie wiem czy widzisz już tą grubszą czcionkę, jeśli jeszcze nie, to podpowiem, że masz jeszcze do wypracowania gallop i trot 😉

edit: już 69.95.  🙂


EDIT2: Edytka, szybko gonisz, teraz ma 85.60. w takim tempie podejrzewam, że jutro spokojnie dobijesz do 100 😀
wątek zamknięty
Kapriola mi przy 9 pytaniu nie loguje odpowiezdi i nie chce sie wyslac.. 🚫
wątek zamknięty
A co to jest blup?  😡
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 19:47
kurczak_wtw o dzieki. dopiero jutro minie 30 dni od zarejstrowania, wiec sama jeszcze takich info nie widze.
wiem ze galop i trot jest do zrobienia, wlasnie nad tym pracuje, zostawilam sobie na koniec, bo robie to wedlug planu treningowego jednego z uzytkownikow (plan ma nas podobno doprowadzic do blupu 100, sprawdzam czy to rzeczywscie dziala)

Alice cytat z howrse "LUP stands for Best Linear Unbiased Prediction. It is basically a statistic index that shows how well a horse is trained, how it performed in competitions, and how good its offspring will be.

You can see the BLUP of a horse in the Genetic box on its page once you passed Riding Level 4."
generalnie im wyzszy blup tym lepiej. koniec z duzym blupem najbardziej nadaja sie do hodowli, zrebak moze od razu urodzic sie ze skillami
wątek zamknięty
Kami   kasztan z gwiazdką
24 lutego 2009 19:48
Kapri ankieta poszła  🙂
wątek zamknięty
moj zrebak, od mojej kobyly i jakiegos ogiera urodzil sie pod razu ze skillami (w kazdej kategorii 1 lub pol gwiazdki). tzn ze fajny jest? 😀
wątek zamknięty
znaczy, że fajny  😀
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 20:13
Edytka, szybko gonisz, teraz ma 85.60. w takim tempie podejrzewam, że jutro spokojnie dobijesz do 100
to dobrze. od jutra bede mogla oferowac stanowke. Gilles to moje oczko w glowie, razem z Glorią zresztą  😁

Sigma- bardzo dobrze! im wiecej wrodzonych skills tym lepiej.
najlesze zrebaki maja po 150 IBS (inborn skills)  😉
wątek zamknięty
Chce sie ktoś wymienić HOP na HOP  ❓  🙇  nick kasjpoea
wątek zamknięty
Nikt nie ma aging pointsów?
wątek zamknięty
ale potencjal ma 485 a to chyba nie za duzo, nie?
wątek zamknięty
Kapriola mi przy 9 pytaniu nie loguje odpowiezdi i nie chce sie wyslac.. 🚫

musisz wybrać nie wiecej niz 3 odpowiedzi i jeśli zaznaczasz "inne" to koniecznie wpisać jakie i musi mieć to więcej niz 3 ale nie więcej niż 100 znaków 😉

tez miałam kilka takich źrebaków z niezłymi skillsami 😉
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 20:20
duzo 😉 chociaz najwiekszy osiagniety potencjal wynosi 900 i nalezy do pegaza
wątek zamknięty
ekstra 😀
jeszcze jakbym chronos timer dorwala to bylo by super ekstra
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 20:23
Chce sie ktoś wymienić HOP na HOP  ❓  🙇   nick kasjpoea

przyjmij zaproszenie to sie wymienimy 😉
wątek zamknięty
A jak źrebak nie ma skills ale ma duży potential?
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 20:34
tez dobrze, tylko lepiej jak ma wrodzone umijetnosci.
zeby zobrazowac dlaczego lepszy zrebak ze skillsami to posluze sie wymyslonym przykladem:
a) rodzi sie zrebak ktory ma 100 IBS i 500GP, po pelnym treningu osiagnie 600 w skills
b) rodzi sie zrebak ktory ma 0 IBS i 500GP, po pelnym treningu bedzie mial w skillsach 500

czyli ostateczny poziom skills to GP + IBS przy urodzeniu 😉

wątek zamknięty
Dzięki Edytka  :kwiatek:, w HOPie miałam 8 again pointsów, a teraz strasznie mi ich brakuje
wątek zamknięty
a ja jestem w tej chwili na levelu 7 w achievements i nawet nie chce mi się myśleć kiedy ja ten level skończę...  👿

teoretycznie mogłabym skończyć jak tylko będę mogła zdać 5 riding level, i nawet potrafie sobie wyobrazić znalezienie fertility wand.
tylko co z tego, skoro ja się nie jestem w stanie NIJAK dorobić 100 000 equus na koncie EC w ciągu najbliższych 10 lat  👿
wątek zamknięty
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 lutego 2009 20:49
dorobisz sie 😉 kiedys...

kupilam 2-miesieczna klaczke 532.78/162.19  💃
wątek zamknięty
Czemu ludzie mi gratulują? Myślałam ze to Ci co sprzedali mi konia, ale nie. Wiec..? 🙂  Za zawody gratulują organizatorzy? Ale to chyba tylko za te wygrane a ja mam wiecej gratulacji niz wygranych 🤔wirek: Ktos wie?  👀
wątek zamknięty
A ja chcialam cos porzadnego kupic, mam teraz wystarczajaco duzo kasy, a nie moge, bo niby licytowalam konia, na ktorego nie mialam kasy i mam -1 karmy... musze poczekac 5 dni, to mi sie wyzeruje, mimo tego wkurza mnie to.
wątek zamknięty
Anka -p znam ten ból! ja na szczęście -1 karmy dorobiłam się jakieś 2 dni przed 30 dniowym stażem więc długo nie czekałam😉

ale kurcze na koncie szakalka zdechł mi koń🙁 pewnie wczoraj coś z nią robiłam i zapomniałam nacisnąć żeby poszła spać🙁(( ale lipa!!!!🙁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.