Zawody regionalne

Bischa   TAFC Polska :)
07 lutego 2009 10:51
Majeczka ja będę jako kibic  😉 14 lutego napewno 🙂 Może aparat wezmę  😉
Ps Do Warszawiaków jeżdżących autobusem lub wiedzącym - jaka 700 do Aro jeździ , bo skleroza mnie dopadła  🤣

Pozdrawiam 🙂
Zu   You`ll ride my rainbow in the sky
07 lutego 2009 13:30
Majeczka ja będę jako kibic  😉 14 lutego napewno 🙂 Może aparat wezmę  😉
Ps Do Warszawiaków jeżdżących autobusem lub wiedzącym - jaka 700 do Aro jeździ , bo skleroza mnie dopadła  🤣

Pozdrawiam 🙂

704 🙂
bierz aparat bierz  😀
Bischa   TAFC Polska :)
15 lutego 2009 13:19
Zaspałam  🙁
Kto jedzie do Kuźni 22 ? I mógłby mnie zabrać z Warszawy ? Proszę o smsa na 509855261 , bo nie wiem kiedy będę na necie teraz 🙂

Pozdrawiam 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
20 lutego 2009 19:03
Ponawiam pytanie i prośbę  :kwiatek: Proszę  :kwiatek:

Pozdrawiam 🙂
Bischa   TAFC Polska :)
09 kwietnia 2009 21:44
Podbijam - 19 kwietnia jestem na regionalnych w Lesznie - jak sie ktoś wybiera dajcie znać  😉
Ja będę w Lesznie, ale niestety jako widz tym razem i przez kolejne 9 miesięcy 😉
Bischa   TAFC Polska :)
14 kwietnia 2009 14:56
Zawody z 19 są odwołane  😉
Te Leszno to zawsze... coś nie tak. Dzięki za info, bo pewnie bym pojechała 🙂 - cóż jeszcze w Jaroszówce coś będzie na pewno...
Bischa   TAFC Polska :)
15 kwietnia 2009 21:09
Sorbona , a Jaszkowo ? 26 kwietnia - wybieram się  😉
Ktoś wstawi link leniuchowi kalendarza regionalnych mazowieckich  :kwiatek:
Weźże sobie WMZJ wyguglaj!
Dzięki Ewuś,

Ale nie ma kalendarza z samymi regionalnymi?
wydaje mi się, że nie ma, przynajmniej ja nie znalazlam
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
13 maja 2009 15:23
ma ktos ifo na temat czt w stajni sawanka, monika j. pgr bródno nie szykuja sie jakies towatrzystkie zawody?
W najbliższy weekend regionalki w Kołatniku k. Wałcza (zach-pom) jakby ktoś był zainteresowany 😉
Nie wiedziałam gdzie zapytać tu chyba nie zrobię problemu chociaż nie chodzi mi o regionalne. tak więc chciałam zapytać jaki jest najniższy konkurs skoki na zawodach ogólnopolskich?
Nikitaa Zazwyczaj N, konkursu dla 5-latków nie licząc.
Czasami rozgrywane są konkury klasy P (np w Kuźni Nowowiejskiej) a i w tym roku na Legi były konkursy od L klasy.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
04 czerwca 2009 16:33
nie mogę znalesc propozycji na zawody regionalne w ekofarmie 11.06, wie ktos moze cos gdzie sa?
Brzask wybierasz się?
http://www.voltahorse.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=959:zr-b-zr-a-eko-farm-11062009&catid=39:propozycje-zawodow&Itemid=69
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
04 czerwca 2009 17:20
wybieram sie napewno na jakies w długi weekend 11-14 tylko jeszcze nie wiem gdzie ekofarm mam najblizej ale tam konkursy w skokach tylko do L a ja chcialabym jakies P smignąc też
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
04 czerwca 2009 17:26
A wie ktoś może gdzie w okolicach Wrocka beda jakies otwarte towarzyskie?tak zeby kon mogl zobaczy co i jak 😉
Brzask są jeszcze w Aro, w Wilanowie i w Kuźni. Aż żałuję, że nigdzie już nie będę mogła pojechac, tym bardziej, że Aromer mam pod nosem
No ja do Milanówka nie jadę,bo konkursy do L i za daleko.Pewnie pojadę do Aro,bo bliziutko no i zastanawiam się nad tym Wilanowem...
Kiedy jest Aro?  😎
14.06 czyli w niedzielę
Dzięki. Może pojadę chociaż wolałabym jechać gdzie jest ta liga maz..ale marzy mi sie kurtka Sango.. 🙇
muszę Cię Dramka zmartwić, ale chyba w nagrodach nie jest przewidziana  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się