jaki bank?

PKO.Sa- nie lubię!
Jestem tam od wieków, od zawsze. I nie wiem co mnie tam trzyma.
pko24-nieprzyjazna , niewygodna strona.
A w realu? Masakra. Specjalnie poleciałam do rynku, do dużego oddziału, bo tam tylko większe sumy wypłacają.
Czyli taksówka 2x15 złotych. A tam? Kartka przylepiona taśmą do ściany. Limit.
A za plecami pana kasjera DWA żyrandole każdy po 12 żarówek! Masa okienek a jedno czynne.
Po resztę MOICH pieniędzy leciałam do drugiego oddziału. Tam tak samo. Pusto, brudnawo beznadziejnie.
Lokaty......  😵 szkoda gadać. Przelicznik walut....  😵
Biegałam do kantoru wymieniać. No, dno!
A.   master of sarcasm :]
08 listopada 2012 13:59
Jaki mozecie polecic bank, gdzie wszystko mozna przez internet, rowniez zalozyc konto ewentualnie? Dodam, ze Inteligo odpada w przedbiegach  😉
mbank?
Aliorbank
nie mogę znaleźć tematu czy taki jest - ale potrzebuję wysłać przelew do angli w funtach, jest dużo stron oferujących tanie przelewy - co polecacie?
bo jak wysyłałam bezpośrednio z mbanku to przewalutowanie, opłata za przelew był masakryczne


www.kantor.aliorbank.pl 🙂
A.   master of sarcasm :]
08 listopada 2012 14:06
Dziekuje  :kwiatek: 
Kurczak   Huculskie (nie)szczęście
08 listopada 2012 17:46
A., a ja zdecydowanie polecam credit agricole. Obsługa konta internetowego banalnie prosta, wszystko można zrobić i przelewy walutowe w euro kosztują 5 zł, nie ma żadnych dodatkowych opłat za przewalutowanie. Niestety nie wiem czy można założyć konto przez internet.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 listopada 2012 10:07
Jeśli mam kontu w mbanku mogę sobie założyć drugie w tym samym banku?
Agnieszka   moje kulawe (nie) szczęście
12 listopada 2012 10:11
Tak, ale innego rodzaju lub wspólne.
Drugiego takiego samego konta nie możesz załozyć.
ash   Sukces jest koloru blond....
12 listopada 2012 10:22
W jakim banku przy założeniu konta dostaje się np. tablet albo iphone? Gdzieś coś takiego było, a teraz nie mogę sobie przypomnieć :/
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 listopada 2012 14:17
A jeśli mam konto wspólne z mamą, więc mogę założyć mamie jej własne konto?

edit:

Dzwoniłam do Mbanku i niestety jedyne co mogę zrobić to rozdzielić konta. Co w ogóle nie wchodzi w gre, bo ja nie mam czasu w domu siedzieć i czekać na kuriera, który przyjedzie z umową.

Więc: poszukuję banku, takiego wiecie, najlepszego 😉 Jak najtańsze przelewy przez internet, darmowe prowadzenie konta i najlepiej darmowe wyciąganie kasy z bankomatów 😉
Alior Sync?  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 listopada 2012 15:25
Wistra posiadasz konto w tym banku? Na prawdę wszystko jest tam tak za free? Jak potwierdza się umowę przelewem? Bo zależy mi żeby nie przyjeżdżał do domu kurier z umową, nie mogę sobie wolnego zrobić. Bo jestem tak zdesperowana, że potrzebuje konta na już. Więc od razu poszłabym do oddziały Alior Banku i założyła.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
12 listopada 2012 15:28
ja mam.
nie musisz iść do oddziału,wszystko przez internet,potwierdzasz przelewem właśnie.
na razie wszystko bez zarzutu,jest kilka darmowych przelewów natychmiastowych w miesiącu,które działają bez zarzutu.
karta przyszła po kilku dosłownie dniach.
tak, JARA, mam konto. Jestem baaardzo zadowlona. Potwierdziłam założenie konta przlewem i faktycznie, nic nie płacę.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
12 listopada 2012 15:35
W takim razie zakładam! Dzięki dziewczyny  :kwiatek:
Mam konto w Alior Banku od 2008r. Nie płacę za nic. Tylko raz się nadziałam na opłatę za sprawdzanie salda w bankomacie, bo za to się płaci.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2012 06:39
Konto założyłam, teraz czekam aż przejdzie mój przelew.
A jak się robi przelewy przez internet? Bo w mbanku miałam hasła na sms, a tu? Zdrapka, kody, token?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 listopada 2012 07:43
hasło przychodzi smsem 😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2012 16:52
Już wszystko mam obcykane oprócz jednego, karta przyjdzie do mnie czy muszę ją zamawiać?  Bo jak możliwość zamówienia karty na stronie banku (tzn po zalogowaniu do konta) mam zablokowaną i zastanawiam się czy przyślą mi kartę.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
20 listopada 2012 18:01
....mi przesłali,nic nie zamawiałam  😉
Dziewczyny, wytłumaczcie blondynce- chcę założyć drugie konto. Wybór padł zachwalany tu już wielokrotnie na Alior Sync. Jak wygląda to potwierdzanie przelewem? Muszę mieć jakieś środki na koncie, żeby potwierdzić? 👀
gdzie warto teraz zalozyc rachunek z karta kredytowa? zalezy mi, zeby nie latac po bankach tylko wszystko zalatwic zdalnie.
Faith, ja jestem wlasnie na etapie "tworzenia" karty kredytowej. Zlozylam wniosek w Multibanku, po dosłownie 3 minutach miałam zgode, na drugi dzien podpisana umowe, a teraz czekam na karte. Bardzo sprawnie i fajnie. Do tego maja te karty Miles&more, gdzie zbierasz punkty na przeloty. Na poczatek od Multibanku dostajesz 6.000 mil, a za 10.000 mil masz juz przelot w dwie strony do Paryża. Kazde wydane 3zł = 1 mila. Mysle, ze taki przyjemny dodatkowy aspekt 🙂 nic sie w sumie za to nie placi, a fajnie sie takie punkty zbiera.

Ja wszystko zalatwiam na Mickiewicza, bardzo fajna profesjonalna obsluga.
Pisałam już w wątku kredytowym, ale dodam i tu aby przestrzec, bo na lokatach i ubezpieczeniach też ludzi oszukują.

Przepycham się z GetinBank i szukając danych trafiłam na to forum http://www.wrobieni.org/

Widzę, że to co ja z nimi przechodzę, to pikuś. Gdyby ktoś miał ochotę tam wejść, albo zbliżyć się do Open Fajans to warto poczytać ku przestrodze.
Mam konta w mBanku -  prywatne i fitmowe - nic nie place -polecam!!! oprocz tego polecam takze D'n'B Nord

PKO SA i BP - nigdy - banda zlodziei!
Musti,  a co z PKO nie tak? Ja w PKO BP mam konto 12 lat i poza tym, że wkurzają mnie prowizje i brak elastyczności to jednak zawsze spotykałam się z jasnymi przepisami.
W PeKaO SA mam kredyt niewielki i dobrze wspominam zarówno obsługę przy podpisaniu, jasne zasady jak i bieżącą obsługę. Wkurzają mnie tylko, że dzwonią do mnie w kółko z ofertami, ale w końcu za to im płacą :/

Za to w mbanku miałam konto i byłam zadowolona, dopóki nie próbowałam zamknąć. Wtedy zaczęły się schody i okazało się, że w kioskach nic nie mogą bo to bank internetowy. A znajomej kredyt sprzedali bez jej zgody do innego banku i ma z nimi niezłe jazdy, bo nie chcą jej od kilku miesięcy podać dokładnego wyliczenia kredytu.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 grudnia 2012 21:09
bera7, poproś o wpisanie na listę Robinsona i nikt już do Ciebie nigdy nie zadzwoni 😉
JARA, napisz coś więcej. Co to za tajemnicza lista?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
17 grudnia 2012 21:20
Jak zadzwoni do Ciebie ktoś z banku, Riders Dajdzers czy innego szitu mówisz żeby Cię wpisali. To jest lista ludzi, którzy nie życzą sobie reklamy telefonicznej, mailem, pocztą i w ogóle. Oczywiście banki i inne nie informuja o tym nikogo, że coś takiego jest, bo to dla nich kasa 😉 Za to lubią sprzedawać numery telefony dalej.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się