Przekazujcie 1 % podatku

omnia   żeby zobaczyć świat, trzeba przejść przez próg
24 lutego 2012 11:19
0000226639
FUNDACJA MEDOR - PRZYJACIELE BEZDOMNYCH ZWIERZĄT
Przekazuję od lat.
proszę was o pomoc dla synka mojej kuzynki  :kwiatek:
KRS 0000037904
Z dopiskiem: Bartosz Kantak 16182
link do strony: http://www.dzieciom.pl/16182
Jeszcze dużo czasu, ale napiszę bo dostałam taki list:
Kochani,
bardzo dziekuje za wplaty 1% na moje konto w Fundacji XXXX.
W tym roku zebraliscie dla mnie 7 244,50 zl.
Wplaty sa dla mnie "zagadka", ochrona danych osobowych nie pozwala mi podziekowac wszystkim darczyncom.
Za waszym posrednictwem dziekuje wszystkim Waszym zanajomym i Waszym Rodzinom, ktorzy mnie wspieraja.
Jeszcze nie wiem na co przeznacze pieniadze, musze je rozsadnie wydac.
Wozek, ktory kupilam w zeszlym roku badzo dobrze mi sluzy.
Pozdrawiam i dziekuje
" Dobro powraca ..."
Calusy
XYZ

Tak mi się od razu skrzydła najeżyły i pióra zalśniły. Ha!  😅
jeśli ktoś chciałby się podzielić swoim 1% podatku, to moich znajomych córeczka potrzebuje pieniędzy na operację.

http://balaganewy.webs.com/ tutaj wszystkiego można się dowiedzieć co małej dolega i wszystkie newsy o leczeniu i postępach edukacyjnych Ewy.
Przenoszę, żeby nie było, ze promuję .
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,17.4260.html
Czy ktoś mógłby opisać pokrótce  co się stało (MODERATOR WYCIĄŁ IMIĘ I NAZWISKO NA ŻYCZENIE OSOBY O KTÓREJ MOWA) i podać jej aktualne dane? Bo niestety linki podane 2 lata temu już nie działają...

edycja moderatora Dodo 12. lipiec 2018
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 stycznia 2013 11:21
Pracowała w DE nielegalnie, spadła z konia i dostała kopa w twarz.

moderator Dodo usunął link na życzenie osoby o której mowa 12 lipca 2018
Ok, dzięki za info 🙂
Ale tam jak wyślę Fundacji 1% to nie mam pewności,że dostanie się on Ani? Jakiś dopisek czy coś?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
08 stycznia 2013 19:23
moderator Dodo usunął dane osobowe i informacje na prośbę osoby, której to dotyczyło 12 lipiec 2018

Jednak nie wiadomo jakie są jej losy, czy nadal kasę na nią zbierają itd. Może warto maila do niej napisać?


Met ma KRS 0000267659 czy 0000278704 bo już się pogubiłam w tych internetach?
Dzięki Jara. Fakt , od wypadku minęło już trochę czasu i może już jest dobrze.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 stycznia 2013 08:58
Z takimi urazami jak miała chyba nigdy nie będzie "dobrze". Jeśli chcesz pomóc to napisz do fundacji i zapytaj.
Napisałam, jak odpowiedzą dam znać co i jak.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
09 stycznia 2013 19:34
Rysiek z Klany w spocie Mafia dla psa czyli dla Fundacji Przytul Psa

za kulisami
http://www.pudelek.tv/video/Za-kulisami-spotu-Mafia-dla-psa-z-Ryskiem-1726/
cały post usunięto Dodo-mod

moderator Dodo usunął dane osobowe i informacje na prośbę osoby, której to dotyczyło 12 lipiec 2018
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2013 06:46
Tak ciągnać trochę off topa, ciekawi mnie, zbiera nadal na leczenie, a jednak stać ją było na kupienie sobie konia?
ash   Sukces jest koloru blond....
11 stycznia 2013 07:23
Ponownie proszę Was o przekazanie 1% na leczenie i rehabilitacje córeczki mojej koleżanki.
Tak ciągnać trochę off topa, ciekawi mnie, zbiera nadal na leczenie, a jednak stać ją było na kupienie sobie konia?


Może do hipoterapii?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
11 stycznia 2013 08:36
Hipoterapia na arabie i koniach sportowych ? 😉
http://re-volta.pl/forum/index.php/topic,45691.msg1641467.html#msg1641467

Może zamiast ciągnąć tu przenieśmy się do odpowiedniego wątku.
i ja podrzuce prośbę od siebie  :kwiatek:

Jeżeli ktoś jeszcze się nie zdecydował to bardzo proszę o przekazanie 1%:
"Mam na imię Mateusz, jeśli masz ochotę
mi pomóc, zadeklaruj swój 1%
na moje subkonto:
Fundacja Pomocy Osobom
Niepełnosprawnym
„SŁONECZKO”
KRS 0000 186434
z dopiskiem:
Mateusz Wachowiak 217/W
Moja mama urodziła mnie 29 września 2011. Po porodzie okazało się, że moja lewa
rączka nie wykształciła się w całości. Mam krótszy bark, nie mam dłoni oraz kości
promieniowej i łokciowej, oprócz tego lekarze zdiagnozowali u mnie utajony rozszczep
kręgosłupa. Moje niedoskonałości wymagają stałej rehabilitacji. Żeby ułatwić mi życie,
rodzice chcą mi kupić protezę rączki, która jest bardzo droga. Dlatego wraz z rodzicami
zwracam się z prośbą o pomoc w zbiórce pieniędzy na jej zakup.
Dziękujemy
Mateusz, Joanna i Michał"
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
31 stycznia 2013 18:27
Chce przekazać swój 1% na "Szkapę" ale ściągnęłam program do rozliczenia i tam automatycznie jest wstawiony nr KRS jakiejś fundacji. Czy znacie darmowe programy gdzie można samemu wstawiać OPP?
kujka   new better life mode: on
31 stycznia 2013 18:49
To i ja sie dopisze do watku. Zbieramy na pomoc dla polskich i polsko-syryjskich rodzin, ktore uciekly przed wojna w Syrii.
Pełna nazwa: Fundacja "Ocalenie"
Numer KRS: 0000030279
Dopisek: SYRIA
ja w tym roku dla Mateusza:
Moi Drodzy!!!
Podobnie jak przed rokiem, prosimy o wsparcie leczenia naszego syna Mateusza, Waszym 1%podatku. Dzięki Waszej pomocy w tym roku sfinansujemy kilka miesięcy terapii.
Jeszcze raz dziękujemy!!
Poniżej wszystkie informacje dotyczące przekazywania 1%. W razie wątpliwości dawajcie znać na priv😉


Cichowicz Mateusz Mirosław
Strona główna > Baza podopiecznych

Dane podopiecznego:

Nr subkonta:
17335

Województwo:
mazowieckie

Data urodzenia:
2006-01-29

Schorzenie:
autyzm dziecięcy

Wpłaty prosimy kierować na konto:

Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą"

Bank BPH S.A.
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615

Bank BPH S.A. (darowizny w ramach zbiórki publicznej)
61 1060 0076 0000 3310 0018 2660

Tytułem:
17335 - Cichowicz Mateusz Mirosław - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

Przekaż 1% podatku

W formularzu PIT wpisz numer:
KRS 0000037904

W rubryce „Informacje uzupełniające - cel szczegółowy 1%” podaj:
17335 Cichowicz Mateusz Mirosław

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola „Wyrażam zgodę”.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
31 stycznia 2013 20:58
TRATATA, chyba nie da rady. Wydrukuj sobie czysty i przepisz.
Dopisuję znajomą mojego kolegi. Młoda dziewczyna (ma około 20lat) choruje na stwardnienie rozsiane i rodzinie ciężko jest opłacać bardzo drogie leczenie.
strona towarzystwa w którym znajduje się dziewczyna PTSR
KRS0000083356 JUSTYNA KRUPIŃSKA (ważny jest dopisek że konkretnie na nią, inaczej kasa pójdzie na ogólne konto fundacji)

Jeśli ktoś będzie miał pytania to proszę o pw, postaram się dowiedzieć wszystkiego co będzie potrzebne  😉
Skoro wypłynęło SM, to i swoje podlinkuję.
https://docs.google.com/file/d/0B92LicTrudCSMk9PTzBIdUJVYnM/edit?usp=sharing
Też w PTSR.
Dostaliśmy takie info od naszej Pani z dziekanatu (ona jest mamą tej dziewczynki) - za jej zgodą wrzucam to tutaj:
Nasza córeczka Ania urodziła się jako wcześniak ze stygmatem rozszczepu wargi górnej oraz zezem rozbieżnym naprzemiennym obu oczu. Gdy miała roczek przeszła operację stygmatu rozszczepu. W wieku 2 i 3 lat zoperowano oczy.



Pierwsze kroki postawiła w wieku 1,5 roku po intensywnej rehabilitacji.



Terapie, które Ania obecnie przechodzi mają miejsce codziennie przez 7 dni w tygodniu. Są to: zajęcia z logopedą, pedagogiem specjalnym, terapeutą integracji sensorycznej, biofeedback, trening słuchowy według metody A. Tomatisa, zajęcia z terapeutą na basenie. Jest również na diecie bezmlecznej i bezglutenowej.

Opóźnienie rozwoju psychoruchowego/całościowe zaburzenia rozwojowe ze spektrum autyzmu, naszej obecnie 4-letniej córeczki,  objawia się tym, że mimo intensywnej terapii Ania nadal nie mówi, ma duże problemy z naśladowaniem/powtórzeniem czynności/ruchu, bardzo często w ciągu dnia do komunikacji używa krzyku w celu wymuszenia pożądanego rezultatu.

Rozwój naszej córeczki przebiega maleńkimi kroczkami przy dużych nakładach pracy, ale wierzymy, że pozytywne efekty są kwestią czasu.

Jeśli to możliwe prosimy o przekazanie tej informacji znajomym, sąsiadom, przyjaciołom, w pracy, przesyłając np. email.

Dane konieczne do wypełnienia na PIT za 2012, potrzebne by prawidłowo przekazać 1%, należy wypełnić odpowiednią rubrykę w rocznym zeznaniu podatkowym (PIT-36, PIT-36L, PIT-37, PIT-28, PIT-38) tj:

- w nazwę OPP wpisać:

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą Tworko Anna Katarzyna 15902

- nr KRS 0000037904

- w informacje uzupełniające nazwisko i nr naszego dziecka:

Tworko Anna Katarzyna 15902

Szanowni Darczyńcy, prosimy o zaznaczenie w zeznaniu podatkowym pola ”Wyrażam zgodę”.

Ważne !!! W PIT nie wpisuje się nigdzie numeru konta bankowego Fundacji.
Z góry dziękujemy za odzew. Jesteśmy na stronie Fundacji: www.dzieciom.pl po wpisaniu imienia i nazwiska lub naszego nr : 15902.


Z góry dziękują

Ania, mama Monika i tata Leszek.
kujka - dziękuję Ci za to, że wspierasz Syryjczyków w tych dla nich ciężkich czasach - mało ludzi wie co tam się dzieje - media milczą na ten temat...
Mój % masz. Dziękuję Ci jeszcze raz za serducho - masz je po prostu dobre, na bank jesteś dobrym człowiekiem  :kwiatek:

Ps. Widziałaś klip O.S.T.R. z kimś tam jeszcze na temat sytuacji w Syrii ?

Pzdr
kujka   new better life mode: on
16 lutego 2013 11:36
kadyksowa wooow dzieki, to szalenie mile co napisalas!

wiesz, jak mi ktos mowi, ze zamiast zebrac, czy spac na dworcu tutaj woli wracac pod bomby i karabiny to noo... no chyba czlowiekiem bym nie byla, gdybym przynajmniej nie probowala pomoc. fajnie ze ktos to docenia i wspiera, naprawde :kwiatek:

klip widzialam, choc jest mocno jednostronny, to uwazam, ze wazny. moze ktos choc przez chwile sie dzieki niemu pochyli nad tematem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się