Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
08 sierpnia 2014 10:26
ktos szukał padów yorka w promocji. w warszawskim mustangu jest w promocji kolor cocoa
http://www.sprzetjezdziecki.com/york-pad-arwila-dresazowy-p-10159.html

w gnl jest -30% na NG 2014, ale z cottonów widzę tylko rose i neonpinka
[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=15196.msg2156395#msg2156395 date=1407489996]
w gnl jest -30% na NG 2014, ale z cottonów widzę tylko rose i neonpinka
[/quote]
i do tego w wersji DL 😤 😕
Czy ktoś może widział wypinacze trójkątne gdzies na promocji lub w przystępnej cenie? :kwiatek:
Nasturcja-Renata - ja szukałam ale VS i niestety nie ten kolor  😕
a cena fajna brałabym od razu!
Time Arwili nie ma VS. Wszystkie są szyte na wzór anek DL. Ale pod skokówką też dobrze wyglądają.
podpinam sie po wypinacze, jakkolwiek to brzmi 🙂 a takie pytanko czy w zwykłych wypinaczach, z tymi kółkami gumowymi to nie latają one ? Nie uderzają konia?? Nie przeszkadzają za bardzo??
Ma ktos moze kody do.konika ?  🤔
Pilnie poszukuje jakiejś koszuli konkursowej najlepiej z Pikeura. Damskiej oczywiście. 😀
rozmiar?
42-40
maliniaq   Just do your job.
11 sierpnia 2014 09:01
Rzuciły się komuś w oczy jakieś ładne kaski w promocji  :kwiatek:

Edit.
literówka
Mam rabat 30% w Bergo na dzial czapraki/podkladki, jakby ktos chcial moge oddac 😉
w bergo sa kaski horze przecenione
Wyprzedaż Professionali🙂 Mało rozmiarów i kolorów zostało ale może ktoś znajdzie coś dla siebie🙂\
http://www.salonkonskiswiat.pl/sklep-online.html?keyword=PROFESSIONAL&search=true&view=category&option=com_virtuemart&virtuemart_category_id=

komplet na 4 - 200zł
komplet na 2 - 100zł
szkoda że takie maleństwa 🙂
mam nadzieje, że to nie grene i mają towar ktory sprzedają i nie dowiem sie za 3 tygodnie, ze jednak nie ma (wzielam m-ki)
ale procedura logowania, wypelniaia formularzy to jakiś koszmar w tym sklepie ;/
gdyby nie moja miłość (i ta cena) do PCh ...
alnama Białe są w rozmiarze M ;]
Milla to dalej są maleństwa dla mnie 😉
w decathlonie w Bielsku Białej przeceny, stoją dwa pudła na końskim ,głównie są wędzidła,derki,ochraniacze neoprenowe,trochę popręgów jest 145,105 i 95 jeszcze i podkładki pod siodło
Wszystko ze sklepem jest okej😉 problemy moga byc ze sklepem internetowym, bo od niedawna jest ta strona i dalej informatycy z nia walcza i ulepszaja🙂 sa na stanie, bo osobiscie dzisiaj wprowadzalam wszystko na strone i wrzucalam informcje wszedzie🙂
no nie wiem.... np dlaczego jedyna opcja wyboru wojewodztwa jest mazowieckie, dlaczego musialam wypelnic dane do faktury choc nie potrzebuje i dlacego nie bylo informacji gdzie zrobic przelew...
oz dzięki! Komplet 4 za 200?! Dobrze, że mam również kucyka  😎 Kupione 🏇
Widzial ktos gdzies Eskadrona neonpink vs na wyprzedazy?
horse-art Chodziło, że sklep jest okej i nie ma żadnych problemów z wysyłką i w ogóle🙂 dobrze, że piszesz o tym. Wszystko zostanie zgłoszone informatykowi, niestety jak się go nie przypilnuje to nie zrobi. Zgłaszajcie problemy ze stroną najlepiej do mnie na priv. My nie jesteśmy w stanie doszukać się wszelkich błędów.

Wychodzimy z Professionala, więc wyprzedajemy wszystko. Sama żałuje, że takie małe bo bym sobie wzięła komplecik🙂
Z rozmiarów zostały już tylko Ski. Właśnie patrzyłam w zamówienia i jedyne 4 sztuki w rozmiarze M kupiła Horse-art. Reszta to Ski same. Także dziewczyny, które zamówiły M i jakieś jeszcze rzeczy dajcie znać czy te pozostałe produkty wysyłać czy anulować całkiem zamówienie. Jutro mnie w sklepie nie ma, więc wszystko zostanie wysłane pojutrze. Sporo będzie jeszcze takich promocji, bo robimy miejsce na nową kolekcje🙂
oz zróbcie koniecznie na kaloszki PF o ile macie  🙂
Mamy kilka par tylko. Beda one w promocji ale nie wiem kiedy.
oz, dzięki 😉 i ciese się, ze choc raz mi się udalo :P a z godzine walczylam zebby zamówienie skonczyc ....
to czekam jeszcze na jakies dane do przelewu 😉 albo najpierw jeszcze sklep przekopie:P
i jakbys te kaloszki ... to wzielabym od razu 😉
sepia   Koń stworzon ku bieganiu, jak ptak ku lataniu.
12 sierpnia 2014 11:15
Szukam ochraniaczy transportowych, tak do 150zł, te z Villahorse widziałam. Ma ktoś jeszcze jakieś pomysły? Rzuciło się komuś w oczy?
LatentPony   Pretty Little Pony :)
12 sierpnia 2014 11:44
Wyprzedaż Professionali🙂 Mało rozmiarów i kolorów zostało ale może ktoś znajdzie coś dla siebie🙂\
http://www.salonkonskiswiat.pl/sklep-online.html?keyword=PROFESSIONAL&search=true&view=category&option=com_virtuemart&virtuemart_category_id=

komplet na 4 - 200zł
komplet na 2 - 100zł


Zamówione  😅 Szkoda, że białe, nie pogardziłabym czarnymi, ale niech będzie... 🙂 Za tą cenę nie będę wybrzydzać 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się