Promocje i wyprzedaże - centrum informacji

Beladonna, w Bdg już sto lat temu niestety...
strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
16 marca 2014 08:13
dział koński w Go sporcie?  🤔 wooow, nie wiedziałam, że taki jest w ogóle...  😲

u mnie chyba nigdy nie było. Myślałam, że tylko w Decathlonie.
Byłam wczoraj w ursynowie i załapałam się tylko na glinki i przy okazji kupiłam sobie fajne kalosze do stajni

Ktoś posiada kupon rabatowy do cavalloshop?  :kwiatek:
Czy ktoś widział spray przeciw owadom w promocji?  😉
Znajdę gdzieś derkę http://cavalloshop.pl/produkt/derka-polarowa-eskadron-nici-navy.html w promocyjnej cenie w rozm 155?
kupiłam za małą 😵
Widział ktoś gdzieś przeceny na jakieś pasze i/lub elektrolity oraz strzemiona compositi reflex?

[tak, niektórzy mogą dobrze kojarzyć, że mówiłam, że jednak nie chcę plastikowych ale poczytałam więcej opinii i przekonałam sie 😀]
arlyn w bergo są na regularnej cenie 85 zł a w każdym innym sklepie 105 ;p + jeżeli poczekasz tam na promocje to i taniej kupisz 🙂
A jakiś sklep z wyborem innego koloru niż czarny? 😉 [w bergo tylko czarne są 🙁]

EDIT:
I jeszcze ten czaprak może gdzieś ktoś widział?  :kwiatek: 💘 💘
http://www.konskamoda.pl/products/view/czaprak_hkm_neapel-1210#!prettyPhoto
arlyn, zapytaj, moze inne mają albo ściągną 😉
arlyn reflexy są tylko czarne ;p
To teraz jestem w kropce. Może ktoś mnie poratuje. To jakie strzemiona plastikowe mają stopki różowe/zielone/czerwone etc?
Nie prawda są reflexy kolorowe😉 Ja znalazłam przez przypadek zdjęcie na jakiejś zagranicznej stronie i dzięki uprzejmości sklepu jonika w tydzień miałam je u mnie, akurat ja z granatową stopką.
Jeszcze w nich nie jeździłam ale myślałam, że będą identyczne jak czarne a są nieco inne ta stopka jest miękka tzn bardziej elastyczna i rzeczywiście pisze na nich że to są reflex soft 😍 ale tak samo szerokie jak zwykłe te czarne.
LINK do strony producenta
Magdzior to właśnie te, które chciałam ja 😀 ! Zielone/Różowe są śliczne [pewnie póki nie ma błota obok].
Jakby ktoś widział te w promocjach to proszę o kontakt  :kwiatek:
Czy ktoś widział spray przeciw owadom w promocji?  😉


O tu jest: KLIK
arlyn ja mam compositi reflex zielone, kolezanka na stajni ma różowe 😀 nawet sie nie brudzą przy mega błocie 🙂
Niestety lepszych zdj nie mam 😉

edit. dodanie zdjęć
LatentPony   Pretty Little Pony :)
16 marca 2014 21:00
W Go Sporcie ponownie wyprzedaże 🙂
[...]
ochraniacze z futerkiem Hansbo 39.99 ostatnia para widziałam chyba L


No i nie załapałam się 🙁 Tak mi zależało na tych ochraniaczach, macałam je jakiś czas temu, dzisiaj pojechałam z samego rana i nic ciekawego już nie było... Cóż, bywa 🙂
Kameleonik   Bo życie jest piękne...
16 marca 2014 21:32
reflex-y kolorowe też są w Polsce: http://shop.bober.com.pl/product_info.php?products_id=9944
Dworcika   Fantasmagoria
16 marca 2014 21:49
[quote author=pirat30 link=topic=15196.msg2041127#msg2041127 date=1394992938]
Czy ktoś widział spray przeciw owadom w promocji?  😉


O tu jest: KLIK
[/quote]

TU jeszcze taniej. Chociaż osobiście polecam Endure z Farnamu.
A na you&your horse nadal nie ma nigdzie przecen? 🙁
Libeerte na ich produkty to nigdy jeszcze nie widziałam promocji 🙁. Sama poluje na odżywkę 3D  🤣 Może jakby jedna osoba zamówiła więcej to daliby upust i zrobilibyśmy zbiorowe zamówienie? 😀
A co to za produkty you&your horse? Do czego one?
arlyn, na to samo poluję 😁
larabarson, z tego co mnie interesuje - pielęgnacja grzywy i ogona, sierści. Nie wiem czy coś jeszcze mają 😉 Podobno ta 3D daje meeega efekt i "powiększa" ogon 😀
według mnie ta "3D odżywka" to porażka....
codziennie wypsikiwana na litry, a ogon nawet się dobrze nie rozczesywał, nie mówiąc już o jakimkolwiek 3D
darujcie sobie, szkoda kasy, tylko marketing mają dobry
pachnie pięknie, błyszczy się, ale niczym nie wygrywa z Absorbiną czy Carr&Day&Martin (jak dla mnie hit!)

edit: tylko jest sporo droższa  😁
Moniqa, to mnie zmartwiłaś 🙁 Słyszałam od 2 koleżanek, że mega efekt. No trudno, chyba muszę poczytać wątek o ogonach, bo to była jedyna nadzieja dla nas 😁
No nie wiem... Mój ma fenomenalny ogon, mega gruby, mocny włos, ale przy tym mocno się plączący (a pielęgnowany na co dzień)
Ta odżywka 3D absolutnie nie zdała egzaminu, żadnego trójwymiarowego efektu a cała butelka poszła w kilka tyg bo psikałam jak opętana żeby połowy włosów nie powyrywać. Może przy słabszych ogonach daje radę, naszej "szcocie" nie dała.

Ja polecam tą:
http://www.sprzetjezdziecki.com/carrdaymartin-canter-odzywka-do-grzywy-ogona-1000ml-p-5333.html
stosuję raz na kilka dni, ogon się rozczesuje po pierwszym pociągnięciu szczotką. tylko na zabłocone końcówki potrzeba większej warstwy 😉
Ja też już pisałam, dla odmiany Glossy coś tam żenada, pół godziny po użyciu ogon normalnie wygląda.
To dobrze ze jednak oparłam się zakupowi całego "pakietu" na cavaliadzie 😉 Straciłam tylko na 3D a nie prawie 2 stówy  😁
olej do kopyt podobno niezły, koleżanka ma i chwali
ale ja już sobie tą firmę odpuszczę chyba... mocno mnie zawiódł ten mega hiper marketing prowadzony dla tak kiepskiego produktu...
Ja na marketing nawet nie zwróciłam uwagi, nawet nie widziałam, ale opinie mnie zaciekawiły. A z rozczesywaniem i wyglądem nie mam problemu, tylko objętości brakuje, do tego wyciera sobie ciągle ogon 🙁
Libeerte zacznij od eliminacji przyczyny wycierania, bo najlepsza odżywka nie doklei wytartych włosów  😉
Z You&Your Horse wypróbowałam 3D. Efekt paskudny - ogon wygladał jak siano.. szczęściem rzeczywiście efekt utrzymuje się z 15 min  😀 E dodatku bardzo słaby psikacz , dla mnie - porażka...
Ja ruszyłam wczoraj na podbój GoSportu w Jankach, dorwałam wędzidło oliwkowe przecenione z 80 zł na 9,99 zł  😅 I dwie pary genialnych rękawiczek ze skórki syntetycznej, 9,99 zł za parę 😀 Do tego jakieś szczotki po 2,99 zł i bat za 6,99 zł. Obłowiłam się 😀
Nie wie ktoś, gdzie dorwę Eskadrona violet lub light viola profil VS lub VSS poniżej 100 zł?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się