Obozy jeździeckie

Słyszałam że pisaliscie o skręcie .!Też chciałam do niego jechać ale nie ma miejsc  🙁
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 marca 2011 14:37
No niestety, trzeba się zapisywać z rocznym wyprzedzeniem albo na listę rezerwową, często w styczniu się zwalniają miejsca 😉
No własnie wiem  🙁 Jestem na rezerwowej ale wątpie że się miejsca zwolni ą
A coo do Qn to nie polecam .Dosłownie mają cie gdzieś ....
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
13 marca 2011 14:52
No, o Qniu słyszałam raczej złe opinie, spotkaliśmy ich raz w lesie 🙄

Pauuliina, nie pisz post pod postem tylko edytuj 😉
Pauuliina a Annopol ?
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 marca 2011 14:58
a czy ktoś może jeździ na obozy do Firleja, woj. lubelskie?  😉 to taki typowo rekreacyjny obóz, zastanawiam się po prostu jakie są terminy w tym roku a nigdzie w Internecie nie ma tej informacji, pomyślałam, że może ktoś z re-voltowiczów coś wie  😉
Ciekawie brzmi własnie przeglądam stronę i nawet mi sie podoba ;p
Tylko troche zadalekoo ' 🙁
ja polecam Folwark Bulin 😉 w lubuskim 😉
No w Qniu jest dużo jazd i tyle fajnego. No czasem też ludzie są fajni, ale nie wiadomo na kogo trafisz.
Lainwia teoretycznie jeździ się dwie godziny dziennie, ale zazwyczaj to się przeciąga na 15-20 minut przed i po jeździe, więc wychodzi koło trzech godzin.  🙂
W czasie wolnym.. to zależy od wieku uczestników i chęci. Są takie normalne zabawy obozowe w stylu podchodów, mamy często dni kolorów (mogę opisać na PW 🙂😉, biegi na orientacje, ale często też kąpiemy się w stawie, dużo też zależy od naszej własnej inwencji.
Dużo też pomagania przy koniach dla chętnych, konkursy pielęgnacji, wiadomo, można pół dnia siedzieć w stajni i na pastwiskach. 🙂
Hej.

A wie ktoś może coś o tych obozach? :

Stadnina "Malinka" - http://www.stadnina-malinka.pl/Stadnina-Malinka-wakacje2011-oboz-konny

Stajnia "Pasja" - http://stajniapasja.republika.pl/
Witam!  😀
Jestem tu nowa  szukam jakiegoś godnego polecenia obozu jeździeckiego. 👀


witam, ja się uczę w stajni w  Czarnym Błocie koło Torunia, są tam organizowane obozy jeździeckie latem, super ujeżdżone konie, lekcje indywidualne nie w zastępie, kameralna stajnia, domowe jedzenie,generalnie to co jest napisane na stronie www.stajniawczarnymblocie.pl to prawda wiec moge kazdemu polecic ze spokojnym sumieniem 🙂pozdrawiam
Witam. (:
Ja też jestem tu nowa i szukam jakiegoś dobrego obozu na wakacje. Byłam już w moim województwie na obozach, na żadnym nie nauczyłam się zbyt dużo, a może nawet pogorszyłam moją technikę. Głównie skaczę, bo warunków do nauki ujeżdżenia nie miałam. Galopuję, kłusuję raczej pewnie. Wymagam uwagi, wiec grupy bardzo duże odpadają.
Zastanawiałam się nad LKS Stragona Strzegom, Annopolem, SK Moszna, Runowem, TKKF Hubert. Polecicie mi coś, odradzicie, poradzicie? Proszę o odpowiedź. 🙂
Carrie  radziłabym Annopol , byłam kilka razy i wiem jak jest 😉
Jak byś chciała więcej informacji to pisz pw.
Czekam na dalsze propozycje  😜
Czy w Lewadzie, obozy letnie są tylko ujeżdżeniowe, czy też jakieś inne?
Lewada jest klubem stricte ujezdzeniowym, wiec dziwne zeby byly inne... plus polecam zajrzec na strone.
Na stronie znalazłam tylko ten ujeżdżeniowy, a kiedy się spytałam jakie trzeba mieć minimalne umiejętności, to zdziwiło mnie, że tylko samodzielna jazda w stępie i kłusie, bez galopu  😲
do niedawna bylo z galopem, ale widac cos zmienili.
.
Witam  😉. Wiecie coś o obozach w klubie Szarża Bolęcin? Jeszcze nie jestem pewna, ale chyba się tam wybieram.
ColoursLove: w Stajni Pasji byłam i bardzo miło wspominam.
bawarka O to fajnie 🙂 A mogłabyś coś więcej powiedzieć ?
Witam. (:
Ja też jestem tu nowa i szukam jakiegoś dobrego obozu na wakacje. Byłam już w moim województwie na obozach, na żadnym nie nauczyłam się zbyt dużo, a może nawet pogorszyłam moją technikę. Głównie skaczę, bo warunków do nauki ujeżdżenia nie miałam. Galopuję, kłusuję raczej pewnie. Wymagam uwagi, wiec grupy bardzo duże odpadają.
Zastanawiałam się nad LKS Stragona Strzegom, Annopolem, SK Moszna, Runowem, TKKF Hubert. Polecicie mi coś, odradzicie, poradzicie? Proszę o odpowiedź. 🙂


Ja bym na twoim miejscu wybrała SK Moszna. Byłam tam, dużo się nauczyłam. Grupy nie są duże, konie bardzo fajnie przygotowane i instruktorzy, którzy świetnie uczą  😀 Naprawdę polecam  😉
.
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnmute.gif[/img] calkowita edycja posta
mils   ig: milen.ju
20 marca 2011 18:16
Słuchajcie. 😵 Pilnie potrzebuję wiedzieć w jakich klubach, stajniach itp. w okolicach W-wy są organizowane obozy z odznakami! 😵
Witam wszystkich  (jestem nowy na forum) 😉

Chciałbym w tym roku na wakacje letnie pojechać na obóz jeździecki,  tylko nie wiem gdzie jechać, gdzie są są dobre obozy ?!.
Na obozie chciałbym się przede wszystkim czegoś więcej się nauczyć, i najlepiej żeby były tam osoby w wieku od 18 lat.
Jestem początkującym jeźdźcem.

Proszę o pomoc w wyborze odpowiednie a zarazem godnego polecenia obozu 🙂
A znacie może jakieś godne polecenia sportowe obozy/zgrupowania z treningami skokowymi i ujeżdżeniowymi, na które przyjeżdża się z własnym koniem? Myśle nad Kuźnią ale na jej stronie nie mogę się doszukac info o zgrupowaniu
JKS Pogórze 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się