pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

mega ruda farba garniera.. brzmi znajomo 😁
No i po zdjęciu kasku wyglądają lepiej 😀 Stwierdzono komisyjnie.
Bo Was wyczyły i obcinają tak, żebyście się nie wściekały, że fryzura się popsuła w czasie jazdy 😉
A ja chce zakomunikowac, ze juz dwa razy przetestowalam regeneracje joico i jestem zachwycona:P
Ostatnio jak wysuszylam kudly to je macalam caly dzien:p takie milusie byly 😜
Julita możesz napisać o tej kuracji coś więcej ?  😎
Julita-
ja tez kocham😉 5 dni temu farbowalam wlosy i w ogole nie czuc tych 'skutkow ubocznych' farbowania, z ktorymi zawsze do tej pory sie meczylam🙂

karolinaa-
pare stron wczesniej pisala o tej kuracji Edytka.
ja tylko chciałam wkleić zdjęcie moich włosów - jako przykład, że włosy prawie czarne (moje naturalne) mogą być jasne
i że farbowane ok 20-stu lat na blond jeszcze żyją...  😀 😀

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 października 2010 20:45
HA! A nie mówiłam?  😎

ciesze się, że jesteście zadowolone  :kwiatek:
karolinaaa: http://allegro.pl/joico-k-pak-zestaw-rekonstrukcja-4x118ml-probka-i1244384558.html
Edytka.... 'zadowolone' pf.... ja to jestem wrecz ZACHWYCONA:P
Chyba nawet pojde na ta kuracje do jakiegos salonu i pozniej bede kontynuowac tym domowym zestawem😀
mógłby mi ktoś doradzić, co zrobić z włosami?  :kwiatek:
marzy mi się wygolony bok.

dawnoo temu włosy były takie:

z gorąca/ nie chcienia były wiązane 'byle-jak', coby było.
i nie wyglądało to szałowo, mi nie przeszkadzało 😉 [ a i zdj po prawej, włosy na dole wyrastają z dreda, już zostało naprawione ;]
http://img87.imageshack.us/f/obraz382h.jpg/
ale postanowiłam ściąć na wakacje:
http://img156.imageshack.us/f/dscf5953w.jpg/

Aaaaa... i jesczze jakiś czas temu wygoliłam sobie 'kwadracik'.
obecnie dałąm włosom odrosnąc. chociaż nadal ciacham pekaesy
http://img221.imageshack.us/f/28491124714370888236100.jpg/
Mi sie nie podobaja zadne golone boki, kwadraciki ani nic w tym stylu.... Ale co kto lubi...
Jesli juz to cos pojechanego na maxa a nie takie 'namiastki awangardy'... Mam na mysli cos takiego...
http://www.unisex-friseure.de/Style/Frisurenfinder.aspx
No ale generalnie i tak mi sie nie podoba😉:P
lotka13, nie obraź się ale brzydko ten kwadracik wygląda
i wg mnie w za bardzo oryginalnych fryzurach będziesz wyglądała komicznie

młoda jesteś, masz subtelną urodę czemu chcesz podążać w kierunku takim zamiast zrobić sobie jakąś dziewczęcą fryzurkę?
sznurka, nie ma sprawy. 😉 Normalnie go nie widać, a obecnie włosy odrosły mi na jakieś 6 cm.

a z fryzurą... hmmm to nie może być nic wymyślnego, ponieważ: nie chce fryzury, którą trzebaby układać i etc. bo nie chce mi się, nie mam czasu i jakoś nie przywiązuje wagi, i pewnie nie umiem. a i nie przepadam za czesaniem się.  🤬
Ale trzeba będzie coś wymyślić  😉
ja tylko chciałam wkleić zdjęcie moich włosów - jako przykład, że włosy prawie czarne (moje naturalne) mogą być jasne
i że farbowane ok 20-stu lat na blond jeszcze żyją...  😀 😀



Sliczne włosy!
Ja tez mam ciemne naturalne, ale po farbowaniu na blond (bez znaczenia jaka farbą) robia się żółte 🙁.
Teraz miałam rude, a od 3 dni mam ciemno brązowe 🙂. Blond chyba nie jest mi pisany...
mam pytanie, naturalny kolor włosów mam taki mysi brązowy, taki mdły.. w wakacje sobie rozjaśniłam- sama- wyszło tragicznie, po wakacjach poszłam do fryzjerki pofarbowałam na taki rudobrązowy ale kolor po niecałym miesiący zlazł, został taki jasny żółtawy, paskudny kolor, dzisiaj znowu poszłam mam taki kolor:

fryzjerka mówiła zebym kupiła szampon do farbowanych włosów- no i tu pytanie- który najlepszy? byłam w pierwszym lepszym sklepie i były gliss kur, nivea i coś tam jeszcze, kupić do farbowanych, do brązowych czy do jakich?  🙇
ja mam szampon i odżywkę z Dove Color Repair Therapy. Bardzo sobie chwalę 🙂
a co sądzicie o szamponach/odżywkach/maseczkach herbal essence ? chodzi mi o serię szczęśliwe zakończenie i nie łam się .
nie wiem jak jest teraz ale miałam kiedyś herbala i potwornie mi plątał włosy :/
Trolinka kocham miłością wielką  😍
od dłuższego czasu nie używam nic innego do włosów  😉
LOVELY idz moze do jakiejs hurtowni fryzjerskiej...
Ja generalnie srednio uznaje te wszystkie nivea, gliss kury, syosy i inne dostepne w supermarketach.... i kupuje je tylko jak juz musze...
Mi osobiscie najbardziej pasuja profesjonalne linie loreala i welli.
Z takich ogolnie dostepnych lubie Tony&guy ale on cenowo wychodzi mniej wiecej tyle co te fryzjerskie w hurtowni...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 października 2010 14:55
No to wklejam spóźnioną fotę koloru włosów.
Czarny goodbye!
yga ślicznie! ale ładnemu we wszystkim ładnie 🙂 to jest to cięcie o którym pisałaś wcześniej?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
20 października 2010 19:17
tak, juz odrosło, na szczescie. Tęsknię za swoimi gęstymi dlugimi wlosami fuck! Widać pozostalosci blondu, tzn jasniejsze miejsca. Czerwona farba sie splukala i teraz nawet fajny brąz z polyskiem zostal, ale te jasne miejsce mnie denerwuje i juz kupilam kolejną farbe 👿
Szamponetka zejdzie mi całkowicie z dość jasnego blondu? Chcę tylko troszkę przyciemnić, na jasny brąz, ciemny blond czy coś takiego, zobaczyć, jak bym wyglądała, ale się boję, że nie zejdzie mi do końca kolor..
agniecha930 zależy jaką kupisz i na ile myć. Mi się szamponetka nie zmyła i co gorsza zamiast czekolady mlecznej wyszedł czarny. Miałam na 28 myć. Potem się męczyłam z odrostami, bo mimo, że to miała być nietrwała koloryzacja, kolor już po miesiącu przestał się spłukiwać.
agniecha930, koleżanka na blond nałożyła rudy, trzymał jej się rok, dopóki nie wyblakł, teraz też ma rude przebłyski, i blond nie jest taki jaki był, mimo,że mineły juz 2 lata od farbowania  😉
No właśnie myślałam, żeby wziąć taki na 8 myć? Czy coś takiego, bo słyszałam, że te 28 nie zawsze schodzą (szczególnie wydaje mi się, że z blondu jest problem)
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 października 2010 22:55
LOVELY ja używam czerwonego Elseve i sobie chwalę.
Mam pytanie - czy odrobina brylantyny pomoże na puszące się, kręcone włosy?  😡
Odrobina, bo ten efekt mokrych włosów jest okropny, ble i fuj  😉
Moon   #kulistyzajebisty
25 października 2010 15:25
LOVELY, podobnie jak Struc używam czerwonego elseve (szamponu i odżywki) i też sobie chwalę.
Nie puszy mi kudłów, ładnie pachnie no i naprawdę chroni kolor.

A do brązowych włosów na codzien używałam timotey'a, teraz mam "zimne brązy" Goldwella na głowie i używam takiej odżywki:

Jest super!

Vana, a chcesz, żeby się skręciły czy chcesz je prostować? ;-)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się