Emigracja - czyli re-voltowicze i voltopiry rozsiani po świecie.

A co teraz będzie , skoro koń zagrany pod Wojtkiem do Paryża?
Chintek jest kontuzjowany, wiec prawdopodobnie nic.
Na olimpiadę musi jechać konkretna para jeździec koń czy jeździec może zmienić konia?
Usagi   Unikalne ciasteczko
21 września 2023 12:17
Czy w Holandii jest tak rozpowszechniona jak u nas dieta pudełkowa z dowozem? Nic mnie bardziej nie stresuje w związku z przeprowadzka tam niż jedzenie.🤦 Ja gotować nie lubię i szkoda mi na to czasu, a za każdym razem jak byłam w Holandii to tyłam na potęgę na tych ich gotowcach, wolałabym tego jednak uniknąć.😅 Najbardziej bym chciała właśnie mieć pudełka, a jeśli nie będzie takiej opcji, to macie jakieś tipy jak nieskomplikowanie jeść w Holandii, ale jednocześnie zdrowo?

flygirl, tak tak, dieta pudełkowa jest tak samo popularna jak w PL.

No i racja, na przytycie gotowce serowo- majonezowe najlepsze 🙈😅
Podlinkowałabyś mi jakieś konkretne firmy godne polecenia, żebym zobaczyła, czy jest opcja dowozu tam gdzie będę? 🌷
flygirl, Holandia? Jeździec, którego Ci poleciłam?
Usagi   Unikalne ciasteczko
24 września 2023 11:49
flygirl, sama nie korzystałam, więc niestety nie polecę konkretnej firmy, ale wysyłam Ci na priv grupę na fb, na której łatwiej będzie uzyskać odp 🙂
_Gaga niee, ja już miałam kogoś poleconego, nie jechałam tam w ciemno. 😉 Skokowa stajnia.
Mam pytanie, czy wysyłacie do rodzin kartki z życzeniami, to rodziny w Polsce muszą za nie płacić, bo doszły mnie takie słuchy... Mam koleżankę w Szkocji, chciała mi wysłać kartkę, ale nie wie czy nie będę za nią płacić
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
20 grudnia 2023 21:28
Pierwszy raz coś takiego słyszę...
Dementek, ja też, dlatego się zdziwiłam, i wolałam się popytać.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
21 grudnia 2023 00:27
Watrusia, regularnie dostaje listy z UK i listonosza to w sumie nie widzę - wrzuca mi do skrzynki i tyle.

Z tym płaceniem to raczej tylko jeśli chodzi o rozmowy/smsy - tu zależy od operatora.
Co roku dostaję kartki z Norwegii i nigdy za to nie płaciłam😉
Dzięki dziewczyny 🙂
galopada_   małoPolskie ;)
30 grudnia 2023 23:05
Hej. Mamy tu kogoś ze Szwajcarii? Poszukuję info gdzie najlepiej szukać ogłoszeń o wynajmie mieszkań, na jakie portale uważać żeby się nie „naciąć”🙏
galopada_   małoPolskie ;)
31 grudnia 2023 12:37
budyń, bardzo dziękuję
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się