Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

martynka jak ktoś w poważnej sprawie pisze na obrazku "zdięcie" to wątpie. I byłaby podana nazwa schroniska, jakaś strona lub numer konta. Tak jest to zupełnie niewiarygodne.
wątek zamknięty
kolega z gg podpowiada ze raczej nadaje si edo Twojego Weekendu  🤔wirek:


PADŁAM 😂
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 kwietnia 2009 14:45
wątek zamknięty
O rany... 🙄
wątek zamknięty
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
02 kwietnia 2009 17:37
zaaaal...
wątek zamknięty
... a te koty ponoć nie są violetty villas 😁
Swoją drogą - czy ktoś może wpadł na to, po kiego grzyba ludzie zakładają takie fikcyjne konta? Bo ja tego zrozumieć nie umiem.
wątek zamknięty
majek   zwykle sobie żartuję
03 kwietnia 2009 16:05
wątek zamknięty
Swoją drogą - czy ktoś może wpadł na to, po kiego grzyba ludzie zakładają takie fikcyjne konta? Bo ja tego zrozumieć nie umiem.


Ja tak samo. Tym bardziej zrozumieć nie umiem po co w ogóle zrobili taką opcję...  🙄
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 kwietnia 2009 17:39
Jeśli nie wiadomo o co 'chadzi' to chodzi o pieniądze...
wątek zamknięty
http://nasza-klasa.pl/profile/25076582

trafiłam przed chwil po przez okienko 'nowo dodane zdjęcia'

komantarze w profilu tez niczego sobie  😵
wątek zamknięty
wątek zamknięty
ja dzisiaj chodząc po nk, trafiłam na dziewczynę Paulina Ruchaj  😁 😁
wątek zamknięty
ja dzisiaj chodząc po nk, trafiłam na dziewczynę Paulina Ruchaj  😁 😁


ja dzis widzialam ksiazke Pani Dyszy... 😉
wątek zamknięty
Jestem ciekaw ilu z voltopirów piszących tutaj przyczepiłoby sobie "na co dzień" chętnie etykiete "tolerancyjna"/"tolerancyjny". 😀
PS. Ja nie jestem tolerancyjny.
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
09 kwietnia 2009 11:28
Ta laska wyglada jak by kos jej miednice przejechał walcem... z drugiej strony sporo ma takich ciekawych fatałaszków 😂 😂
wątek zamknięty
ona wygląda jak kur**, a jej ciuszki mnie tylko w tym utwierdzają...
wątek zamknięty
wasia   Goniąc marzenia!
09 kwietnia 2009 17:28
mnie to zawsze intryguje gdzie wy takie kwiatuszki znajdujecie  😁
wątek zamknięty
Przeważnie albo w najnowszych dodanych zdjęciach (na samym dole są), albo zdarza się, że ktoś taki Ci na profil wlezie (ale trzeba mieć podgląd włączony). Czasem znajomi na coś takiego trafią i podeślą.
wątek zamknięty
szok  😲 😲
wątek zamknięty
Na wiek zwracacie uwage ? rozwala mnie to !
wątek zamknięty
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
09 kwietnia 2009 22:04
... a ludzie się dziwią dlaczego tylu zboczeńców, pedofilów i gwałcicieli po świecie chodzi...
wątek zamknięty
... a ludzie się dziwią dlaczego tylu zboczeńców, pedofilów i gwałcicieli po świecie chodzi...


dokładnie :/
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 kwietnia 2009 23:13
A na ulicach coraz więcej takich dziuni.
wątek zamknięty
asds   Life goes on...
09 kwietnia 2009 23:49
wiek 17 lat a gęba tak umalowana i solarką przypalona ze wygląda na starszą od mnie.

Nie no mnie takie dziunie powala. No ale moje panie teraz większosc panów idzie w kicz i ilosc, a nie jakośc że tak powiem. Inteligentnych kobiet z tepmeramentem się boją, a zamiast tego mogę sie taką 3 Z panienką zadowolic jak to mi mój kolega mówi

Ciekawe czy jej ojciec ma profil na naszej klasie?  😁
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
10 kwietnia 2009 06:54
Czy kogoś dziwi ,że nie jest zapisana do żadnej szkoły? 😂
wątek zamknięty
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
10 kwietnia 2009 10:27
asds, dokladnie bo teraz faceci ( nie mowie ze wszyscy) leca na to co łatwe. boja sie odwaznych zdecydowanych samodzielnych kobiet wiec podniecaja sie takimi tapeciarami z mozgiem kury.

ja tylko chcialabym zobaczyc ta te dziewczyny za jakies 15 lat, pewnie beda wygladaly gorzej niz moja babcia ktora jest przed 80 :P
wątek zamknięty
Solina, nie uwłaczaj kurom!  😁
wątek zamknięty
Ja sie tam nie znam ale wydaje mi sie ze ta dziewczyna chce zostać lub już jest modelką czy fotomodelką (nie znam się) i jeżeli ma 17 lat to podobno jest gdzies srodek jej kariery, bo 30 to juz emerytura. tak wiec

ja tylko chcialabym zobaczyc ta te dziewczyny za jakies 15 lat, pewnie beda wygladaly gorzej niz moja babcia ktora jest przed 80 :P

w pewnym sensie bedą na tym samym etapie w życiu 🙂
wątek zamknięty
nie srodek- a jesli juz to moze miec gora 4 lata kariery za soba.

mnie to jakos niespecjalnie szokuje. ot, mloda laska ma fajne cialo i sie chce tym pochwalic. jej broszka. pewnie za jakies 10 lat juz nie bedzie tak wygladac, wiec niech sie cieszy chwila 😉 a ze pozuje na wyuzdana seks lasencje..
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.