Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 kwietnia 2012 19:43
kurczę, chyba też się zgłoszę, z najgorszym moim zdjęciem, co Wy na to?  😀iabeł:
wątek zamknięty
Dawaj, dawaj! Ja chyba też ;]
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 kwietnia 2012 19:57
wysłałam, moje najgorsiejsze, najgrubsze, na najmniejszym i najbardziej niedopasowanym koniu... aż się boję, serio  😲
wątek zamknięty
A to zdjęcie przy niku Pani Oceniającej to chyba z "Nauki jazdy konnej w weekend" jest? Dobrze kojarzę?  👀
wątek zamknięty
lizzy, pokażesz nam? Będziemy śledzić 😉
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 kwietnia 2012 20:05
Dworcika nie pokażę bo wstyd jak nie wiem co, nie wspomnę o "piwnym brzuchu" który wygląda jak 4 msc ciąży, na szczęście już po nim  😅
Kopyciak tak dobrze kojarzysz  😀
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 kwietnia 2012 20:15
Też się zgłosiłam, a co! dałam takie zdjęcia jakie miałam już wcześniej wrzucone, z wakacji, ciekawe czy się "dopcham" skoro taka kolejka jest 👀
wątek zamknięty
wątek zamknięty
Pochwalcie się jak już zostaniecie ocenieni  😁

Atea: masz dzisiaj urodziny czy to tylko re-volta tak pokazuje ; d ?  Faktycznie ślub jak z bajki *.*


No tak się składa, że mam dzisiaj 😉 Cieszę się, że zdjęcia ze ślub się Wam podobają, ja też bardzo miło go wspominam  😁 Chociaż żałuję, że dopiero teraz wróciłam do wagi sprzed ciąży.
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
12 kwietnia 2012 20:35
Atea stu lat życzę i pociechy z właściciela tych małych stópek które widnieją w twoim avatarze 🙂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 kwietnia 2012 20:37
Atea dokładnie, 100 lat 😀 i oby latorośl poszła w pasję za mamusią  :kwiatek:
wątek zamknięty
Ślicznie dziękuję  :kwiatek:, ale aż mi głupio jak off jest na mój temat  😁
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 kwietnia 2012 20:40
można zaryzykować, w końcu urodziny są raz w roku, a za  🚫 z góry przepraszam, ale wyższa konieczność  😁
wątek zamknięty
kurde to ja też podeśle, a co mi tam 😀
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 kwietnia 2012 20:47
Atea: tak też myślałam 😀  To najlepszego  🙂 !!! To twoje rumaki tak do ślubu z tobą szły ; ) ?
wątek zamknięty
Nasze nasze 🙂 Pod mężem rekreantka Rosa, a pode mną Alzacja, która właściwie wtedy dopiero zaczynała systematyczną pracę pod siodłem. Teraz jak patrzę na te zdjęcia to takie chuchro z niej. Mogliśmy wziąć konie bardziej reprezentacyjne, ale stwierdziliśmy, że dwa rudzielce będą fajnie wyglądać. W bryczkach już nie szły nasze konie tylko konie naszych przyjaciół 🙂
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 kwietnia 2012 20:56
ja to chyba zrezygnuję, bo zaczynam się bać, jestem jedynym jeźdźcem jakiego znam, którego krytyka nie buduje  😁
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 kwietnia 2012 20:59
Dostałam odpowiedź że jest kolejka ale moje zdjęcie niedługo się pojawi 👀
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 kwietnia 2012 21:01
Misskiedis ja dokładnie dostałam to samo  😉
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 kwietnia 2012 21:04
http://www.photoblog.pl/dreamsalive98/120308854/63.html Dziewczyna o jednej minie (no, może dwóch- dziubek i bez dziubka) oraz skrzywieniu bocznym kręgosłupa w odcinku szyjnym? 😎
wątek zamknięty
lizzy   Bo ja na hubertusie gonię stajnie a nie lisa :)
12 kwietnia 2012 21:18
łeeee  🤔
wątek zamknięty
Ale czad, Nine mi podesłała 😁
No wiecie, trenerów ogółem słucham pilnie, ale takich, którzy chociaż wiedzą, co to lotna zmiana. Ale Skwary jest zadbany 😁 - co za sukces! 🤣

Facella, możesz być z siebie dumna. I z figury tyż 🍴

Ej, a może jej wyślę któreś z treningowych zdjęć Eckiego? 😀 Ciekawe, co powie. Na przykład to 😁

wątek zamknięty
nie widzisz jak mu łyda uciekła? 🤣 i pięty nie ma w dole, facet w ogóle się nie zna 😎
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
12 kwietnia 2012 21:56
Hahaha, peclam ze smiechu! Szczerze mowiac prawie sie udusilam w pewnym momencie :P
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 kwietnia 2012 22:03
Quanta, łydka za bardzo z tyłu, jeździec patrzy na konia zamiast przed siebie a w ogóle to ma za długie nogi bo pod brzuchem konia wystają 😂 No i koń mógłby trochę przypakować bo jakiś zadek marny... No tak! Przecież tu pasuje określenie "za mało zadu"! Ale tak ogólnie to konik zadbany 😎

PS: ale rude jest pięęęękne 😍 I ma takie dłuuuugie nogi (tym razem chodzi o konia, nie jeźdźca 😁 )
wątek zamknięty
Pyza   Czego nie zabrania prawo, zabrania wstyd. - Seneka
12 kwietnia 2012 22:05
Misskiedis, ja bym dodala jeszcze do tego troche z tego : http://www.photoblog.pl/seweryna/119864104

"oooh, grzywa mu sie meczy w koreczkach, pysk az sie spienil z tego smutku, nozki wysoko podnosi zeby moc wycierac te wieeeeelkie lyz, ktore naplywaja mu do oczu"

😉
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
12 kwietnia 2012 22:27
Hahahaha, Seweryna w ogóle jest miszczem 😂 "ciało konia jest w strasznym stanie kiedy staje dęba.nie dość ,że się boi bo człek mu każe to jeszcze krew spływa mu na dół,co może spowodować, że górna część odpada , a koń po prostu umiera" 😍
I o lonżowaniu "ten koń musi mieć fest głowę w dole i nic nie widzi i zaraz zrobi fikołka co może go połamać!"
" no więc jak widać Istra jest wkurzona bo jej "pani" robi coś źle. oczywiście samo to ,że na niej siedzi i ma ogłowie i siodło.jej uszy oklapły bo są smutne,a jej glowa się tak zasmuciła,że spadła na dół.w sumie nie widze tu mocnych szczegółów, ale widzę że jej oczy się powiększyły ,żeby zmieścić wielkie litry łez. na tym zdjęciu nie widać kopyta bo nawet aparat nie chciał uchwycić tak drastycznej chwili.konie z tyłu boją sie i zastanawiają się jak uciec, bo je też może spotkać taka męka! a jej "pani" się cieszy z tego że męczy tak tego konia! weźcie co za lud.. istra wypuść ją do lasu , bo dzięki mnie są już osoby które chcą to wypóbować!" Taa, w Irlandii próbowali- jak był kryzys 😁
wątek zamknięty
mam swojego konia, ale kiedyś go wypusciłam i nie wiem gdzie jest ale na pewno mu tam dobrze 🙂 nie lubię ludzi znęcających się nad zwierzętami .. ; / miałam kiedyś złotą rybke,ale wypuściłam ją do oceanu atlantyckiego i pewnie ma się dobrze, ale muszą ją odwiedzić,tylko nie mam do niej numeru tel. ; / tak jak zresztą do mojego konia ; / ale to nic. na pewno są szczęśliweeeee! 😀
Mistrzostwo 😎
wątek zamknięty
ale wy sie zorientowalyscie, ze ona sobie jaja robi?
wątek zamknięty
Nigna   Warto mieć marzenia...
12 kwietnia 2012 22:35
katija: właśnie też nie rozumiem poruszenia tym blogiem ... ok jedna notka to może być kwiatem tym bardziej że wyjaśniliśmy że robi sobie jaja, ale chyba nie będziemy tu wklejać linku każdego nowego zdjęcia...
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.