Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

jak wyglada rozmiarówka ES jeśli chodzi o kurtki?

w miare standardowo?
takie zimówki albo softshelle trzymają wymiary?

niektóre firmy maja różne felery w fasonach- to rękawy za krótkie, to dł nie pasuje albo w ramionach za szer/za wąskie w stosunku do rozmiaru z metki..
wiem ze zalezy od fasonu i figury ale zawsze jakieś wnioski można wyciągnąć dla wszystkich  😉

mam nadzieje ze wiecie mniej wiecej o co mi chodzi i nie zamotałam za bardzo  :kwiatek:

ma ktoś jakieś doświadczenia ? :kwiatek:

mam na oku:

Parka Euro-Star Estelle dazzling blue
albo ES Dirce i nie wiem jaki rozmiar a nie mam gdzie zmierzyć...
izkadul, mam Euro Star Estelle S, czyli w rozmiarze w jakim zazwyczaj kupuje kurtki (S / 36) i jak dla mnie jest ok. To znaczy rękawy są w porządku (Pikeur muszę kupować w wersjach przedłużanych, bo rękawy mają za krótkie) a sama kurtka mogłaby być minimalnie mniejsza.
Za to kolor, fason i wykonanie po prostu super !
też mam Estelle, trzyma rozmiar moim zdaniem. Rewelacyjnie skrojona, super jakość.
dzięki wielkie  za informacje  :kwiatek:
a wie ktoś jak z rozmiarówką Animo (szczególnie w koszulach konkursowych)?  :kwiatek:
koszulki wypadają spore
Rozmiar odpowiadający naszemu XS jak dla mnie wypada jak M.
tylko animo ma wloska rozmiarówkę 44,42,40,38 itp
Dostalam w raczki wlasnie fraczek Pikeur Fabienne, co pikus to pikus jednak, jakosc az milo popatrzec😉
co sądzicie o frakach z Hooksa?
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
01 lipca 2013 21:13
gdzie mogę znaleźć rozmiarówkę dla bryczesów i fraków hkm i pfiff? wiem, że to nienajlepszy wybór ale najtańszy obecnie chyba...
Dramka dzięki  :kwiatek:

skoro mówisz, że spore, to jednak nie zdecyduję się zamówić przez neta, tylko zrobię sobię wycieczkę do Katowic, żeby przymierzyć. Najmniejszy rozmiar jaki mają z tej koszuli to 42, czyli wg. tabelki M (38), ja nosze normalnie S i liczyłam, że będzie tak M-ka może trochę zawyżona  🙁
nosze S, kupiłam 36 i była duza
A jak z rozmiarowka horze? Chciałabym zamówić koszule konkursowa, normalnie noszę M/L - co myślicie?
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2013 11:47
Czy ktoś widział gdzieś jakieś ładne, niedrogie, różowe, granatowe lub brązowe polówki?
"niedrogie" to pojecie względne
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2013 13:05
Około 100zł. Na Pikeura czy ES'a mnie nie stać, choć ubolewam. Przyjmuję do wiadomości opcję, że takich nie ma, bo znalazłam takie 199+ albo szmatki, owszem w cenie 50-70zł, ale koszmarki. Szczególnie jeśli chodzi o róż.
Około 100zł. Na Pikeura czy ES'a mnie stać, choć ubolewam. Przyjmuję do wiadomości opcję, że takich nie ma, bo znalazłam takie 199+ albo szmatki, owszem w cenie 50-70zł, ale koszmarki. Szczególnie jeśli chodzi o róż.

Piękne HV polo za 40 euro są na ebay, na reitsportklawunde, gdyby parę osób zrobiło zamówienie to nie wychodzi jakoś strasznie drogo.
m0niSka -  Horze trzeba brać o rozmiar mniejszą 🙂 .
emptyline   Big Milk Straciatella
02 lipca 2013 14:29
adriena, no ale 40 ojro to już nie jest okolo 100zł. 🙂 Jeszcze z przesyłką wyjdzie jak nic koło 180.
Rozważę chyba Pikeura z naszych ogłoszeń, choć troszkę też już przydrogo.
Przyszedł mój frak Animo w beżu. Jest taaaaki  😍
olek, pokaż! I jak rozmiarówka?
figaro2046, dziękuję Ci bardzo! Czyli najbezpieczniej bedzie brać M....
figaro2046, dziękuję Ci bardzo! Czyli najbezpieczniej bedzie brać M....

Ja noszę cywilne L czasami XL - koszulki konkursowe (2szt.) Horze mam w rozmiarze M , i wcale nie są obcisłe...  Podałabym ci wymiary , ale niestety w tej chwili jestem po za domem .
Edit.

Mam taką  http://jonika.pl/produkt/damska-koszulka-konkursowa-cool-horze  i taką  http://www.sklepy24.pl/sklep/sklep-skoczek_pl/produkt/horze-damska-koszula-plisowana-z-przodu/918 Ta druga jest duuuużo ładniejsza w realu 🙂
m0niSka, jak dla mnie są duże. MAm koszulkę konkursową Horze w rozmiarze XS i jest dość luźna a nigdy nie sądziłabym, że w ogóle w jakiekolwiek XS się zmieszczę.
Dzięki dziewczyny! :kwiatek: Chce dokładnie taka, jaka figaro2046 podalas w pierwszym linku :-))Klami, Ty chyba tez masz taką?
Wiem, że to juz starocie ale od daaaawna mi sie podoba a nie widzę nic innego równie ładnego w rozsądnej cenie.... Klikne M - nie chce ryzykować
Jeszcze mniejszej bo jestem wysoka i może okazać sie za krótka.

Mam nadzieje, ze uda mi sie ja założyć jeszcze w tym sezonie  🙄
Bardzo potrzebuje Twojej pomocy. Szukam rajtroka do konkurencji Hunter Under Saddle, czyli najlepiej czekoladowego/brazowego w rozmiarze s/m, moze byc tez uzywany, jesli nowy to tak do200 zl(zaloze go ze 3 razy pewnie😉). Cos polecacie?
m0niSka, tak, to dokładnie ta koszula.
z serii laickich pytań - mam koszulę z VH, ma przepisowe białe mankiety ale nie ma stójki ... ktoś wie gdzie mogę dokupić  👀? bo szukałam i nie znalazłam .
ms_konik   Две вечности сошлись в один короткий день...
07 lipca 2013 22:17
m0niSka,
M-ka może być przyduża na Ciebie. Ja mam S a rozważałam po przymiarce jej, wymianę na xs.
A już na pewno o zakrótkość możesz się nie martwić, bo one długie są.

A o co chodzi z białymi mankietami?
Szukaj po nazwie plastron (=stójka).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się