Młode Konie

efka
Gratki  😅 Teraz tylko trzeba kciuki trzymać, żeby prawie re-voltowy wychowanek podbijał najlepsze czworoboki  😍
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
16 kwietnia 2012 22:24
Fajnie progresują koniska 😉 To i ja się z moim pokażę z ostatnich zawodów. Koniczek oddał kilka naprawdę przyzwoitych skoków i to mnie najbardziej cieszy, mimo że nie zaliczam tego dnia do udanych startów, ale człowiek uczy się na błędach i następnym razem będzie już o wiele wiele lepiej, jestem tego pewna! 🙂



mils   ig: milen.ju
17 kwietnia 2012 07:27
galopada ale kary jest cudowny! 😜
Karmelek1700, gratulacje🙂
Na temat JW jedyne co się mogę wypowiedzieć, to: jest on tak jak smaczna whisky, żal pić ale fajnie mieć w barku i patrzeć 💘
Młoda z weekendu:
mils  :kwiatek:

Na temat JW jedyne co się mogę wypowiedzieć, to: on jest jak smaczna whisky, żal pić ale fajnie mieć w barku i patrzeć 💘


dokładnie!  😉

a Młoda śliczna  😜
nostril   be your own kind of beautiful
17 kwietnia 2012 12:07
dziewczyny mam pytanko: na czym skupiałyście się na pracy z 4-letnim koniem?
darolga   L'amore è cieco
17 kwietnia 2012 13:01
Pozdrawiamy kącik z Młodym :-)





Dłuuugo nas nie było..
Chciałam się tylko przypomnieć, że żyjemy - w prawdzie od miesiąca na przymusowym L4, ale od jutra zaczniemy "coś" robić 🙂

Zdjęcie pokazujące jaki z Komy teraz kapeć 🙁


Najczęściej w tym miesiącu spędzała czas tak:


A tutaj pierwsze spotkanie z ogierkiem. Kobyła stwierdziła, że to Ona jest ogierem i wystraszyła chłopaka 😉


I lonżowanie..  🤣


Jej, a młode wyglądają super! Nie mogę się napatrzeć! 😉
Pozdrawiamy! :kwiatek:
konie fryzyjskie to konie zimnokrwiste tak ? I ja słyszałem że  je można zajeżdżać w wieku 2 lat czy to prawda ? U nas w stajni zajeżdża się je w wieku 2 lat czy to dobrze moja ma 2,5 roku i co mogę już zacząć z nią ?
My star jedynie co możesz zrobić to wypuścić na łąkę i przeprosić się z wujkiem google, wyszukiwarką bądż najlepiej  jakimś trenerem !!
Shantowa ale ma jabłuszka  😍
Karmelek1700 śliczny koniczek .
Mój 4 latek z dzisiaj
..
Yhm, widzę że wiosna, zaczynają się zajazdki koni przez ludzi nie mających o tym zielonego pojęcia. Szkoda młodych.

caballera, My star lepiej dajcie im święty spokój/znajdźcie kogoś kto ma doświadczenie i krzywdy młodziakowi nie zrobi.
..
caballera
Trudno nie być czasem zgorzkniałym. Mi osobiście nóż się w kieszeni otwiera na widok takich kwiatków. A potem tylko patent goni patent, a koń zamiast przyszłościowego sportowca/wierzchowca robi się niebezpiecznym koniem "dla doświadzconego jeźdzca", ewentualnie przedwczesnym emerytem z łatką "wariat".
Nie bierz tego do siebie 😉
..
Shantowa niezle wygląda! pojdzie do pracy to sie szybko poprawi  😉

ja nie jeżdżę nigdy na luznej wodzy, nawet podczas pierwszych jazd. IMO koń i tak bedzie musiał wiedziec ze na koncu wodzy jest moja ręka. Nie odważyłabym się wsiąść na świeżaka na kantarku a nietrudno namówić mnie do ryzykowania  😉

edit.

Jurek ogórek już ogarnięty. Dzisiejsze przewieszanie na całkowitym luzie  💃

Bronze   "Born to chase and flee.."
17 kwietnia 2012 18:52
Shantowa - jak sie "robi' takie jabłka  😉?
galopada
Zawsze wierzyłam w Jarosława  🏇
Shantowa
Nie marudź  🤬 Młoda wcale nie wygląda źle, co Ty mówisz  🤬 Trzymam kciuki do szybki powrót do pełni sił  💃
Karmelek, Idrys jest absolutnie cudowny! i napewno dużo grzeczniejszy od Romka 😁
Witam wszystkich 🙂 Mozna sie przylaczyc? Pomyslalam, ze czas pochwalic sie mlodziakiem, w czerwcu stukna mu 4 lata 🙂







fot. A.Łyszkiewicz  :kwiatek:

Jezeli znajda sie chetni na wiecej zdjec to bardzo chetnie sie jeszcze pokazemy 🙂 Pozdrawiamy 🙂
dagorek fajnie malowany rudzielec! pokaż go pod siodłem  😉
dagorek powiedz cos o nim wiecej, jakie ma pochodzenie?
I koniecznie wiecej fot  🙂
dagorek
Przepiekny młodzian, koniecznie pwoiedz o nim coś więcej 🙂
Dagorek, ze zdjęć wynika, że chyba trzymasz go w swoim pokoju, jeśli mieszkasz w bloku w tle  😉
Fajny konio i jaki błyszczący  😀
Karmelek1700   Go Go Power Rangers!
18 kwietnia 2012 11:09
[quote author=fruity_jelly link=topic=1199.msg1376077#msg1376077 date=1334732879]
Karmelek, Idrys jest absolutnie cudowny! i napewno dużo grzeczniejszy od Romka 😁
[/quote]
zgadza się fruity_jelly ale ramiki to ramiki także wielki szacun dla Agi, że jakos go przepycha  😁 a szkoda, że z niego taki wariat, bo skacze jak małpa i wyglada tez uroczo bandziorek 😀

dagorek cudownie malowany i fajny z niego pakerek 🍴 przypomina mi troche mojego idka w wersji rudej 😀
ja myślę, że dni romanowych jajek są policzone 😉
btw, nie wiem czy widziałaś w lubelskim Vanilka wstawiła linka do swojej galerii z Pikera i jest tam trochę Waszych zdjęć.
Ciesze sie, ze Fokus przypadl do gustu 🙂 Jest moj od miesiaca, wiec dopiero sie poznajemy 🙂 Jego ojciec to Santos KWPN, a matka Florida, kobylka wielkopolska. Wzrost poszedl po mamusi bo, chociaz po zdjeciach nie widac, Rudzielec ma 173 🙂 Do pakerka to niestety mu daleko bo do tej pory glownie sie chlopak obijal i na dodatek schudlo mu sie sporo po kastracji 🙁 Ale blyszczy sie faktycznie niezle 😀 Dopiero zaczynamy przygode pod siodlem, wiec na razie nie ma co pokazywac 🙂

Galop mam calkiem, calkiem 🙂


Klus nie jest moja mocna strona, ale sie staram 🙂


Grzywy zazdroszcza nam wszystkie Panie  🙂


A brody panowie  😁


fot. A.Łyszkiewicz  :kwiatek:
śliiiczny rudy  😍
Mój synuś wreszcie doczekał się wizyty pańci! Nie widziałam go od grudnia a tu taki zmiany nagłe.
W maju kończy 3 latka i hmm ku mojej zgrozie przerósł już dawno mamusię  😵
Szkoda tylko, że taka chudzina z niego, ale wszystko wypracujemy po lecie.
Na razie szwęda się po pastwisku i je. Do czasu!  😉


salto faktycznie chudzinka... myślę, że nad zakryciem żeber możesz już teraz zacząć pracować, a nie po lecie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się