Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

strzemionko Ja polecam Dominikę ze studia Skorpion w Sosnowcu. To tatuażystka koniara, sama robiłam u niej tatuaż mojego konia i będę robić jeszcze dwa. 🙂

Tutaj kilka koni jej wykonania, m.in. mój siwek:





strzemionko   w poszukiwaniu szczęścia przemierzamy cały LAS ;)
26 maja 2014 20:30
bardzo ładne, pooglądam jutro. Dziękuję  🙂
strzemionko, jakie oni tam robią REWELACYJNE covery!!!
Normalnie magia  😜 Pomijając te maszkarady, które im przyszło przykryć, nie mogę się napatrzeć!
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
26 maja 2014 21:01
Zauroczyłam się  💘



Wyświetla się? 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 maja 2014 21:04
[s]Mój wróbel 🙂

KLIK [/s]

Niedzialajacy link
arivle, zawartość chwilowo niedostępna 🙁. Musisz publiczne zrobić to zdjęcie 😀.
smarcik wyświetla się  😉
Ale za to wróbel arivle, nie
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
26 maja 2014 21:08
Kurde, staram sie jakos działać z ipada, bo to jedyne urządzenie w jakim chwilowo mam internet i nie umiem tego ogarnąć. Wolałabym nie udostępniać zdjęcia na fb, spróbuje jakos wstawić je tylko na volte...  👿

Edit. Teraz widać?
kopiuj url obrazka z facebooka i wrzuć tutaj jako zdjęcie  😉
arivle, 😍 😍 😍 😍
Poproszę dokładniejsze zdjęcie jak tylko będziesz mogła!
arivle, super 🙂. Wygląda jak żywy.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 maja 2014 06:03
arivle piękny, gdzie robiłaś?


Wczoraj w końcu miałam rozmowę wstępną do mundurówki..
-Co znaczy wilk?
-Ładny jest  😁
Mina pana bezcenna, ale postanowiłam nie bawić się w dorabianie jakiejś ideologii  😉
smarcik-Ładny jest!  😂  łehehehehehehe...doooobre  😍
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
27 maja 2014 06:47
Julie, obiecuje, ze jak tylko przestanę chodzić owinięta folia, to go obfoce 🙂
Sisisa, dokładnie tak jak chciałam 😅
smarcik, dziękuje, robiłam u Jagody z Gulestusa
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
27 maja 2014 06:59
Ah, no tak, wspominałaś, że zamierzasz się do niego udać.
sei   . let's grow old together & die at the same time .
27 maja 2014 07:05
arivle, prze zaje****  😍 jagoda ma rewelacyjne prace  🙇
Ojaa Yadou już nie prowadzi zapisów do października... mam nadzieję, że moje wcześniejsze zgłoszenie się załapie na sesję  🤔
arivle - jest obłędny! cudowne wykonanie
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
27 maja 2014 09:15
arivle
Cudeńko!  😜
smarcik piękny! Chętnie bym takiego sobie zrobiła! A i dzięki za PW kiedyś, przepraszam, że nie odpisałam  😡
arivle śliczny wróbelek  😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
28 maja 2014 11:15
arivle- piękny! Poprosimy więcej zdjęc!!!

Mi tam końskie tatuaże w ogóle nie podchodzą, są za ciężkie.. jedynie poniaka z bajki na stopie planuję zrobić  😁
Arivle piękny  😀
arivle wow! Jeden z najładniejszych tatuaży, jakie przewinęły się w tym wątku  😍

Czy to prawda, że tatuaże między palcami się ścierają? Ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie? 😉
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
28 maja 2014 15:36
Bardzo sie cieszę, ze Wam sie podoba :kwiatek:

Mam pytanie co z tatuażem w stajni? Moze lepiej na te pare godzin jednak go zawinąć? Bo tatuator powiedział, zeby przestać zawijać po 2dniach, ale jednak przy koniach jest sporo bakterii, kurzu itp.
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 maja 2014 16:17
arivle, piękny, bardzo realistyczny! ja na Twoim miejscu do stajni ubrałabym po prostu koszulkę z długim rękawem, bawełnianą, oddychającą. po prostu.  😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 maja 2014 17:40
Tak Ci Jagoda powiedział? Ja bym zdecydowanie zawijała do stajni, warstwa bepanthenu maść i folia, nie ma co ryzykować. Myślałam, że będzie kazał dłużej foliować.. mi powiedział tylko "wiesz co robić"  😉
arivle bardzo fajny tatuaz  🙂 tez mam w planach ptaszysko na lewej rece, w podonym miejscu, ale sikorke i w stylu bardziej mojego zwierzynca  😉

zwierzaki na udach coraz czesciej ogladaja swiat zewnetrzny z uwagi na pogode, nie powiem, lubie te zdegustowane spojrzenia starszych pan  👍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
28 maja 2014 17:48
Nav a na jakiej one są wysokości? Pokazałabyś jakąś fotkę całej siebie z widocznymi tatuażami?  🙂 Udo to takie fajne miejsce, kusi..  😁
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
28 maja 2014 18:34
smarcik, powiedział, że zawijać do środy - czyli jakby nie patrzeć dwie doby. Myślę, że jeszcze na pewno zawinę dzisiaj na noc. Po domu spokojnie mogę chodzić z odkrytym, ale stajni się jednak trochę boję. Twoim zdaniem jak długo powinien być przy koniach zawinięty. Z jednej strony bezpieczniej bym się czuła z nim pod folią, a z drugiej powinien jednak trochę oddychać.
Bee., mówisz. Ja się jednak boję, opinie co do zawijania i do tego jak długo zawijać też są bardzo skrajne...
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
28 maja 2014 18:38
arivle, dokładnie tak jak mówisz. ja jestem posiadaczem 4 dziar, niedużych, średnich powiedziałabym, robionych w jednym i tym samym studiu, gdzie wyznają zasadę - zawijamy zaraz po zrobieniu tatuażu, po 12h ściągasz (na drugi dzień rano, przy myciu) i broń Boże nie zawijasz więcej. dlatego nie proponuję Ci zawijania. to też nie jest aż taka rana, żeby mogło się tam coś bardzo złego wydarzyć, według mnie. decyzję zostawiam Tobie.  😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się