Body Modifications ( dawniej "piercing, tatuaże " )

Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
01 lutego 2009 20:39
http://www.bodymod.org/forum/forum_posts~TID~13512.htm dobrze, ze to jeszcze do Polski nie doszło  🤔

Scottie 100 lat dla cleavage'a  🥂

Olga nikt nie jest w stanie powiedzieć Ci ile mozesz zaplacic za tatuaz. wszystko zalezy od artystu i wzoru


Co to jest i jak to się robi? :|
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 lutego 2009 14:09
mi to wyglada na skaryfikacje 😉 a jak sie robi? jest kilka sposob, m.in. wypalanie i wycinanie
a ja dziś byłam na poprawce permanentnego i się dowiedziałam, że moja kosmetyczka robi tatuaże takie ... nie pamiętam teraz nazwy, ale znikające po jakimś czasie 😉
teraz tylko wykombinować wzór muszę i się umawiam 😉
Edytka, to pewnie boli, co? 😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
16 lutego 2009 15:05
Delfin juz kiedys o tym pisalam, ale nie rob sobie tatuazu ktory znika po np 5 latach. jak bede miala wiecej czasu to moge Ci toche o tym napisac, a w miedzy czasie poszukaj sobie informacji w internecie. i na boga- kosmetyczka to nie tatuażysta, kreski na oczach i brwi to moze zrobic, ale nie wzory na ciele!

Dworcika skaryfikacje wykonuje sie pod znieczuleniem miejscowym. nie chodzi nawet o bol, raczej chodzi o to, ze podczas wypalania czy wycinania skora moze drgac przez co utrudnia prace 😉
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 lutego 2009 15:14
Ja mam w chrzastce ucha jeden i 5 w tych miękkich czesciach,chcialam pod jezykiem na wedzidelku,albo nromalnie w jezyku czy gdziekolwiek,ale moj chlopak jest wszystkiemu przeciwny..coz ,jedyne na co sie zgodzil to na maly tatuaz w jakims malo widocznym miejscu..no masakra jak dla mnie tym bardziej,ze ja mam swira na punkcie takiego upiekniania swojego ciala 😀
yga   srają muszki, będzie wiosna.
16 lutego 2009 15:17
chłopak Ci zabrania ? .. AHA.
Ja poproszę o przerobienie wzory koleżankę i lada moment się umawiam 🙂 rodzice już poinformowani z grubsza  😉
Heeh, mój chłopak też mi zabroni chyba robić tatuaże  🤣 Tzn on w to się wciągnął na maksa, ja zrobiłam jeden i ciągle gadam mu o następnych. A on jako fundator ciągle mi odmawia, bo wie jak to się skończy 🤣
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
16 lutego 2009 16:09
No bardzo mu sie nie podobaja,uwaza to za wsiurskie i blabla i musze przyznac,ze ma wiecej argumentow "przeciw" niz ja "za"...coz jakos przezyje 😉
halo Poznań! gdzie w okolicach robią tatuaże?
wolę kogoś z polecenia, żebym wiedziała, że to porządny człowiek 😉
zabka może Ty coś wiesz ?
zaba   żółta żaba żarła żur
17 lutego 2009 00:13
zabka może Ty coś wiesz ?


Ano wiem  😎
I szczerze polecic mogiem  😎
I tylko jedno słuszne miejsce in da Posen! 😀iabeł: Żadne inne!!!Robiłam tam wszystkie te,które mam i następny też tam zrobieM!Możemy się nawet razem wybrac!  🏇 INFO suuun.Może jak wpadniesz w odwiedziny do naszych Sierściuchów?  😉
slojma   I was born with a silver spoon!
17 lutego 2009 05:30
Potrzebuję namiarów na piercera z warszawy, który mi zrobi micro. Sprawa pilna bo mój umówiony pircer wali w ... i nie odzywa się a od 4 tygodni czekam już na specjalnie zamówione płytki 🤬
Ja też mam jedyne słuszne miejsce w Poznaniu  🤣
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
17 lutego 2009 09:04
Blacha 😉 znajdz go na gronie i wyslij wiadomosc, dostaniesz numer tel i juz wszystko dogadasz podczas rozmowy
zaba   żółta żaba żarła żur
17 lutego 2009 13:14
Ja też mam jedyne słuszne miejsce w Poznaniu  🤣

Może nawet mówimy o tym samym studio  😎
Może nie należa do najtańszych,ale są najlepsi!  💃
Wybiera się ktoś na Festival Tatuażu do Dekompresji w Łodzi, w ten weekend?
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 lutego 2009 20:13
Co myślicie o czymś takim na tatuaż??
wg mnie całkiem fajny wzór. Tylko Ty musisz zadac sobie pytanie czy napewno odzwierciedla to co ma dla Ciebie oznaczać  😉
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 lutego 2009 20:29
Myślę o tym już od ładnych kilku miesięcy, więc na pewno nie będzie to pochopna decyzja 😉
Poza tym wiąże się on bezpośrednio z ważnymi chwilami w moim życiu (wiem, że może to brzmieć tandetnie, ale chciałabym mieć taką pamiątkę 😉 )
Mi osobiście się nie podoba, ale to Twój wybór 🙂 Jeśli ma dla Ciebie jakieś znaczenie i Tobie się podoba, to czemu nie 🙂
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
21 lutego 2009 20:56
Trzeba go jeszcze trochę dopracować, ale tym już, mam nadzieję, zajmie się artysta 😉
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
21 lutego 2009 21:30
Co myślicie o czymś takim na tatuaż??

nie podoba mi sie. ale to Twoje ciało, wiec rob co chcesz 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
22 lutego 2009 07:38
Wyjelam w piatek pubic'a. Pokazalam go dziewczynom, uznaly, ze okropnie migruje- chociaz ja tego nie zauwazylam (ale fakt, wygladal duzo gorzej niz cleavage). No i teraz zostaly mi dwie, okropne, brazowe blizny :/
Ja osobiście od ponad poł roku chciałabym zrobic sobie tatuaż.
Docelowo miałby być to kot. Własnie ta postać ma dla mnie takie, a nie inne znaczenie, ale moze nie bede się tutaj o tym rozpisywać.
Po takim czasie mam juz parę projektów, ale w każdym z nich czegoś mi brakuje. Ciągle nie to.
Mam zamiar poprosić kolegę, który na co dzień zajmuje się rysunkiem żeby mi pomógł umieścić na nim wszystko to co chcę. Jesli juz znajdę ten jeden jedyn na całye zycie to się pochwalę  😉
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
22 lutego 2009 14:23
Pauli cos w tym obrazku jest takiego hmm.. nieproporcjonalnego? Ale to może kwestia tego, że podkowa jest płaska, rysunkowa, a $ trójwymiarowy i taki "komputerowy".
Bo sam wzór jak dla mnie ciekawie łączy w sobie, to co kochasz. I tylko wtajemniczeni tak naprawdę wiedzą o co chodzi 🙂.
Na pewno trzeba go przerobić, zwłaszcza cieniowanie, kolory i może ułożenie elementów. I pomyśl conieco o tym sama, a nie zostawiaj wszystkiego panu artyście 😁
Pauli   Święty bałagan, błogosławiony zamęt...
22 lutego 2009 14:28
Ja się pobawiłam programem i wycięłam oba elementy ze zdjęć znalezionych w necie (dlatego tak się od siebie różnią)... nie mam koncepcji ani chyba dosyć umiejętności, żeby to przerobić...
To jest bardzo surowy projekt, chodzi bardziej o samą koncepcję niż gotowy wzór 😉 zgadzam się, ze czegoś w nim brakuje.

Może ma ktoś z Was pomysł/umiejętności i zechciałby przerobić to graficznie?? 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
22 lutego 2009 14:33
No to weź papirusik, ołóweczek albo kredeczkę oraz gumeczkę i na biureczku porysuj różne wersje 😁
Jednak na spokojnie, własnymi "ręcami" projekty wychodzą najlepiej 😉 A już z gotowym wzorem można pobawić się w programie graficznym 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
22 lutego 2009 14:38
Pauli wydrukuj oba elementy osobno, znajdz osobe ze zdolnoscialmi plastycznymi albo idz do tatuazysty (nawet lepiej do tego drugiego) i juz oni pokombinuja jak to ladnie polaczyc i stworza unikalny wzor 😉
Po dlugim zastanawianiu sie nad wszystkimi za i przeciw, zdecydowalam sie na tatuaz.  😅
maly napis na karku, ale ponizej linii koszuli, tak zeby w pracy nie byl widoczny. I tu pytanie: gdzie w Warszawie radzicie go wykonac?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się