Jak zamawiać z HOOKS do Polski?

Buuuu... te śliczne ochraniacze są jednak za małe na mojego. Buuuuu. W sumie to powinnam się byłą tego spodziewać skoro wielka łąpa mojego konia wchodzi chyba tylko w L Veredusa, ale takie piękne były. No i są faktycznie piekne, tylko małe.  🙁

Za to dera jest cuuuuuuuudowna. To co prawda nie tak do końca polar, ale hmmm bardziej te wełniane derki przypomina. No i 155 to takie małe 155 raczej, ale jest cudna !

Słuchajcie,jeżeli do dzisiaj do wieczora nie znajdą się jeszcze ze 2 osoby to zamówienia nie robie. Tutaj tyle osób pisało,że chcą robić zamówienie a do mnie zgłosiło się zaledwie dwie....
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
06 stycznia 2013 19:07
W euro ja odpadam.
przy kwocie rzędu 300zł w euro cena wychodzi około 10-15zł więcej... to naprawdę nie jest tragedia :-/
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
06 stycznia 2013 20:53
Pantofel gorzej jak ktoś chce zrobić większe zamówienie dla kilku koni - nie widzę powodu dlaczego miałabym przepłacać w związku z inną walutą. Ja aż takiego ciśnienia nie mam i poczekam na zamówienie w koronach 🙂
Ok,więc odwołuję zamówienie 🙂 Nie robię bo nie ma sensu,a w euro tak naprawdę dużo się nie przepłaca,bez przesady!!
no jasne, zawsze tak jest, na początku ludzie chcą się zes*ać, aż przychodzi do konkretów i wtedy nagle wypadają niespodziewane wydatki, koń kuleje, opony przebite, babcia w szpitalu albo zamówienie dla kilku koni o wartości 600zł i wtedy żal wydać dodatkowe 20. Zwłaszcza gdy normalnie zapłacilibyśmy 1200. Nieważne... takie tam moje gadanie.
pantofel niestety zgadzam się z Toba...tak jest! jakoś ostatnio były bardziej zdecydowane osoby i poszło to szybko i sprawnie. Ogłosze jeszcze na fb może ktoś się zgłosi.
NatLat dzięki za zaangażowanie  :kwiatek:  może innym razem się uda.
lockmittel   Co nie zabije to dobrze zrobi mi.
06 stycznia 2013 21:15
pantofel ale Tobie nikt nie zagląda do portfela więc i Ty nikomu nie zaglądaj. Nie jestem chętna na zamówienie w euro i jak dla mnie to koniec dyskusji z Tobą.
NatLat Również dziękuję za dobre chęci. pantofel ma oczywiście racje  przy euro to niewielka różnica. Nie mniej jednak szkoda, że zamówienia nie będzie. Śliczne te przecenione czapraki  😜
BRAKUJE MI ADRESÓW DO:

Rampari

Monia_lol

anetakajper



Mogę wysłać na adresy z przelewów, ale nie każdy ma ten sam co zamieszkania, więc proszę jednak o pw!!
anetakajper   Dolata i spółka
07 stycznia 2013 12:36
Już wysłałam PW 😉
gdyby jednak ktos chciał z hooks zamówic to ja bym się bardzo chętnie podłaczyła...to na co sie najbardziej napalilam tylko pony, ale co innego znalazlam😉
.
falletta, ale przecież tu nie ma co sprawdzać. Jeśli ogłowia nie ma na stronie hooksa to znaczy że nie jest dostępne.
rumka   niezbadane są wyroki boskie
14 stycznia 2013 21:02
Jeżeli będziecie robić zamówienie to ja też chętnie się podepnę  😉
Ja też się podepnę
Mam jednak pytanie jak przeliczać cenę na złotówki?

Interesuje mnie to ogłowie

http://www.hooks.se/product.aspx?productid=310630&deptid=96&sortType=sortPopularitet&sortOrder=DESC
xxagaxx w innym wątku obiło mi się o uszy, że planujesz jakieś zamówionko?

Ja też bardzo chętnie się przyłączę.
Nowelisa 1 korona szwedzka = 0,47zł
wiec podziel cenę na poł
Tak planuję. za ok 2-3 tygodnie jak sesję skończę 😉
Jakie ładne nowe ogłowie z hanowerem: http://www.hooks.se/product.aspx?productid=300422  😜 Oj, chyba chcę.
ma ktoś to ogłowie?? widzę że jest tylko COB a mój nosi Full, jak to wygląda rozmiarowo? wejdzie na Fulla???

cranberry   Fiśkowo-Klapouchowo
29 stycznia 2013 09:50
Mam pytanie do kupjących w hoohs. Jeśli chodzi o płatnosć to jest napisane, ze akceptują payment card visa lub mastercard. Zastanawiam się jednak, czy moze to byc zwykła karta debetowa, czy kredytowa?
Moon   #kulistyzajebisty
29 stycznia 2013 12:39
xxagaxx, pysznie! 😀  Za 2,3 tygodnie, będę też chętna jak cuś :-)
cranberry, każda karta, która posiada kod CVC (3 cyfry na pasku przy twoim podpisie) i możliwość płacenia przez net. Ja płacę w Hooks zarówno kredytówką, jak i moją kartą do konta osobistego 🙂
kalaarepa, mam kilka modeli z hooks i wypadają małe. mają małe regulacje (to jak widać też).
coby które kupiłam na mojego cobo -fulla (full zmniejszany zwykle na minimum, duze coby w 1/3) są za małe - część nawet po dorobieniu dziurek.

jakby ktos robił zamówienie - dajcie nać 😉
Ja się też chętnie podłączę do zamówienia 🙂

Jeśli dobrze widzę, to do 20. lutego jest darmowa przesyłka 😉
Zairka   "Jeżeli jest Ci pisany to będzie Twój..."
08 lutego 2013 11:14
Aga zagladam tu co 2 dni, mam nadzieje ze nie przegapie.. pamietaj o mnie jak coś błagam bo Aurora sni mi sie po nocach 😍
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się