Gdzie się podziewają?

ash   Sukces jest koloru blond....
13 kwietnia 2012 15:03
a T&N pojawia się jeszcze? Pamiętam, że miała ślicznego srokacza.
trisa25 sie usunela???


Nic mi o tym nie wiadomo   😲
Jutro będę z Nią rozmawiać, zapytam.

Edit.
Chyba musiał być jakiś błąd, bo normalnie się wyświetla.
Dworcika, ja dalej nie mam 😲 ktos chce mnie od niej odciac! szukam po nicku, mailu itp. NIE MA.
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
14 kwietnia 2012 09:58
Katija przekręciła literki w nicku, dlatego nie znalazła 😁
😁

Fakt ;]
Z Tirsą rozmawialam przed chwilą, potwierdziła, że u Niej wszystko gra.
ufff! 😉 to pozdrow serdecznie 😀
Czemu Ramires zacichła?
Ktoś wie co u A.? Długo jej już tu nie ma
A Tania to gdzie??????
A smerfi?
Dworcika   Fantasmagoria
14 lipca 2012 08:42
Czemu Ramires zacichła?


Może gdzieś wyjechała? Była ostatnio 8 lipca.



A Tania to gdzie??????


Tania była 9 lipca 😉
A co u Moniski? Nie jestem pewna jak się jej nick pisze, ale to ta ze Szczecina, od gniadego Saurona(?) z dużą odmianą na pysku 😡
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
14 lipca 2012 10:08
fin wyglada na to, że u niej wszystko w porządku  😉 Przynajmniej tak wnioskuję z jej zdjęć i wpisów na fejsie  😉 Samuar wyglada super. Fajna maszynka się z niego zrobiła  🙂
Pilnie potrzebuję kontaktu do konikikoniczynka. Najlepiej fejs, albo coś, bo nie wiem kiedy maila sprawdzi, a sprawa czekać zbyt długo nie może.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
17 lipca 2012 09:44
A co u Moniski? Nie jestem pewna jak się jej nick pisze, ale to ta ze Szczecina, od gniadego Saurona(?) z dużą odmianą na pysku 😡


[quote author=Nasturcja-Renata link=topic=10315.msg1460946#msg1460946 date=1342256914]
fin wyglada na to, że u niej wszystko w porządku  😉 Przynajmniej tak wnioskuję z jej zdjęć i wpisów na fejsie  😉 Samuar wyglada super. Fajna maszynka się z niego zrobiła  🙂
[/quote]

Potwierdzam 🙂 Monika i Samuar 🙂 Byłam u nich jakieś 2-3 tygodnie temu, wszystko ok. Młody rewelacyjny, nawet dostąpiłam zaszczytu posadzenia 4 liter na nim :P Coś przekazać konkretnego Monice? ;>
A gdzie Nalle?
fin miło, że ktoś o nas pamięta ;-)) U nas wszystko w jak najlepszym porządku, tylko czas nie pozwala mi tutaj zaglądać! Jak będę miała chwilkę, to może zbiorę się na pochwalenie się młodzieńcem (w sumie już nie takim młodym...) i pięknym efektem wizyty martvej u nas 2 tygodnie temu  :kwiatek:
Gillian   four letter word
17 lipca 2012 14:13
m0niSka, zdaje mi się, że widziałam Was na zawodach 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
17 lipca 2012 15:57
Ja uważam, że jest okres mocno wyjazdowy i zacznijmy się martwić o użytkowników dopiero po miesiącu, dajmy ludziom spokojnie na wakacje pojechać 😉
a M0niska nie była czasem w niedzielę w Łobzie 😀? Wysoka, szczupła blondynka?
Byłam, byłam! Trzeba było zaczepiać!... ;-))


edit: Gillian też teraz w Łobzie?
Gillian   four letter word
18 lipca 2012 16:44
w Grzybowie 🙂
M0niSka- tak myślałam, że to Ty, ale obawiałam się, że podejdę do wcale nie re-voltwej osoby i " Hej, forumowa moniska, zgadza się?😀"
Lanka_Cathar   Farewell to the King...
18 lipca 2012 20:43
Poszukuję kontaktu do dziewczyny, która na starej volcie miała nick: "tidittt". Tam logowała się po raz ostatni w 2007 roku. Czy ktoś ma z nią kontakt, zna jej obecnego maila (maile wysyłane na stary adres wracają), lub orientuje się, czy jest na re-volcie pod innym nickiem?
m0niSka, super wieści 🙂 Wstaw kilka zdjęć od martvy w wolnej chwili, bo jestem ciekawa jak Młody teraz wygląda 😀
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 lipca 2012 12:59
Tomek_J zniknał sie????
BASZNIA, tak. a potem dziwnie sie zachowywal.
BASZNIA   mleczna i deserowa
24 lipca 2012 14:13
Ło. Ale wiadomo o co kaman? Natknelam sie na edycje do zera i dlatego pytam...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
24 lipca 2012 14:55
Ponoć urażona duma spowodowana rekacją na Rade Starszych
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się