Końska Rewia Mody XII (2018)

SiwaaJa widziałam i niestety muszę Ci powiedzieć, że jest przepiękny  😁
Eskadron Classic Sports Jade
wątek zamknięty
Siwaa, widziałam, ale chyba nie mam fot. Dla mnie był ładny, ale dosyć  blady - mniej intensywny niż na zdjęciach katalogowych. Chyba konik miał na stronie real foto, które dobrze oddawało kolor 🤔
wątek zamknięty
Czy ktoś już może ma jarpolowego jednorożca? Jakieś zdjęcia? Będę wdzięczna, bo w przypływie świątecznego szaleństwa zamówiłam takowego a teraz dopadła mnie refleksja  😂
wątek zamknięty
anai chyba ma, tak mi się kojarzy.

A czy ma ktoś realne foto deepblue Eskadrona? Zastanawiam się, czy jest bardzo podobny np. do Navy, czy jednak ten granat jest no właśnie, bardziej deep. 🤣
wątek zamknięty
marlin1990, mam fioletowy czaprak i szarą derkę.





wątek zamknięty
flygirl Słabo pamiętam navy, ale mam deepblue w wersji glossy i wydaje mi się, że on jest zdecydowanie jaśniejszy niż navy. To taki ładny, intensywny granat.
Gdzieś mam zdjęcia, postaram się później wrzucić 😉
wątek zamknięty
Będę wdzięczna. :kwiatek:
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
03 kwietnia 2018 19:14
flygirl, ja mam polar Deepblue, mogę zrobić fotę jak Cię to urządzi.
W czarpakach moim zdaniem deepblue ma delikatną nutę szarości, w navy granat jest intensywny i bardziej "nasycony".
wątek zamknięty
Wymyśliłam sobie misję, żeby znaleźć idealnie pasujący odcieniem czaprak do tej koszulki i ze zdjęć internetowych to deepblue mi najbardziej pasował, ale może jednak nie, sądząc po tym, co piszecie 👀
wątek zamknięty
Mam 😉



Niestety pod jedotybinkówką, którą testuję, czaprak zupełnie nie chciał zostać na swoim miejscu. W ocenie koloru to na szczęście nie przeszkadza 😉

Wydaje mi się, że on ma jaśniejszy odcień niż ta koszulka.
wątek zamknięty
Ech, to nie to, faktycznie za jasny. 🙁 Owijki już by mi bardziej pasowały. 😀
wątek zamknięty
Flygirl A Anky navy?  Wydaje mi się, że pasowałoby.
wątek zamknięty
Akurat w ogłoszeniach jest i właśnie się nad nią mocno zastanawiam.
Parę dni do wypłaty jeszcze mam, może mi przejdzie. 😂 Zwłaszcza, że w sumie to miałam zamiar sobie bryczesy kupić w tym miesiącu. 😵
wątek zamknięty
Mam to samo  😁 miałam bryczesy kupić, ale takie fajne ochraniacze widziałam  😵
wątek zamknięty
Dzięki bardzo, chyba przejadę się jutro gdzieś zobaczyć na żywo... i pewnie z nim wrócę  😵
wątek zamknięty
anai dziękuję  :kwiatek: zamówiłam fiolet z owijkami na kasztana i mam nadzieję, że będzie grało, bo na katalogowych zdjęciach trochę inny odcień  😉
wątek zamknięty
Ja natomiast ostatnio poszłam w starocie i skompletowałam sobie taki zestaw. Uwielbiam tę kolorystykę  😍
Softshell Petrol Pikeur, Tricolor Petrol, Anky czekoladka i dralon choco- petrol (upolowany w dodatku nowiutki i puchaty)  💘

wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 kwietnia 2018 22:32
flygirl a ten, niestety zdjęcie trochę prześwietlone
wątek zamknięty
Moon   #kulistyzajebisty
04 kwietnia 2018 06:52
flygirl, myślę że Deepblue ze starej kolekcji Deppblue-nougat by pasował, tylko że znalezienie takowego to jak wykopanie spod ziemi praktycznie :P
A tak, to celowałabym w standardową Ankę chyba 😉 Było kupić czarną koszulkę to by nie było problemu! :P
wątek zamknięty
dairoxroxi komplet moich marzeń! :kwiatek:
wątek zamknięty
anil22, - śliczny kantar 😀
dairoxroxi, - super kolekcja 🙂 Jak coś mam namiar na kogoś, kto chce sprzedać kantar chocco-petrol w stanie igła 😉
flygirl, - a caball glamour atrament?


Czy ktoś miał styczność z rzeczami Hasty Horsewear? Podkładki pod owijki w jednorożce podbiły moje serce, ale nie wiem, czy warto? 🤔
wątek zamknięty
dairoxroxi Piekny zestaw 😍
wątek zamknięty
flygirl a może ten by pasował... ale nie wiem czy można go jeszcze gdzieś dopaść. On jest ciemny tylko przez połysk i średnio udane zdjęcie dostaje trochę jaśniejszego odcienia.

KLIK

Za duże zdjęcie.
wątek zamknięty
lusia a co to jest?
Moon czarny czeka na swoją kolej, po drodze mam jeszcze jasnoszarą 😁
keirashara właśnie myślałam o Caballu, żeby sobie tam pogrzebać. I jeżeli odcień by mi pasował, to mogłabym sobie tam stworzyć mój ideał - granat z szarą lamówką. 😜 Tylko że szczerze? Najpierw szukam po kosztach, bo ja ogólnie za granatem nie przepadam. 😁 Koszulkę kupiłam na promce, a potem nagle mnie naszło, że skoro będzie mi pasować do szarych bryczesów, to potrzebuję granatowego czapraka do całości. 😎
Rudzielc oo ten też mógłby wyglądać zacnie, co to takiego?
wątek zamknięty
Ten od Rudzielc_23 to BR Suzanne, przepiękny granat na kasztany!





Tylko faktycznie nie do dostania na obecną chwilę, chyba że z drugiej ręki (w ogłoszeniach jest taki różowy).

Pasować by mogła też faktycznie ANKY navy ze standardowej kolekcji.
wątek zamknięty
marlin1990, ja się wlasnie bałam odcienia tego fioletu i dlatego wzięłam granat. Fotki są ze 3 strony wczesniej.
wątek zamknięty
marysia550 koleżanki mnie namówiły na fioletowe szaleństwo, bo mam już w końskiej garderobie dużo granatu i czarnego, a turkus odpadł w przedbiegach  😂 no cóż... czekam na niego z niecierpliwością, jeśli przyjdzie przed weekendem może doczekamy się ładnych zdjęć z konsultacji z p. Ferensteinem  💘
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 kwietnia 2018 16:53
flygirl eskadron navy z kolekcji gdzie były kolory navy/darklime.
Nie wiem jaki odcień ma koszulka dokładnie, czy jest ciemna mocno i w jaki kolor wpada.
Ten granat ma taki ciemny atramentowy kolor.
wątek zamknięty
Ona jest właśnie takim ładnym, głębokim, ciemnym granatem. Żadnych nalotów fioletów ani nic w ten deseń. Czysty granat. 😉 Dlaczego najtrudniej znaleźć coś najprostszego, zawsze mnie to zadziwia. 😀

Chyba jednak się skuszę na tą Anky, jeśli jeszcze będzie w ogłoszeniach.
wątek zamknięty
flygirl, - a jak po kosztach, to może york arwila? Jest navy, momentami określany jako dark-navy. Jakość bardzo przyzwoita, szczególnie za tą cenę 😀 Idzie znaleźć za 80-90zł.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.