Końska Rewia Mody XI 2017

No na szczescie nic mi sie nie podoba. 🤣
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 lutego 2017 15:03
Mi się podoba ta część kremowo,różowo, brązowa  😍, ale odkładam na siodło więc nie ma miejsca na czapraczki w budżecie  🤬
wątek zamknięty
kastorkowa moze tak, mi tez sie podoba ta czesc co tobie. Ale niestety nic dla karego mi tam.nie pasujw.
wątek zamknięty
Kastorkowa   Szałas na hałas
10 lutego 2017 15:56
Anil22 mi się tam taki różyk na karym widzi, tu dość podobny odcień na skarogniadej, ewentualnie ten czarno czerwony na karego jak znalazł  😀
wątek zamknięty
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
10 lutego 2017 15:58
Kastorkowa -pocieszyłaś mnie 😉 pomyślę nad zaspokojeniem swojego szmatocholizmu :p
wątek zamknięty
Lusia, Ebony było moją pierwszą Anką, rozumiem, że Twoją też? : D Księciuniowi bardzo do twarzy.

Podoba mi się tylko rózowy -reszta trochę oklepana i mam  już podobne kolory 😉
A róż na wałacha? to chyba wszyscy w okolicy będą krzywo patrzeć    🙄


Mój się nie przejmuje tymi zazdrosnymi spojrzeniami. : P Nie wygląda też na spotwarzonego w żadnym stopniu. : D

     

O mało nie skończyłam z różowym siodłem, ale też się wszyscy dziwnie patrzyli. Teraz trochę żałuję, ale tłumaczę sobie, że nie pasowałyby mi pady innego koloru do niego. : D
wątek zamknięty
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
10 lutego 2017 18:46
o Matko! te truskawki z bitą śmietaną są cudowne! Kiedy to wchodzi? w marcu?
wątek zamknięty
Heh mój Regan chyba by się na mnie obraził za róż  😁
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
10 lutego 2017 22:13
Sivrite dokładnie to mój pierwszy pad Anky.
Mam Caballa i w zasadzie poza brakiem brrokatu to nie różnią się aż tak bardzo.
wątek zamknięty
A ten brokat w ebony jest taki intrygujący  😁
wątek zamknięty
Sivrite dokładnie to mój pierwszy pad Anky.
Mam Caballa i w zasadzie poza brakiem brrokatu to nie różnią się aż tak bardzo.


Według mnie różnią się bardzo, głównie wypełnieniem. Może moim błędem było wzięcie w Caballu wypełnienia miękkiego zamiast twardego, ale pady po pół roku są... szmatkami, no. Mogę zwinąć pad w rulon o średnicy 10 cm. Z Ankami mi się to nie dzieje.

EDIT: Literówka.
wątek zamknięty
lusia722, ładnie ale nic mi nie urwało, pokaż w owijkach! 🙂

Sivrite, kwestia upodobań, ja np nie lubię tej sztywności i wolałam Anki dopiero jak zaczynały być 'normalne' po roku uzywania- mogę ci pokazać jak zwinę swoją Ankę 😉 może te nowe są 'stojące', stare nie.
wątek zamknięty
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
11 lutego 2017 10:23
Burza mówiłam, że to dla mnie, nie dla Księcia  😁
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
11 lutego 2017 10:51
Laski pytanie- widziałam, że już ktoś o to pytał, ale nie doszukałam się odpowiedzi 😉 Czy ktoś posiada czaprak Lovequestrian? Strasznie podoba mi się taki we wzorki (foto poniżej)  😍 😍 jednak nie wiem jak z jakością tych czapraków, jak po praniu i wgl... wolę się dopytać zanim wydam pieniążka 😀

KLIK

Fotka za duża.
wątek zamknięty
Sivrite, kwestia upodobań, ja np nie lubię tej sztywności i wolałam Anki dopiero jak zaczynały być 'normalne' po roku uzywania- mogę ci pokazać jak zwinę swoją Ankę 😉 może te nowe są 'stojące', stare nie.


Ja wiem, że to kwestia upodobań, dlatego jak pad zaczął mi flaczeć, to nic do tego nie miałam, chciałam miękki. Ale aktualnie na grzbiecie konia wypada cieniej niż oba "zwykłe" czapraki, które mam, a chyba nie o to z padem chodzi? :P
wątek zamknięty
Ja też lubię Anki jak są po kilku praniach  😁
wątek zamknięty
[quote author=Racjonalna link=topic=100617.msg2648173#msg2648173 date=1486810284]
Laski pytanie- widziałam, że już ktoś o to pytał, ale nie doszukałam się odpowiedzi 😉 Czy ktoś posiada czaprak Lovequestrian? Strasznie podoba mi się taki we wzorki (foto poniżej)  😍 😍 jednak nie wiem jak z jakością tych czapraków, jak po praniu i wgl... wolę się dopytać zanim wydam pieniążka 😀



Bardzo cienkie i wiotkie. Co kto lubi.
Usunęłam cytowane zdjęcie.
wątek zamknięty
Jezu moja Anka tez jest na styk z siodlem. 😵 Arwilla duzo dluzsza.
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
11 lutego 2017 17:39
Sivrite to co za kantar? Bo jest świetny, a jeszcze jakby był jakiś ciemny to  😍
wątek zamknięty
Sivrite to co za kantar? Bo jest świetny, a jeszcze jakby był jakiś ciemny to  😍


Kantar na zamówienie u tego Pana. Ja zamawiałam na miejscu, ale telefony odbiera bez problemu, więc się raczej bez problemu dogadasz. 🙂
wątek zamknięty
iwona9208   Konie to choroba, z której nie da się wyleczyć.
11 lutego 2017 17:48
dzięki!
wątek zamknięty
A propos Anky to widzieliście gdzieś na stronie owijki do nowej kolekcji Anky??
Dopiero co weszła do sklepów a padów Piscina już nie ma  😲
Mam nadzieję, że kolor pistacjowy różni się trochę on mintgreena, bo w necie są różne odcienie tego padu (jeden bardziej zielony, drugi bardziej niebieski), poniżej zdjęcie   😉


a może ktoś już go ma i podzieli się zdjęciem na żywo??  :kwiatek:

edit. dodaję też zdjęcie "bardziej zielonej" wersji padu
wątek zamknięty
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
14 lutego 2017 08:58
Nie wytrzymałam i kupiłam  😅 jest przepiękny  😍 i w ogóle nie jest wiotki, wręcz przeciwnie, bardzo porządnie wykonany, strasznie mi się podobają takie detale jak ta złota blaszka  😍 zobaczymy jak będzie pod siodłem się prezentował 😀 nie mogę się nacieszyć ^^

Znowu fotka-gigant!

Edit. Zmniejszone zdjęcie  😡
wątek zamknięty
Moona fotka ESa, przepraszam że tak późno, ale dopiero jak go sprzedałam to mi się przymniało  :kwiatek:


A w ramach uzupełnienia ogołoconej ostatnio szafy Karego kliknęłam gipsy greya  😂
wątek zamknięty
Dzięki!  🙂
wątek zamknięty
Dziewczyny a jak brillanty jakościowo w obecnej kolekcji ?
Skoro BS stanowczo jakościowo na nie, zastanawiam się między cottonem a brillantem  👀
wątek zamknięty
Gdybym ja miała wybierać między cottonem a brillantem to wzięłabym brillant.
Nie płowieje tak szybko, nie łapie tak mocno brudu i nie robi się tak szybko szmatowaty
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 lutego 2017 22:28
Czy ktoś ma zdjęcie Iceblue z ostatniej kolekcji i zechciałby się podzielić?  👀
wątek zamknięty
O coś takiego Ci chodzi malinowaa ??  :kwiatek: Mam jedynie takie, szczerze przyznam że mi się nie koniecznie ten kolor podoba :P Dlatego tego BS wymieniłam i już ma nowy dom :P
[img]https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t34.0-12/16901855_1376393732435817_1526146367_n.jpg?oh=bf116fff6db70fb9e9d8deac31d0b5fd&oe=58AD99D4[/img]
Słaba jakoś przez pozyskiwanie linka przez fb :c
wątek zamknięty
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
20 lutego 2017 23:23
Właśnie się waham, bo nie jestem przekonana w 100%, a myślę, że Heritage nie ostanie się do promocji w sklepach  😁

A ma ktoś zdjęcie cottona iceblue? To może chociaż cottona sobie sprawię?  😁
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.