Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Perfekcyjny makijaż

poprzednia następna
Strony: 1 ... 152 153 [154] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Perfekcyjny makijaż  (Przeczytany 467102 razy)
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #4590 : Styczeń 22, 2021, 22:42:58 »
Odpowiedz cytując
No tak, tylko... przecież nikt nie pytał o filtr ani o podkład z filtrem  oczy2 Nie tego dotyczyło pytanie.
A jednak dwie osoby się zainteresowały tematem. :P Może o dwie mniej z przedwczesnymi procesami starzenia się skóry? Worth it. :P To jakbyś powiedziała, że nie mogę tutaj czegoś polecić, jeśli nikt mnie nie zapyta. Ok, nie napisałam tam "swoją drogą" czy "a z innej beczki", ale chyba można się było domyślić, że nie jest to odpowiedź na pytanie, tylko luźny komentarz. I nikt chyba nie musiał o to pytać?  Nie wiem, tak dla mnie działa forum. uśmiech Odpowiedni wątek, odpowiedni temat, tylko trochę dygresja. To chyba nie powód, żeby robić z tego problem?
Nieważne, udzieliłam się, wytłumaczyłam, czemu to zrobiłam i mam nadzieję, że może ktoś wykorzysta tę wiedzę w czasach kłamstw i niedopowiedzeń marketingowych.
#link
Achaja

« #4591 : Styczeń 23, 2021, 09:22:06 »
Odpowiedz cytując
Jak już jesteśmy w temacie filtrów pod podkład lol to u mnie sprawdził się Skin79, ale wygląda na to, ze na oficjalnej stronie producenta już go nie ma smutek

"A taki był ładny, koreański, szkoda..." smutek Może wróci bliżej lata...
#link
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #4592 : Styczeń 23, 2021, 11:25:56 »
Odpowiedz cytując
Jak już jesteśmy w temacie filtrów pod podkład lol to u mnie sprawdził się Skin79, ale wygląda na to, ze na oficjalnej stronie producenta już go nie ma smutek

"A taki był ładny, koreański, szkoda..." smutek Może wróci bliżej lata...
Achaja, on chyba został zastąpiony przez ten? Ja w tym roku kupiłam właśnie ten i jest, kurde, najlepszym kremem z filtrem, jaki miałam. Żelowy, wodnisty, ładnie osiada, tylko dość mocno się świeci, więc bez podkładu muszę go pudrować. Ale jeśli Ty też masz taki wodnisty żel delikatny, to to to. uśmiech
#link
safie

« #4593 : Styczeń 23, 2021, 12:41:14 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, ale filtry i tak działają przez określony czas, a przy makijażu i tak kremu z filtrem się nie nałoży, więc ma to chyba niewielkie znaczenie, czy w kremie czy w podkładzie (jeżeli chodzi o kontekst całego dnia).  oczy2
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #4594 : Styczeń 23, 2021, 13:44:01 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, ale filtry i tak działają przez określony czas, a przy makijażu i tak kremu z filtrem się nie nałoży, więc ma to chyba niewielkie znaczenie, czy w kremie czy w podkładzie (jeżeli chodzi o kontekst całego dnia).  oczy2
Ale ta reaplikacja co 2-3 godziny dotyczy mechanicznego ścierania się filtra przecież... Nie wiem, skąd wziął się mit, że filtr jakoś magicznie wyparowuje ze skóry, wchłania się czy nie wiem, oksyduje i przestaje działać. Filtry działają na podstawie fizycznych właściwości odbijania promieniowania. Nie "zużywają się" w trakcie dnia. Należy je nakładać co kilka godzin, gdy je z siebie ścierasz, np. opalając się na leżaku. Bo od leżenia na twarzy to przez 8 godzin ochrona spada według badań o 30% tylko, nie wczytywałam się w procesy, które za tym stoją. A o 30%, jak ja nie dotykam twarzy, mając makijaż, to się nie będę chrzanić, serio. :P
#link
safie

« #4595 : Styczeń 23, 2021, 16:43:28 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, kurcze tego nie wiedziałam  oczy2 Chociaż ja często twarzy akurat dotykam  hihi
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Sivrite

Moje ogłoszenia
« #4596 : Styczeń 23, 2021, 17:28:35 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, kurcze tego nie wiedziałam  oczy2 Chociaż ja często twarzy akurat dotykam  hihi
Moja twarz wygląda 3 razy lepiej, jak noszę makijaż, właśnie dlatego, że wtedy nie dotykam. duży uśmiech
#link
Achaja

« #4597 : Styczeń 24, 2021, 12:47:48 »
Odpowiedz cytując
Sivrite, nie, on był bardziej kremem i świetne w nim było to, że się nie świecił, a wręcz lekko matowił (oczywiście mówię tu o swojej cerze). Po tygodniu w greckim słońcu wróciłam niewiele więcej opalna na twarzy niż po całym lecie w PL, a nie zapychał i w ogóle moja cera się z im lubi wink
Chciałam go uzupełnić w tym roku, no i widzę, że klops ehh
#link
emptyline

Big Milk Straciatella

WWW Moje ogłoszenia
« #4598 : Styczeń 24, 2021, 20:31:42 »
Odpowiedz cytując
Ja się na szczęście nie spalam, używam osobnego kremu z filtrem, także spoko, tu nie mam problemu. Problem jest teraz zimą, gdzie nie ma w Szwecji słońca, a moja skóra to istna sahara. hihi Dlatego też używam teraz tylko korektora i się prawie nie maluję, ale czasem bym jednak chciała. hihi

infantil, dzięki! Sprawdzę ten podkład, mamy go akurat w aptekach i jest w bardzo przystępnej cenie kwiatek
espana, ten krem mamy akurat w tej samej apctece więc też kupię, a co tam, jak już próbować nowych rzeczy to po całości. kwiatek

#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #4599 : Styczeń 25, 2021, 09:15:50 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, pytanie z innej beczki - czy macie może jakieś zastosowanie dla pędzla do pudru, który jest w dobrym stanie i jest "niezły" ale nie dość dobry?  hihi Marzy mi się zakup innego pędzla, ale mój obecny nie jest wcale zniszczony, po prostu chciałabym taki, który bardziej mi podpasuje. Ten oceniam 3.5/5  wink Jako że staram się być 'less waste' to dopóki nie znajdę mu innego zastosowania, nie kupię nowego. Jakieś pomysły co można zrobić z takim delikwentem?  duży uśmiech
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

ElMadziarra

Mam zaświadczenie!

« #4600 : Styczeń 25, 2021, 10:28:27 »
Odpowiedz cytując
U mnie taki pędzelek chętnie zaadoptował kot. Do zabawy.
#link
Koń jaki jest każdy widzi, a i tak darowanemu w zęby się nie zagląda.
Nazywa się Jeans, Blue Jeans.
espana

« #4601 : Styczeń 25, 2021, 11:43:56 »
Odpowiedz cytując
Może do sprzątania jako skurzawka lub do lukrowania ciasta  wink
#link
Elear 19.02.1998 - 25.12.2020
smarcik

« #4602 : Styczeń 25, 2021, 17:31:36 »
Odpowiedz cytując
Kurcze, trochę szkoda dobrego pędzla za 100 zł do takich celów  hihi
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Facella

young&menace

« #4603 : Styczeń 25, 2021, 18:44:58 »
Odpowiedz cytując
To może sprzedaj?
#link
hey look Ma, I made it

Moje prace:
retusze
zdjęcia

Help me grow on Fiverr
infantil

« #4604 : Styczeń 25, 2021, 19:00:09 »
Odpowiedz cytując
Do rozświetlacza na dekolt i obojczyki  uśmiech
#link
smarcik

« #4605 : Styczeń 26, 2021, 11:03:00 »
Odpowiedz cytując
infantil ooo dziękuję!  kwiatek jeszcze nigdy nie wpadłam na to, żeby używać rozświetlacza w tych miejscach, spróbuję na pewno!  kwiatek emoty327
#link

safie

« #4606 : Styczeń 29, 2021, 18:21:29 »
Odpowiedz cytując
Kupiłam sobie korektor NAM i bardzo fajny.
#link
Biczowa

tajny agent Bycz, bezczelny Bycz

« #4607 : Styczeń 31, 2021, 01:31:43 »
Odpowiedz cytując
Achaja też uwielbiam ten filtr, latem wystarczyło go nałożyć i tyle, nic się nie świeciło i nie zapychał porów co jest rzadkością u mnie.
#link

Playboya ubiera Caball duży uśmiech
Achaja

« #4608 : Styczeń 31, 2021, 13:12:25 »
Odpowiedz cytując
Kupiłam sobie korektor NAM i bardzo fajny.

Chyba kupię jakieś Nam na wypróbowanie, bo widzę sporo pozytywnych opinii wink
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #4609 : Kwiecień 08, 2021, 13:37:00 »
Odpowiedz cytując
Zastanawiam się powoli nad powrotem do malowania. uśmiech Już prawie 3 lata nic na siebie nie nałożyłam i zaczyna mi to trochę doskwierać. lol
Niestety mam uczulenie, nie wiem konkretnie na jaki składnik, bo nie dotarłam tak daleko w badaniach. Ale może na rynku pojawiło się w tym czasie wystarczająca ilość dobrych hipoalergicznych kosmetyków, które warto by było sprawdzić. Na początek szukam tuszu do rzęs. Takiego, który naprawdę zrobi różnicę. Kiedyś kupiłam hipoalergicznego Bella i równie dobrze mogłam rzęs nie malować, zero różnicy. Także szukam czegoś mocnego, ale i łagodnego, chociaż podejrzewam, że to się niejako wyklucza. Spróbować nie zaszkodzi. Na razie budżet bez limitu, muszę się zorientować, czy w ogóle coś jest wartego uwagi. kwiatek
#link
Baza główna: Szczecin.
13.01.2019 - 29.02.2020: Stavanger/Norwegia

FotoFacebook

Insta: isfolket93
Facella

young&menace

« #4610 : Kwiecień 08, 2021, 16:00:10 »
Odpowiedz cytując
Może zamiast tuszu spróbuj rzęs magnetycznych? wink
#link
hey look Ma, I made it

Moje prace:
retusze
zdjęcia

Help me grow on Fiverr
Strony: 1 ... 152 153 [154] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Perfekcyjny makijaż

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.021 sekund z 19 zapytaniami.