Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: kontakt z administratorem

poprzednia następna
Strony: [1] 2 3 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: kontakt z administratorem  (Przeczytany 82623 razy)
Lucil57

«Start : Październik 01, 2013, 21:04:49 »
Odpowiedz cytując
Witam, zalogowałam się ponieważ potrzebuję sprawdzić czemu moja córka withlove155 ma u Państwa zablokowane konto i czy można je odblokować.
Będę wdzięczna za pomoc. Agnieszka Nawrot
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #1 : Październik 01, 2013, 23:27:55 »
Odpowiedz cytując
jaki komunikat sie pojawia przy probie zalogowania? na razie nie widze zadnego bana.
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
TRS

« #2 : Marzec 22, 2014, 17:23:26 »
Odpowiedz cytując
Witam
Piszę ponieważ użytkowniczka strawhorses ma zbanowane konto. Tylko nie wie dlaczego. Nic na forum nie pisała...Wyskakuje komunikat że ma podwójne konto. To fakt, że jest także konto kate, ale to konto jej siostry, a to chyba dozwolne, aby dwie osoby z rodziny miały inne konta? Czy to jakiś grzech i trzeba mieć jedno wspólne? :P Co zrobić, żeby to konto odblokować?
#link
ikarina

« #3 : Marzec 22, 2014, 17:50:10 »
Odpowiedz cytując
TRS, wiele razy prosimy o to, żeby w razie, gdyby z tego samego komputera korzystały dwie różne osoby, dawac o tym znac - może to powodowac mnóstwo nieporozumień. Mamy sporo takich przypadków na forum.

Jak najbardziej siostry korzystające z jednego komputera mogą działac na revolcie. Już się tym zajmuję.
#link
Mad kobieta z pistoletu .... Nie jest dobrym pomysłem
Ikarina, Ty bobrze!  wysmiewa
Ruda Malina

« #4 : Lipiec 11, 2014, 11:59:37 »
Odpowiedz cytując
Witam , posiadam dwa konta ( jedno zostało założone i zapomniane) z drugiego aktywnie korzystam czy mogę zamknąć konto z którego piszę ?
#link
ikarina

« #5 : Lipiec 11, 2014, 16:31:13 »
Odpowiedz cytując
Ruda Malina, napisz do mnie pw zawierające nazwy obu kont, bo twoje IP wyświetla mi kilka osób, chcę wiedzieć, które nicki są twoje, "dla pewności"
#link
agaEl

« #6 : Listopad 02, 2014, 22:55:12 »
Odpowiedz cytując
Bardzo proszę o pozytywne rozpatrzenie sprawy użytkownika Implozja89. Została zablokowana za drugie konto, które założyła jedynie jako konto sprzedażowe nie mając o tym świadomości, że tak robić nie wolno. Dokładne, prywatne przyczyny mogę podać na priv).

Znam użytkowniczkę osobiście i mogę zapewnić, że nie miała złych intencji.

Implozja prosi o usunięcie jej starego konta i zostawienie nowego, ewentualnie odwrotnie uśmiech
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #7 : Listopad 03, 2014, 03:48:31 »
Odpowiedz cytując
agaEl, implozja miała 4 konta i bardzo mi przykro, ale ja nie łykam tego kitu. i nie rozumiem, czemu jedno konto ma sie do pisania, a inne do sprzedawania. jest to łamanie regulaminu i tyle.
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
figaro2046

WWW Moje ogłoszenia
« #8 : Grudzień 22, 2014, 18:07:28 »
Odpowiedz cytując
Dostałam bana za podwójne konto  8| . Nigdy podwójnego konta nie miałam .Proszę o szybkie usunięcie usterki .
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2014, 18:12:45 wysłane przez figaro2046 » #link
Nie dyskutuj z idiotami! Najpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem...
ikarina

« #9 : Grudzień 22, 2014, 19:05:20 »
Odpowiedz cytując
figaro2046, jak dostałaś bana, skoro teraz piszesz?
#link
figaro2046

WWW Moje ogłoszenia
« #10 : Grudzień 22, 2014, 20:28:23 »
Odpowiedz cytując
Z telefonu  hihi... Na  komputerze wyświetla mi się informacja , że jestem zbanowana za podwójne konto 28.11.14 hihi zemdlal.  Za stara jestem na takie numery  hihi Wiem że martva też tak miała...

edit. Z konta męża ,na tym samym komputerze, wchodzę na revolte normalnie .... Juz nic nie kumam  hihi....
« Ostatnia zmiana: Grudzień 22, 2014, 21:17:17 wysłane przez figaro2046 » #link
Nie dyskutuj z idiotami! Najpierw sprowadzą Cię do swojego poziomu, a potem pokonają doświadczeniem...
zduśka

Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina

Moje ogłoszenia
« #11 : Luty 12, 2015, 12:26:31 »
Odpowiedz cytując
halo , czy pojawia się tutaj czasami jakiś moderator ?? Napisałam pw  wink
#link

el gringo

« #12 : Luty 18, 2015, 18:09:43 »
Odpowiedz cytując
chciałem zgłosić, że założyłem sobie konto i czasem będę korzystać z tego samego komputera, co moja żona (która też ma konto); mogę liczyć na to, że będzie ok?
#link
katija
BEZCZELNY NIENAWIDZER

K&H 4EVER!

Moje ogłoszenia
« #13 : Luty 18, 2015, 21:12:38 »
Odpowiedz cytując
el gringo, będzie bardzo ok uśmiech jeśli jeszcze podasz mi linka do profilu żony. w prywatnej wiadomości. dzięki temu wpiszę was na listę uśmiech
#link
guidam zza stodoly wink

GNIADY B/O !!!
Frans

« #14 : Kwiecień 10, 2015, 17:58:04 »
Odpowiedz cytując
przez przypadek założyłam wątek w koniach a miał być w towarzyskich icon_redface mogę prosić o przerzucenie go  kwiatek
#link

diuk

Moje ogłoszenia
« #15 : Maj 25, 2015, 07:25:06 »
Odpowiedz cytując
Dlaczego nie moge odswiezyc swojego ogloszenia o sprzedazy konia Hibiscus?
#link
Angela

« #16 : Listopad 16, 2015, 20:40:49 »
Odpowiedz cytując
Witam
proszę o kontakt z administratorem. Wyskakuje mi błąd hasła a chciałam zmienić po ,,kradzieży,, telefonu z dostępami do kont
#link
olga96

Moje ogłoszenia
« #17 : Grudzień 16, 2015, 14:07:13 »
Odpowiedz cytując
witam, nie potrafię wyszukać w wyszukiwarce czegokolwiek. Gdy wpisuję jakieś słowo lub sformułowanie wyskakuje mi komunikat widoczny w załączniku.
#link
agnesix

« #18 : Styczeń 15, 2016, 15:53:03 »
Odpowiedz cytując
Dodaję zdjęcie sytuacji. Z komputera mogę zalogować się normalnie, a na telefonie wyskakuje mi taki oto obrazek. O co może chodzić?
#link
Koniak

« #19 : Styczeń 21, 2016, 20:28:59 »
Odpowiedz cytując
Potrzebuję archiwum moich ogłoszeń z przedziału maj 2014 do styczeń 2015. Jest to bardzo pilna sprawa.
#link
Zbyszka

« #20 : Styczeń 25, 2016, 15:09:00 »
Odpowiedz cytując
Mam taki sam problem jak agnesix.
Nie mogę ze swojego komputera wejść na re-voltę, od razu wyskakuje "Przykro mi, Gość..." ke
Mam tylko jedno konto, ale nie mogę się na nie zalogować na tamtym kompie, bo zbanowano "Gościa"  duży uśmiech O co chodzi?
#link
agnesix

« #21 : Styczeń 26, 2016, 21:25:43 »
Odpowiedz cytując
Zbyszka jeśli rozwiążesz w jakiś sposób problem, będę wdzięczna za jakąś wiadomość  kwiatek  Ja od czasu tamtego posta już nie wiem z kim mam skontaktować się w tej sprawie.
#link
sumire

« #22 : Styczeń 26, 2016, 21:37:14 »
Odpowiedz cytując
Chyba najprościej będzie z ikariną... zdaje się, że to ona banowała konta należące do Pasoń i starała się ogarnąć temat, żeby tamta nie mogła zakładać kolejnych kont, wrzucać ogłoszeń i oszukiwać ludzi, więc pewnie się orientuje, jak odkręcić to, że komuś się "niechcący" też dostało. wink
#link
Cytat: quantanamera
No właśnie - magicznie lecznicze futro ma właściwości tyle, co lecznicza naturalna wełna wink To i tak więcej niż magnesy diabeł
rzecz o fizjoterapii koni
agnesix

« #23 : Styczeń 26, 2016, 22:15:15 »
Odpowiedz cytując
sumire Dzięki za pomoc  kwiatek  pisałam już wiadomość, ale może pod zły adres  uśmiech
#link
Koniak

« #24 : Styczeń 27, 2016, 10:14:17 »
Odpowiedz cytując
Potrzebuję archiwum moich ogłoszeń z przedziału maj 2014 do styczeń 2015. Jest to bardzo pilna sprawa.

Proszę o odpowiedź! To mega pilne dla mnie. Albo podanie jakiegoś namiaru na admina.
#link
Dworcika
Kierowca Bombowca

Fantasmagoria

« #25 : Styczeń 28, 2016, 21:25:24 »
Odpowiedz cytując
Koniak, spróbuj napisać do użytkownika Root - to konto admina. Ale... niespecjalnie nastawiaj się, że dostaniesz odpowiedź.
#link

Cytat: Sankaritarina
Trochę jak z Michaliną - Michasia to mi się kojarzy z dziewczynką w burzy kręconych włosów uprapraną lodami, a nie z dorosłą panią, za to Michalina brzmi świetnie!
Graba.

je ne sais pas

« #26 : Styczeń 28, 2016, 21:59:27 »
Odpowiedz cytując
sama bym nie odpisala gdyby ktoś wyskoczyl z takim żądaniem jak filip z konopii. Przeciez to niczyj obowiazek, a jedynie dobra wola.
#link
Kawa z mlekiem!
Dworcika
Kierowca Bombowca

Fantasmagoria

« #27 : Styczeń 29, 2016, 22:29:19 »
Odpowiedz cytując
Graba., nie widzę tu żądania, a jedynie informację o tym, że użytkownik potrzebuje czegoś, do czego już nie ma dostępu i prosi o kontakt admina lub namiary na niego. Żadna straszna rzecz.
Admin może napisać "ok, ogarnę temat" lub "nie mam czasu/chęci/możliwości/wypchaj się" - wedle uznania. Ale możliwość skontaktowania się i otrzymanie odpowiedzi w jakimś sensownym (niech to będzie choćby 2 tygodnie) terminie, to chyba nie są "wymagania" z kosmosu?

I tak, wiem jak powstała Re-Volta. Pamiętam też na co narzekano na Volcie wink
#link

Cytat: Sankaritarina
Trochę jak z Michaliną - Michasia to mi się kojarzy z dziewczynką w burzy kręconych włosów uprapraną lodami, a nie z dorosłą panią, za to Michalina brzmi świetnie!
Koniak

« #28 : Styczeń 31, 2016, 22:54:48 »
Odpowiedz cytując
Graba., nie widzę tu żądania, a jedynie informację o tym, że użytkownik potrzebuje czegoś, do czego już nie ma dostępu i prosi o kontakt admina lub namiary na niego. Żadna straszna rzecz.
Admin może napisać "ok, ogarnę temat" lub "nie mam czasu/chęci/możliwości/wypchaj się" - wedle uznania. Ale możliwość skontaktowania się i otrzymanie odpowiedzi w jakimś sensownym (niech to będzie choćby 2 tygodnie) terminie, to chyba nie są "wymagania" z kosmosu?

I tak, wiem jak powstała Re-Volta. Pamiętam też na co narzekano na Volcie wink

Dziękuję Dworcika. Za słowa wsparcia i wskazówkę. Nie jest to mój jakiś wymysł ale konieczność prosić o to, co opisałam. Nie miałam pojęcia do kogo się w takiej sprawie zwrócić, więc napisałam tu. Postaram się napisać do admina. Dziękuję.
#link
Kaprioleczka

Apocaloptimist.

« #29 : Luty 16, 2016, 10:56:40 »
Odpowiedz cytując
Tajnaa ma info, że dostała bana za dubel konta, ale nie zakładała żadnego innego konta. Prosi o pomoc  kwiatek
#link
Rzucano już w nas kamieniami, teraz samemu czas porzucać nimi trochę!

And I know that it's a wonderful world, but I can't feel it right now...
Strony: [1] 2 3 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Techniczne  |  Pomoc, uwagi, testy  |  Wątek: kontakt z administratorem

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.059 sekund z 18 zapytaniami.