Polecane miejsca na organizację imprez, przyjęć, zjazdów, etc.

Co roku w długi weekend z Bożym Ciałem organizujemy zjazd rodzinny, za każdym razem w innej części Polski. Chciałabym zebrać jakieś oferty z mojego regionu (dokładnie południowa i zachodnia Polska).
WYMAGANIA:
- ośrodek musi przyjąć 80-100 osób w pokojach o podobnym standardzie, z salą konferencyjną (lub czymś w ten deseń) i stołówką, które te osoby pomieszczą
- standard może być kolonijno-wczasowy, chętnie nad jeziorem, w jakimś lesie, pokoje z łazienkami, bez zbędnych luksusów
- przystępna cena - oczywiście będziemy negocjować cenę dla dużej grupy, w standardzie nie powinno to być więcej jak 150-160 zł za dobę z wyżywieniem (jedziemy na 5 dni, niektóre rodziny z dziećmi - więc cenowo wypada jak Egipt all inclusive 😉)
- musi być coś ciekawego do zwiedzenia - miasto, zabytki, cokolwiek charakterystycznego dla regionu, gdzie można zrobić całodniową wycieczkę (wycieczka może być również za granicę, jeśli lokalizacja ośrodka na to pozwoli)
- interesują mnie województwa: dolnośląskie, opolskie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, lubuskie i wielkopolskie (oczywiście jeśli znacie coś gdzie indziej dawajcie znać - propozycje muszę przedstawić na najbliższym zebraniu zarządu)

Dziękuję z góry za wszystkie tipy i wskazówki 🙂


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się