Buty - "nic nie poprawia nam humoru tak jak nowa para butów"

faith, właśnie szukam po necie, czy gdzieś jeszcze ich nie ma.
efeemeryda   no fate but what we make.
05 kwietnia 2019 16:30
epk
ja toleruję jak nie wystają  🤣 a mam w planach kupić czarne i do tego czarne stopki
Bizon   Lach bez konia- jak ciało bez duszy.
06 kwietnia 2019 13:51
Hej, zna ktoś jakąś stronę z butami w małych rozmiarach? (Maretti, femmishu, jankobut i allani znam). Chodzi o rozmiar 34
madmaddie   Życie to jednak strata jest
23 kwietnia 2019 19:32
czy ktoś chodzi w walkmaxxach albo innych butach mbt?
efeemeryda jak wszystko cię obciera to kup melisy w podobnym fasonie co te wojasy. Z mnóstwem dziurek. Mam takie i to było najlepiej wydane 200 zł. Są obłędnie wygodne i nic nie odparza! Obtarły mnie tylko raz, jak miałam je pierwszy raz na stopach.
efeemeryda   no fate but what we make.
24 kwietnia 2019 18:41
Kaarina
a możesz pokazać który masz model ?  😀
Dziewczyny, pisalyscie kiedys w watku, ze szpile kupuje sie rozmiar mniejsze. A jak jest z przypadkiem odslonietych palcow? No bo stopa sie troche przesuwa do przodu, ale ile moze palca wystawac, zeby bylo to akceptowalne? Nawet pudelka przegladam w ramach inspiracji i dalej nie wiem  😀
mils   ig: milen.ju
25 kwietnia 2019 17:28
Jeju, jakbym kupiła rozmiar mniejsze szpilki, to bym chyba umarła po 10 minutach. 😲 Jak planuję zakup butów na obcasie, to staram się iść po kilku ładnych godzinach biegania po mieście. Kupuję zawsze w swoim rozmiarze, a nawet z minimalnym zapasem i ewentualnie lecą w ruch silikonowe wkładki. Co do peep toe, to wg mnie palce nie powinny wychodzić za podeszwę i tyle.
emptyline   Big Milk Straciatella
25 kwietnia 2019 17:53
Ja też kupuję w moim rozmiarze.
Ja w sumie noszę dwa rozmiary - szpilki i baleriny (czyli te bardziej przylegające) zwykle 36, płaskie/wiązane buty 37. Inaczej spadłyby mi ze stopy 🤣

A co do odsłoniętych palców - ważne, żeby nie dotykały ziemi przy chodzeniu, a tak naprawdę ile wystaje to już zależy od fasonu 😉
To wymienie na rozmiar wieksze i jak dalej bedzie zle, to zwroce :P Ale dziekuje 🙂
mils   ig: milen.ju
25 kwietnia 2019 19:28
Wymień i pochodź w tych wiekszych po domu, ale właśnie pod wieczór. Stopy są zmęczone, jednak minimalnie spuchnięte, więc będziesz mniej więcej wiedziała, czego się spodziewać po jakimś czasie w tych butach.
honey ja każde szpilki, nawet te z odkrytymi palcami mam rozmiar mniejsze niż buty płaskie.
Kaarina, czekam na inny rozmiar, a jak nie siadzie, to wale to i ubieram plaskie Tomsy :P
efeemeryda przegapiłam twój post. Tu jest parę modeli: [URL=https://www.eobuwie.com.pl/s.html?q=Melissa+campana]https://www.eobuwie.com.pl/s.html?q=Melissa+campana[/URL]
Ja mam akurat model Campana Zig Zag, ale nie widzę go już na eobuwie.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2019 18:40
Szukam idealnych butów. Tzn. znalazłam, ale w całym cholernym internecie nie ma ani jednej sztuki w rozmiarze 37. Gdzie znajdę buty w tym stylu? https://m.zalando.pl/new-look-suzanne-czolenka-na-platformie-nl011b0at-k11.html
Online lub stacjonarnie w Szczecinie, Poznaniu lub Wrocławiu. Cena nie gra roli. Kolor raczej czarny, granatowy, nude lub bordowy, ale rozważę każdy. New Looka odkryłam dziś, tak samo jak informacje, ze NL zamyka wszystkie sklepy w Polsce. Ku*wa!!!.
Facella z NL możesz śmiało zamawiać z ich strony. Ja kiedyś sporo butów od nich zamawiałam, takich których w Polsce w ogóle nie mieli.
Facella   Dawna re-volto wróć!
07 maja 2019 18:59
Nie ma nawet na stronie NL.
🏇
Czy mamy tu kogoś noszącego vansy? Ostatnio mi się uwidziały do sukienek... warte swojej ceny, czy płacę za znaczek i iść kupić zwykle trampki? 😉
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
03 czerwca 2019 09:53
keirashara Ja mam swoje Vansy, które kupiłam jeszcze w podstawówce 🤣 Nadal żyją i mają się dobrze, a ja podstawówkę kończyłam jak jeszcze gimnazjów nie było 😁 także, ten, wytrzymałe te buty to na pewno 😉
Córka nosiła. Bez szału, zwykłe trampkasy  😉 Ja tam sobie chwalę Conversy, mam 4 pary różnych, wszystkie fajne i wygodne.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 czerwca 2019 09:59
keirashara, ja swoje odebrałam w piątek, do tej pory nosiłam inne a la vansy. Koleżanka, co jeździła na desce, mówiła że warto, to dałam temu szansę. Wytrzymałość nie wiem, ale są mega wygodne  😍
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
03 czerwca 2019 10:03
keirashara mojej siostrze rozwaliły się po 2 miesiącach. Plus taki, że wymienili jej bez problemu na nowe 🙂 które też się rozwaliły po kilku miesiącach, ale już sobie odpuściła kolejne reklamacje.
A z moich doświadczeń Vansy są znacznie bardziej wytrzymałe niż Conversy, natomiast nie są za specjalnie wygodne. Ile osób, tyle opinii  😁
Conversy miałam, mam i lubię, ale chce jakieś krótkie, czarne i nudne 😉 Brakuje mi takich butów, cichobiegów na wiosnę, lato. Mam białe, krótkie trampki i niestety długo mnie obcierały, stąd pomysł na vansy jednak. Maja być wygodne, do jeansów, spodenek, ale też kiecek.
Conversy mam w niedorzecznych kolorach, a czarne do mnie nie gadają jakoś.
emptyline   Big Milk Straciatella
03 czerwca 2019 10:30
Ja mam i Vansy i Conversy, nie zliczę już które to pary i bardzo lubię obie marki. Conversy natomiast zużywam zwykle szybciej, tak samo zresztą i mój mąż. Także podsumowując, moim zdaniem warto. Dla mnie są wygodne no i przede wszystkim bardzo ładne.
madmaddie   Życie to jednak strata jest
03 czerwca 2019 12:17
mi się marzą kolorowe Ery  💘 ale na razie wzięłam stonowane rozsądne Authentiki
[img]https://images.asos-media.com/products/vans-era-color-block-sneakers-in-multi/11639407-1-multi?$XXL$&wid=513&fit=constrain[/img]
emptyline   Big Milk Straciatella
03 czerwca 2019 12:22
madmaddie, mi też się te marzą!
Też noszę Vansy, kupuję tylko na przecenach, bo zdecydowanie nie dam za buty tyle kasy 😁 Jak dla mnie są wygodne i bardziej wytrzymałe niż inne trampki, bo katuję je 2-3 sezony przynajmniej (z tym, że ja chodzę w nich codziennie, często całymi dniami, w różnych warunkach pogodowych).
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się