Problemy techniczne z r-v

Bea1, wchodzisz w edycję ogłoszenia (tego które wygasło) i na samym dole masz taką opcję
Chodzi o to,że ogłoszenie nie wygasło. Ale jest daleko w tyle i chcę je przesunąć do przodu....ale dzięki za odpowiedz.
desire   Druhu nieoceniony...
16 stycznia 2014 16:59
Bea1, no to robisz tak jak cavaletti opisała, a jeśli nie wygasło, a po prostu wisi, to nie bardzo możesz coś zrobić- za duble są konsekwencje..
usunąć i wstawić od nowa? 😁
Livia   ...z innego świata
16 stycznia 2014 18:31
Da się jakimś sposobem zmienić kolejność katalogów w swojej galerii? Na razie są poustawiane wg daty utworzenia - da się jakoś inaczej? 🙂
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
17 stycznia 2014 17:03
Bea1 a datę zmieniłaś?
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
17 stycznia 2014 18:00
Czy mi się wydaje, czy po r-v hula jakiś wirus?
Co chwilę antywirus mi blokuje wyświetlanie różniastych stron, bo 'wykryto niebezpieczne oprogramowanie'.
Takie rzeczy to tylko u mnie, czy ktoś jeszcze to zauważył?


Dziś niektórych wątków nie mogę otworzyć przez ,,złośliwe oprogramowanie". Rano jeszcze mogłam...
U mnie jest tak samo, no cóż.... zima, wirusy hulają  😉
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
18 stycznia 2014 08:44
To nie jest żaden wirus 😉 Tylko ktoś ma avatara albo sygnaturę wrzuconą na jakiś serwer i dlatego tak wyskakuje.
TRATATA   Chcesz zmienić świat? -zacznij od siebie!
18 stycznia 2014 10:32
Mi się zdjęcia nie ładują do galerii, nie wiem o co chodzi. Jest napisane "plik jest wysyłany. Proszę czekać..." i nic się nie dzieje, mija pół godziny i dalej nic  🤔

edit. już mam, wystarczyło kliknąć "użyj starej wersji"
Znowu nie mogę wejść na niektóre wątki, bo wyskakuje mi "złośliwe oprogramowanie" Czy można coś z tym zrobić?
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 stycznia 2014 16:12
Zignorować (-; Jeśli masz antywirusa działającego, nic się nie powinno stać. Zwłaszcza, że to powiadomienie raz się wyświetla, raz nie  😂
Facella, nie widzę nic w tym śmiesznego, jak mogę zignorować? Chcę wejść na dany wątek a nie mogę, bo wyskakuje mi ta z strona.
U mnie w takim momencie pojawia się możliwość "wejścia na własną odpowiedzialność na stronę" i pewnie to ma na myśli Facella mówiąc, żeby zignorować komunikat, że na stronie jest wirus 😉 Dziś tak szaleją suwaczki z suwaczki.maluchy i blokują wątki co chwilę ;p
Idrilla, dziękuję :kwiatek: tak zrobiłam, ja nie jestem za bardzo obeznana technicznie  i niekiedy trzeba mi coś wytłumaczyć jak krowie na rowie 🙂
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 stycznia 2014 17:57
Chodziło mi dokładnie o to, o czym napisała Idrilla. W sumie mogłam doprecyzować.
No mogłaś  🙂
Od jakiegoś czasu wylogowuje mnie z rv - mimo zapisanego hasła. (nawet podczas przełączania między wątkami) Ktoś mi konto zhackował? O co może chodzić?
A usuwałaś ostatnio pliki cookie?
Jeśli nie, to najprawdopodobniej jakiś błąd forum.
Facella   Dawna re-volto wróć!
16 lutego 2014 11:18
PonPon, mnie też się tak zdarza - najczęściej przy wysyłaniu postu. Pojawia się komunikat "Twoja sesja wygasła", coś tam, coś tam. To raczej błąd forum.
uff... koleżance ktoś zhackował fejsa ostatnio. już podejrzewałam jakiś "dowcipnych" znajomych
Na fejsie można się łatwo zabezpieczyć 🙂
ja mam takie pytanie, być może dość głupie ale nie wiem jak edytować posty???? help
Po prawej stronie swojego wpisu masz takie przyciski. "cytuj" i "zmień". Klikasz na "zmień" i edytujesz treść. A potem wysyłasz jak normalny post 😉
dzięki wielkie
Chciałam zapytać o "Kącik komputerowy". Ostatni wpis, który mi się otwiera jest z... 14 maja. A kącik nadal żyje, odświeża się, podaje, że ostatni wpis jest z dzisiaj maiif itd. Co się dzieje?
O właśnie, mi też ucina stronę na poście equi.dream, myślałam, że to wina mojego komputera i nie wczytał strony do końca, bo właśnie tak to wygląda-nie ma dołu strony. Ani paska z wyborem strony, ani opcji szybkiej odpowiedzi, ani informacji tych co wyświetlają się na samym dole forum. Mogłam napisać posta dopiero klikając "odpisz" u góry strony, ale no właśnie, myślałam, że to wina mojego komputera i inni będą mogli zobaczyć co napisałam 👀
Jak mogę usunąć dany wątek z "obserwowanych" ? Klikam na przycisk " powiadom" pokazuje mi pytanie czy jestem pewna ze nie chce otrzymywać powiadomień, klikam że tak, ale powiadomienia nadal przychodzą.
O, mam ten sam problem co halo i maiiaF. A myślałam że tylko ja mam ten problem 🙂
Ja tak samo. co sie stało?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się