Gdzie na urlop w Polsce?

Szukam ładnego miejsca na wypad weekendowy gdzieś w Sudety. SPA, ładne wnętrza, spokój i możliwość jakiegoś wypadu w góry. Coś doradzacie?
Będę w przyszłym tygodniu na Mazurach, okolice Giżycka - co polecacie ? Jedziemy z psem, wszelkie atrakcje krajobrazowo-wodne-parkowe najlepiej widziane  🙂
Dla fanów rollercoasterow serdecznienpolecam energyland w Zagórze za oswiecimiem. nieeesamowita zabawa za stosunkowo nieduża kase 120 zł za bite 8.5 h zabawy i to w Polsce  💘
drabcio w Zatorze 😉
Już 120? Kurczę, jak byłam dwa lata temu to było taniej :/
Będę w przyszłym tygodniu na Mazurach, okolice Giżycka - co polecacie ? Jedziemy z psem, wszelkie atrakcje krajobrazowo-wodne-parkowe najlepiej widziane  🙂


Stadardowo . Safari w Wydminach ,Gierłoż , Sw. Lipka .Krutynia.  🤣
drabcio w Zatorze 😉
Już 120? Kurczę, jak byłam dwa lata temu to było taniej :/

autokorekta..  A byl Hyperion wtedy? 😀
Ja osobiście polecam Ustkę, Sworne Gacie i jezioro Powidz. Co prawda nad tym ostatnim dawno nie byłam ale parę lat temu było tam super.
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
22 czerwca 2019 22:17
Ja energylandię tez polecam! Suoer miejsce, niestety nie do konca dla mnie, bo jeszcze niw odkryłam co zrobić, żeby mój błędnik nie błądził tak bardzo  😂
efeemeryda   no fate but what we make.
24 czerwca 2019 10:43
Kocham energylandie  🏇 w zeszłym sezonie byłam trzy razy, w tym na razie raz, ale na pewno jeszcze będę  😁 😜
Ośrodek w Wiktorowie - okolice Żnina, Biskupina - pojezierze pałuckie, 40 km od Bydgoszczy. Wróciłam z rodzinnego zjazdu. Budynek główny plus pawilony położone w lesie nad jeziorem Ostrówieckim objętym strefą ciszy, w samym lesie. Ogromny teren, mnóstwo atrakcji (kajaki, łódki, pomost, możliwość wędkowania, boisko, ogniska, etc.). Standard pokoi kolonijny, ale wszędzie bardzo czysto, jedzenie przepyszne, zróżnicowane i nie brakuje, obsługa przemiła, tanio, możliwość organizacji imprez (podczas naszego zjazdu na pomoście i w plenerze odbywało się wesele). Przyjmują zwierzęta.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
24 czerwca 2019 11:43
Czy macie jakieś sprawdzone noclegi w Bieszczadach, które jednocześnie nie zabiją nas ceną? Mówiąc szczerze, nawet nie do końca wiem, gdzie chcielibyśmy się zatrzymać. Sama w Bieszczadach byłam "sto lat temu" (jako dzieciak, na obozie i mieszkaliśmy wówczas w Polańczyku), teraz Bieszczady mają być jednym z przystanków na naszej wakacyjnej trasie. Chętnie przyjmę wszelkie wskazówki i podpowiedzi co do takiego wypadu 😉
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
24 czerwca 2019 12:00
martva ceną to raczej nigdzie Was nie zabiją (jeśli chcecie po prostu się przespać a nie mieć wypasiony hotel). Może zabić Was ilość ludzi dookoła 😉 napisz coś więcej o tym wypadnie, bo trudno cokolwiek doradzić - co, gdzie, kiedy, po co itp 🙂
martva polecam dom kuzyna, brak ludzi, wrony zawracają, asfalt się kończy 😉
www.wincentowka.eu
espana, a jak z psami tam u kuzyna? Wiesz może?
Można, sam ma labradory 🙂
espana, woow, dobre info 🙂, piszę zatem 😉
Szukam fajnego, kameralnego miejsca w Bieszczadach na jesienny weekend. Może być chatka, może być SPA. Czy ktoś jest w stanie coś polecić? :kwiatek:
CzapaDziada w Zatwarnicy
ashtray, ja byłam tutaj http://brzozowewzgorze.pl i było super 🙂
Raczej na samochód, bo podejście pod domek jest ciężkie 😉
A kojarzyć mi się będzie zawsze dobrze, bo się żeśmy w tych Bieszczadach zaręczyli 😀
efeemeryda   no fate but what we make.
19 lipca 2019 09:10
Cri
a jak tam z cenami ? bo nic nie potrafię znaleźć na ich stronie  👀
efeemeryda, bo to zależy od terminu. My byliśmy tydzień we wrześniu w 2016 roku i płaciliśmy 40 zł za osobę za dobę 🙂
ogurek dziękuję! Wow, ale śliczna chatka i te widoki z tarasu 😍

Cricetidae hah, wypartuję zaręczyn, więc może i dla mnie to miejsce by było szczęśliwe 😁

edit: Od siebie mogę dorzucić taki adres: https://www.facebook.com/ptasieradiobrzozow/ Co prawda nie stricte Bieszczady, ale jakby ktoś szukał agroturystki wegańskiej, to miejsce jest fantastyczne 🙂 2 miesiące temu też zakochałam się w Sanoku. Raaany, jakie to piękne miasto 😍
ashtray, ooo Bieszczady do zaręczyn polecam 😀 Pięknie jest, zwłaszcza właśnie we wrześniu, trochę mniej ludzi i zaczynają się robić ciekawe kolory. Aż sobie zdjęcia obejrzałam z wyjazdu 😉
Problem był tylko taki, że po 6 godzinach chodzenia po górach spuchły mi palce i pierścionek się nie zmieścił 😀
Byłam tylko raz w życiu w Bieszczadach i jak przez mgłę pamiętam Solinę 😡 Dla mnie ogólnie Podkarpacie to jest nieznany teren. Mój chłopak stamtąd pochodzi (właśnie z okolic Brzozowa, czyli niedaleko tej chatki z linku, który wrzuciłam) i dopiero teraz poznaję te tereny. Żyłam w totalnej ignorancji, a tam jest tak pięknie 😍

Jeszcze mogę się podzielić takim linkiem, abstrahując od Bieszczad, bo to Beskid Niski. Nie byłam, ale może komuś się przyda. Wydaje się być cudownie 😍
Ja w Bieszczadach byłam raz jako dziecko, pamiętam, że strasznie źle wspominam samą zaporę w Solinie, masa ludzi, jacyś sataniści nas zaczepiali 😁 Teraz wróciłam i nadal jest strasznie... Stragany, disco-polo i fatalne żarcie 😉
Ja kocham przyrodę, więc cały tydzień zwiedzaliśmy szlaki. Trochę popływaliśmy łódką po jeziorze, tez fajnie 😉

desire   Druhu nieoceniony...
19 lipca 2019 21:31
Ja w Bieszczadach polecam niezmiennie Wilczą Jame 😍 no i w zeszłym roku odkryliśmy zamek w Lesku 😍 (nie zrażajcie sie niektorymi opiniami na necie, sniadanie i czystosc ok, klimat zamku super i obsluga baaardzo mila i pomocna, placilismy 130zl za dwie osoby z meega sniadaniem 😀 ) w obydwu miejsach czworonogi mile widziane.
W lutowiskach sa tez domki u p.sołtys, wypas i liczą od osoby a nie za cały domek, nam doba wychodziła 60zł. 😉

Jak Bieszczady znam i mam swoje miejsca tak w tym roku wybieram sie tez na Mazury i  Podlasie.
Co polecacie na Mazurach (jedziemy z psem)? Najlepiej z możliwością połowienia ryb i w miare blisko Wilczego Szańca 😉
Desire my byliśmy z psem w Radziach, to pomiędzy Gizyckiem a Ełkiem 🙂 konkretnie tu www.mazuryzpsem.pl - ogrodzona działka przy mieszkaniu jest sporym luksusem!
No i ogólnie totalne zadupie, cisza i spokój  😍
Re-volto, doradź mi proszę  😉
Szukam miłego miejsca niedaleko Warszawy - niedaleko, czyli tak, żeby pojechać sobie rano, wrócić po południu/wczesnym wieczorem i się nie namęczyć za kółkiem, więc tak do 150 km? Żeby było gdzie pospacerować - jakiś ładny rynek, można jakaś woda, no nie wiem, jestem otwarta w sumie na wszystko. Szukam miejscówki na szybki, samotny wypad.  Myślałam o Kazimierzu Dolnym, Lublinie... ale może macie jakieś lepsze pomysły!
Kazimierz Dolny zawsze spoko, może Łowicz, może Łódź? A może całkiem od czapy spływ kajakowy Liwcem? 🙂
Spływy i takie bajery odpadają totalnie, żadnego kontaktu z ludźmi  😉 A Łódź - fujka, nie znoszę tego miasta  😁
Łowicz sobie sprawdzę! A w Kazimierzu nie będzie tłumów?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się