Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Sesja/Studia i t d ;)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 754 755 [756] 757 758 ... 760 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Sesja/Studia i t d ;)  (Przeczytany 1191814 razy)
Strzyga

Życzliwościowy Przodownik Pracy

« #22650 : Czerwiec 06, 2018, 19:24:03 »
Odpowiedz cytując
Sonika, rozumiem, że masz już licencjat? To po co chcesz robić drugi? Nie możesz po prostu iść na magisterkę?
#link
ZŁO Dobro Dobro Strzyga Forester

Nie ma mnie duży uśmiech

Cytat: JARA
Co złego to Strzyga.
Moje prywatne halucynacje

Senior Grafik End Pijar Dizjaner
ElMadziarra

Mam zaświadczenie!

« #22651 : Czerwiec 06, 2018, 19:46:56 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, ja nie mam sesji, ale robiłam sprawozdania finansowe dla 3 spółek, teraz sprawozdania zarządu i organizacja zgromadzeń wspólników. Energetyki są zbyt ciankie. Na energetykach nie uciągnęłabym tego. Tylko guarana i yerba mate mnie ratowały.
Także polecam. Guarana rozpuszczona w soku pomarańczowym po łyżeczce działa cuda, a yerba utrzymuje stan "MONTER". Jest chęć, jest wena, umysł skupiony na zadaniu.
#link
Koń jaki jest każdy widzi, a i tak darowanemu w zęby się nie zagląda.
Nazywa się Jeans, Blue Jeans.
Sonika

Moje ogłoszenia
« #22652 : Czerwiec 06, 2018, 20:05:20 »
Odpowiedz cytując
strzyga zaraz będę mieć licencjat. Ale żeby móc pracować jako nauczyciel we wszystkich szkołach potrzebuje pełnego wykształcenia historycznego. Po samym mgr mogę uczyc tylko w szkolach średnich.
I tak sie zastanawiam czy nie zalatwic całości od razu zamiast później sie martwić.
Ale wiem że gadanie o robieniu dwóch jednocześnie to jedno a rzeczywistość bedzie pewnie ciężka :-\
#link
feno

głos wolności

« #22653 : Czerwiec 06, 2018, 20:43:14 »
Odpowiedz cytując
Ja ledwo się czołgam, a to dopiero początek. Dziś paskudny egzamin z literatury XV-XVI wieku, za tydzień literatura hispanoamerykańska XX wieku, do oddania praca z morfologii, a później kombo komentarz literacki + pragmatyka tego samego dnia. I komentarz filologiczny XVI wiecznego tekstu na dzień po. FAJNIE. Jak w końcu polecę na wyspę po egzaminach to szukajcie wiatru w polu, schowam się w jaskini i nie wyjdę do rozpoczęcia roku akademickiego chyba  oczy2

Drugi semestr czwartego roku to już w ogóle będzie hardkor, TFG (Trabajo Final de Grado, coś w stylu licencjatu ale nie do końca), miliard przedmiotów i praktyki w wydawnictwie (nieodpłatne. to znaczy zapłatne, bo trzeba za nie zapłacić jak za nomalny przedmiot, hurra WELCOME TO CATALUNYA  hihi) . Aaa no i całe weekendy w pracy, bosko.

ElMadziarra dzięki za polecenie guarany, kupujesz w aptece czy jakimś zielarskim? Czy innym sklepie dla koksów?

galopada gratuluję i zielenieję z zazdrości jak cały pęczek szparagów!
#link
dla uczciwych tutaj droga jest gorzka i ciężka
lecz gdy osiągasz coś z trudem, duma jest słodsza niż zemsta
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #22654 : Czerwiec 06, 2018, 20:50:00 »
Odpowiedz cytując
Ale wiem że gadanie o robieniu dwóch jednocześnie to jedno a rzeczywistość bedzie pewnie ciężka :-\
życie jest ciężkie generalnie. Jeśli czegoś żałuję, to tego, że nie zaczęłam drugiego kierunku trzy lata temu. teraz mam 2,5 pracy i już nie mam jak.

ElMadziarra, jaką yerbę pijesz? ja ostatnio wygrzebałam moje zapomniane materko, ale się zastanawiam, co kupić, aby dobrze kopało duży uśmiech
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

http://www.podleszanska.com/
http://whitewedding.com.pl
Magdzior

« #22655 : Czerwiec 06, 2018, 22:01:00 »
Odpowiedz cytując
a ja właśnie zerknęłam w kalendarz i to mi się nie podoba bo ten rok miał być juz lżejszy po poprzednim a ta sesja to jakiś kosmos, zaczynam w przyszłym tyg czwartek i piątek, a w następnym codziennie po jednym egzaminie:( a miało być tak pięknie:(

a jakby tego bylo mało akurat teraz udało mi się wrócić do pracy jako instruktor i podobnie jak Strzyga jakieś samobójcze akcje wykonuje bo prawie co weekend zapowiada mi się powrót do domu i sobota-niedziela pracujące, więc nie jesteś sama tylko u mnie na odwrót;)

tymczasem wracam do mikroelementów zw. gospodarskich
#link
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu"
Strzyga

« #22656 : Czerwiec 06, 2018, 23:00:45 »
Odpowiedz cytując
Magdzior, no ja sesje mam dopiero w połowie lipca smutek I po 2-3 egzaminy dziennie. Ale w ten weekend 2 koła. jezu, umrę smutek
#link

Nie ma mnie duży uśmiech

Co złego to Strzyga.

Cricetidae

« #22657 : Czerwiec 07, 2018, 01:30:20 »
Odpowiedz cytując
Na pocieszenie powiem wam ze warto się pomęczyć te lata studiowania i ew pracy jednocześnie, naprawdę warto. Trzeba sobie na każdym kroku powtarzać, żeby nie zwariować. Ja po skończeniu studiów i normalnej pracy wreszcie czuję się szczęśliwaaaa. Teraz tylko doszkalanie się, ale to sama przyjemność.
A studia... fajny okres towarzysko ale by mnie tam wołami ponownie nie zaciągnęli, ble.
#link
zabeczka17

Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow

« #22658 : Czerwiec 07, 2018, 09:42:53 »
Odpowiedz cytując
Ja sobie od lat pluję w brodę, że zamiast ,, bawić się" w studia dzienne powinnam z marszu iść do pracy ( i studiować zaocznie).
Studia zaoczne dają więcej możliwości sprawdzenia swojej wiedzy na żywym organizmie.
 Nawet jeśli zaczyna się od podstawowej pracy typu ,,podaj, ułóż, pozamiataj" za kilka stówek miesięcznie ( staż) w przydrożnym supermarkecie.
Serio.
Doświadczenie i zasad organizacji ( oczywiście są wyjątki) i tak trzeba nabrać w każdej firmie/ placówce od początku -a to trochę trwa.
I w tym czasie warto wykorzystać możliwość połączenia jednego i drugiego.
Ba czasami praca jest inna, stanowisko nie takie niż tok nauczania...,ale.  Mało kto odważy się na taki wyczyn, aby posadzić żółtodzioba na bardziej odpowiedzialnym stanowisku, bez doświadczenia, a z papierami uniwerku. Inna broszka , ze oglądam też roszczeniowość wśród np. młodych inżynierów, którzy zaczynają karierę od ogarnięcia kuwety z papierami na biurku i mają wielki żal do świata że :- takie studia dzienne , a oni wysyłają e-maile do podwykonawców. - No tak, szkoda że przy okazji zero doświadczenia zawodowego.

#link
Konie nie są dla nas.... To my jesteśmy dla Nich....
Magdzior

« #22659 : Czerwiec 07, 2018, 23:22:45 »
Odpowiedz cytując
Ja generalnie lubię studiować, ale ponieważ teraz już faktycznie czuję, że jestem tu gdzie powinnam to w sumie już bym chętniej się rozwijała zawodowo zgodnie z zainteresowaniami, a tu jeszcze trzeba trochę ponad rok powalczyć.

Strzyga No ja w lipcu już na praktykach będę i też mnie lekki stresik zaczyna ogarniać, bo w sumie tak z marszu tam pojadę tuż po egzaminach więc zaczynają się dylematy czy podołam jezykowo i ogólnie:)

Dzisiejsze koło mam nadzieję, że będzie zdane chociaż w innych grupach rónie to było więc nigdy nie można być pewnym. Na pryszły tydzien w poniedziałek dermatologia a od czwartku zaczynam sesję egzaminem z chorób ryb....(sama wizja próby nauki do tego mnie zniechęca;d)
#link
"Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat sprzyja potajemnie Twojemu pragnieniu"
Strzyga

« #22660 : Czerwiec 07, 2018, 23:26:17 »
Odpowiedz cytując
Ja pojutrze koło z diagnozy inteligencji osoby dorosłej, a w niedzielę z diagnozy osobowości. Osobowość mega kiepska sprawa. Do tego oczywiście z każdego z tych przedmiotów trzeba było przeprowadzić badanie i napisać raport. Ugh. Nie chcę mi się tego wszystkiego wyliczać, bo chce mi się płakać :P 10 miesięcy studiów w roku i 2 miesiące "wakacji" - czyli 8 wolnych weekendów pod rząd. LOL.
#link

Nie ma mnie duży uśmiech

Co złego to Strzyga.

madmaddie

« #22661 : Czerwiec 12, 2018, 18:08:25 »
Odpowiedz cytując
ja właśnie zmagam się z zakończeniem ostatniego semestru studiów. I zastanawiam się nad designem i komunikacją na SWPS  hihi
#link

infantil

« #22662 : Czerwiec 12, 2018, 18:11:18 »
Odpowiedz cytując
Nie zastanawiaj się! Jedyną wadą SWPSu jest cena  hihi
Tzn. nie wiem jak te zamiejscowe placówki, ale warszawski polecam całym sercem (więc pewnie pozostałe też trzymają poziom).
#link
Dementek

,,On zmienił mnie..."

« #22663 : Czerwiec 12, 2018, 18:45:23 »
Odpowiedz cytując
Mam już temat pracy inżynierskiej. Kompletnie inny, niż planowałam, ale mam! Za pół roku obrona.

I udało się zdobyć umowę- a praktykę rozpoczynam na początku lipca.
#link
,,Trudno to zrozumieć, lecz nic nie daje siły, by żyć.
Jakaś misterna część w konstrukcji zdarzeń pękła.
Chciałem zreperować świat, a oto widzę, że sam
jestem jednym z tych cholernych drani i świń"

<Coma ,,Zaprzepaszczone siły wielkiej armii świętych znaków">
madmaddie

« #22664 : Czerwiec 12, 2018, 18:57:22 »
Odpowiedz cytując
Tzn. nie wiem jak te zamiejscowe placówki, ale warszawski polecam całym sercem (więc pewnie pozostałe też trzymają poziom).
ahhhh, ja w ogóle planowałam historię sztuki, ale nie otwierają zaocznie w Krakowie w tym roku, a w Kato nie chcę. Katowicki oddział poziom trzyma, mój wujek tam studiuje uśmiech ale no, miałam trochę odpocząć przez rok. Tylko ten kierunek tak bardzo wpasowuje się w to, co teraz robię, że aż mnie serduszko boli, że się otworzy beze mnie  lol
#link

Strzyga

« #22665 : Czerwiec 12, 2018, 19:40:51 »
Odpowiedz cytując
SWPS wlasnie mi podniósł ceny :P także Lol.
#link

Nie ma mnie duży uśmiech

Co złego to Strzyga.

Magdzior

« #22666 : Czerwiec 13, 2018, 17:44:31 »
Odpowiedz cytując
Mamy tu jakichś doktorantów z UP we Wrocławiu? Albo w ogóle innych póki co w głowie kiełkuje mi pewien pomysł ale chciałam zapytać jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna podczas rekrutacji. Czego się można spodziewać, czego mogą wymagać, czy trzeba juć mieć zakres/temat pracy, promotora czy też to się organizuj dopiero po ewentualnym przyjęciu?
#link
Sonika

Moje ogłoszenia
« #22667 : Czerwiec 13, 2018, 19:01:03 »
Odpowiedz cytując
Czy pytania na obronę ma dziekanat?

Boje sie że jak jutro o nie zapytam w dziekanacie to mnie babka wyśmieje i wygoni  lol

Sytuacja ogólnie taka, że mamy dwie wersje pytań, promotorka powiedziała mi o jeszcze jednej i jest kompletny chaos  zemdlal chce zapytać w dziekanacie, ale Pani opiekująca sie moim kierunkiem jest tak miła i pomocna, że strach się bać.
#link
madmaddie

« #22668 : Czerwiec 13, 2018, 20:08:20 »
Odpowiedz cytując
pytania na obronę ma recenzent i promotor.

edit: właściwie zależy co studiujesz :P
#link

Magdzior

« #22669 : Czerwiec 13, 2018, 21:02:25 »
Odpowiedz cytując
Sonika U mnie na obu obronach było tak, że każdy zadawał jedno pytanie recenzent, promotor i członek komisji jeśli był trzeci, jak się ładnie usmiechniesz to promotor i recenzent pewnie Cię naprowadzą o co będą pytć:)
#link
olencja

« #22670 : Czerwiec 13, 2018, 21:04:51 »
Odpowiedz cytując
U nas też po jednym pytaniu od każdego z członków komisji, tylko że my do samego końca nie mamy bladego pojęcia, o co zapytają duży uśmiech
#link
Strzyga

« #22671 : Czerwiec 13, 2018, 21:05:11 »
Odpowiedz cytując
U mnie była lista na stronie z całych studiów, 2 pytania o pracę.
#link

Nie ma mnie duży uśmiech

Co złego to Strzyga.

kokosnuss

« #22672 : Czerwiec 13, 2018, 21:10:43 »
Odpowiedz cytując

Az rzucilam okiem na cennik z ciekawosci jak tak "zachwalacie" te cene :P i widze, ze placimy prawie tyle samo, podziwiam was laski! bo ja zarabiajac - po studencku wprawdzie - w ojro tego nie ogarniam hihi

Aale jeszcze tylko 2 egzaminy (i pewnie potem 2 poprawki) 4 zaliczenia i bede miec wakacje tanczacalinka To znaczy moge tylko chodzic do pracy na pelny etat i na rozmowy kwalifikacyjne w sprawie stazu, sama przyjemnosc wink
#link
Sonika

Moje ogłoszenia
« #22673 : Czerwiec 13, 2018, 21:26:37 »
Odpowiedz cytując
U nas mamy losować dwa pytania- przynajmniej tak słyszałam.
Jedno z puli ogólnych i jedno ze specjalizacji, dodatkowo pytanie dotyczące pracy od kogoś z komisji.
Dostaliśmy 50 pytań ale w kilku wersjach  icon_rolleyes
Jutro zapytam w dziekanacie, najwyżej wyjde na głupią blondynkę  lol
#link
Strzyga

« #22674 : Czerwiec 13, 2018, 21:38:14 »
Odpowiedz cytując
kokosnuss, pracuje na pełen etat, dorabiam, w pracy przez 1,5 roku nigdy nie kupiłam gotowego jedzenia (poza teamowymi pizza day). Niemal drogich ciuchów i sprzętu, za konie nie płace, nie mam życia prywatnego :P
#link

Nie ma mnie duży uśmiech

Co złego to Strzyga.

kokosnuss

« #22675 : Czerwiec 13, 2018, 22:30:54 »
Odpowiedz cytując
Strzyga, nie no, szacun! kwiatek

Jak tak mysle to po prostu leniwa jeczybula jestem :P na konie wyrzucam ze 150-200 ojro miesiecznie, drugie tyle na chodzenie po knajpach, trzecie tyle na podroze, czwarte tyle na czesne dopiero hihi a jeszcze czynsz, ciuchy, koszty biezace, pieselek moj kochany no i oszczednosci na okres stazu, bo z sobotniej fuchy duzo nie ogarne. Btw mam za tydzien kolejna rozmowe kwalifikacyjna, mam nadzieje, ze w koncu sie uda uśmiech bo mimo spoko hajsu bynajmniej mi sie nie widzi moja obecna praca tak przyszlosciowo
#link
Magdzior

« #22676 : Czerwiec 14, 2018, 21:43:55 »
Odpowiedz cytując
uff zdałam choroby ryb, (mam nadzieję, bo nie zostałam wyczytana wśród ocen negatywnych, ostateczna lista jutro) zdecydowanie najgłupszy i najbardziej niepotrzebny mi przedmiot w tej sesji więc cieszę sie, że to koniec:) No i skoro się tak dobrze zaczęło to mam nadzieję, że dalej też tak pójdzie, jutro rozród koni.
#link
Sonika

Moje ogłoszenia
« #22677 : Czerwiec 20, 2018, 17:57:15 »
Odpowiedz cytując
Obrona we wtorek,  czas myśleć co dalej.

Magister z historii, ale nie mogę zdecydować między specjalnością nauczycielską a archiwistyką  icon_rolleyes
Może ktoś coś podpowie ?
#link
smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #22678 : Czerwiec 21, 2018, 13:13:55 »
Odpowiedz cytując
A po co Ci to?
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

Magdzior

« #22679 : Czerwiec 21, 2018, 21:13:35 »
Odpowiedz cytując
Ta sesja to jedna wielka parodia, zamieszanie i nieporozumienie, dobrze, że już zbliża się ku końcowi. Póki co wszystko poznawane hurra! w tym higiena mięsa, której jakieś 70% nie zdało, tak wieć wielkie uff. Parodia jest z interną drugi termin ma być w środę, a wyników jeszze nie ma i chodzą słuchy, że mają być we wtorek... Fajnie, a ja jutro wracam do domu i przydaloby mi sięd zień wcześniej chociaż wiedzieć, że muszę do Lublina powrócić, nemówiąc już o ewentualnej nauce i o tym, e test był lekko.. dziwny dlatego nie wiem nawet czego sie spodziewać. Jeszcze jutro ostatnie starcie jeśli chodzi o pierwsze terminy, potem pozostaje czekać na wyniki i ogarniać już pakowanie przed wyjazdem ne erasmusa (za tydzien! zaczyna mnie ogarniać lekka panika).

Powodzenia walczącym dalej!:)
#link
Strony: 1 ... 754 755 [756] 757 758 ... 760 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Sesja/Studia i t d ;)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.076 sekund z 19 zapytaniami.