Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: KOCHAM KINO :)

poprzednia następna
Strony: 1 ... 243 244 [245] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: KOCHAM KINO :)  (Przeczytany 693471 razy)
Lena

« #7320 : Styczeń 10, 2019, 20:17:59 »
Odpowiedz cytując
Polecicie jakiś dobry film w stylu Helikoptera w ogniu?

To nasz "kultowy" film, jedyny w swoim rodzaju i klasa sama w sobie.

Lone Survivor (Ocalony) może się podobać, jeśli nie czytało się książki.
American Sniper (snajper) trochę patetyczny, bardzo amerykański, ale można.
Hacksaw Ridge (Przełęcz Ocalonych) polecam, historia ciekawa, film fajnie zrobiony.

Dla posiadaczy Netflixa - jest Flag of our Fathers, też wojenny i ciekawy. Oblężenie Jadotville można zaryzykować, ale to nadal nic w pobliżu Helikoptera uśmiech

Z wojennych polecam jeszcze niezmiennie Wróg u Bram oraz 9 Rotę.
#link
subaru2009

Specjalizacja: Od lady do szuflady.

« #7321 : Styczeń 10, 2019, 21:38:08 »
Odpowiedz cytując
Wrocilam z Moj piekny syn z kina. Coz... Dobry.
#link
smartini

« #7322 : Styczeń 10, 2019, 22:52:50 »
Odpowiedz cytując
subaru2009, w sensie, że tylko dobry?
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Achaja

« #7323 : Styczeń 11, 2019, 08:23:49 »
Odpowiedz cytując
macbeth, Aquaman to akurat konkurencyjne DC, które obecnie nie uwywa się do Marvelowskiego universum moim zdaniem  wink
#link
subaru2009

Specjalizacja: Od lady do szuflady.

« #7324 : Styczeń 11, 2019, 08:56:48 »
Odpowiedz cytując
smartini ciezko mi powiwdziec, ze film o takiej tematyce jest dobry, bardzo dobry, podobal mi sie czy tez nie.
Ja jestem mocno na tak, dla mnie mocny film, bardzo dobrze zrobiony, zagrany. Po zakonczeniu filmu czuc bylo ewidentnie gesta atmosfere, zmieszanie ludzi na sali.
Dla mnie film warty obejrzenia.
#link
macbeth

« #7325 : Styczeń 11, 2019, 12:25:20 »
Odpowiedz cytując
Achaja, tak to jest jak sie pisze posty na szybko w pracy  zemdlal
#link
Cierp1enie

« #7326 : Styczeń 11, 2019, 12:41:14 »
Odpowiedz cytując
Polecicie jakiś dobry film w stylu Helikoptera w ogniu?

Hmm, jak dla mnie to najlepszy.
Z wojennych lubię jeszcze 9 kompanię, The Hurt Locker, Green Zone, Dunkierkę, Bracia, Za linią wroga, Byliśmy żołnierzami, 13 godzin: Tajna misja w Benghazi i oczywiście Szeregowca Ryana uśmiech
#link

Wielu ludzi powie Ci, że nie dasz rady, a Ty po prostu odwróć się i powiedz - no to patrz
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #7327 : Styczeń 12, 2019, 22:39:31 »
Odpowiedz cytując
Ja właśnie wróciłam z Underdoga.  Wyszłam tak podjarana, ze chcialam pisac jeszcze w aucie. Na film się wybraliśmy, bo moj M tez trenuje MMA, wiec myslalam, ze bedzie to film stricte zwiazany z tym sportem. Okazal sie to film obyczajowy, fabula jest ok, do przewidzenia, czesto powtarzana w wielu filmach, gra bardzo dobra, ale... Ale! Zdjecia, muzyka i praca kamery! omajgad! Cos PRZEPIEKNEGO! kocham chce to obejrzeć jeszcze raz!
#link
Niebo nie jest limitem!
smartini

« #7328 : Styczeń 13, 2019, 13:04:21 »
Odpowiedz cytując
subaru2009, dzięki uśmiech my planujemy się wybrać, zapowiadał mi się właśnie na kawał dobrego, ciężkiego kina

Wczoraj byliśmy na Spiderman - Uniwersum i tak jak zostal mi trochę niedosyt bo wszystkich zachwycajacych recenzjach (no ciut więcej oczekiwalam od fabuly wink ) tak wizualnie to perełka, prawdziwy komiks w animacji i tylko bić pokłony autorom. Do tego zabawny, bez dluzyzn, wrecz przeciwnie, momentami akcja pędzi jak szalona - Sony odwalilo kawal dobrej roboty! (Tak, bo to produkcja Sony przy wspolpracy z Marvelem wink )
W planach Raplh Demolka, Moj piekny syn, Vice, moze Bumblebee, Glass, Dom który zbudowal Jack, Maria królowa szkotow no i Green Book. Grudzien zaniedbalismy kinowo wiec trzeba w styczniu nadgonic wink
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Achaja

« #7329 : Styczeń 17, 2019, 21:33:59 »
Odpowiedz cytując
Spider-Man: Uniwersum - świetny! Ciekawa fabuła, dużo akcji, śmiechu i Spider-Manów duży uśmiech Wizualnie piękny - dla mnie komiksowość idealnie przeniesiona na film. Dla chętnych - są dwie sceny po napisach i zdecydowanie, totalnie warto zostać do końca lol
#link
Strony: 1 ... 243 244 [245] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: KOCHAM KINO :)

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.048 sekund z 19 zapytaniami.