KOCHAM KINO :)

a kto czeka na Piratów? 🙂
Na Jacka Sparrowa zawsze! 😀
Ja z mężem również 🙂 uwielbiamy 🙂
desire   Druhu nieoceniony...
27 marca 2017 21:58
obejrzałam dziś z małżem "Co ty wiesz o swoim dziadku?" z De Niro i tym śpiewakiem disneyowskim szkolnym, niezbyt wysublimowana komedia, w sam raz na odmóżdżenie totalne, nawet się uśmialiśmy  😂 😜
Facella   Dawna re-volto wróć!
28 marca 2017 19:13
a kto czeka na Piratów? 🙂

Ja czekam mimo że zwiastuny kompletnie mnie nie przekonują...
mnie też nie :/  no ale mam nadzieję, że nowa część będzie super jak poprzednie.
Czy orientujecie się gdzie mogę zobaczyć Pitbulla "Niebezpieczne kobiety"? w kinach już nie grają, a teraz mnie naszło, żeby obejrzeć 😉 Mogą być płatne strony, byle legalne, a nie jakieś zawirusowane krzaki na sms-a 🙂
Mnie zwiastuny Piratów nie przekonują, ostatnia część była fatalna, ale nadzieja umiera ostatnia...

Byłam w poniedziałek na Pięknej i Bestii i... jest piękna 😀 Super efekty, scenografia, piosenki, no i pojawiło się wyjaśnienie, jakim cudem nikt nie zauważył zniknięcia wielkiego zamku wraz z mieszkańcami 🙂 Rzekomy rozdmuchany wątek homoseksualny był... bardzo, bardzo maleńki. Dla mnie niemal niezauważalny.

Za to w piątek ruszam na Power Rangers! Uwielbiałam ich w dzieciństwie, więc teraz idę się pośmiać 😀 Tylko kitowców brak :<


BTW, widzieliście zwiastun nowego Spidermana? Jaram się 😀 Dwóch poprzednich z Andrew Garfeildem nie widziałam, bo mi aktor działa na nerwy, a Tobey Maguire jakoś średnio mi pasował...
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
01 kwietnia 2017 09:08
Obejrzałam Split i jestem pod wrażeniem.
W pierwszej chwili czułam niedosyt w grze głównego bohatera, ale jednak muszę przyznać że rola bardzo wymagająca i faktycznie podołał. Ale gra bohaterki również zrobiła na mnie duże wrażenie, grała naprawdę dobrze moim zdaniem(edit: ha! Wiedziałam, że skądś ją kojarzę- grała główną rolę w The Witch! Pamiętając to jej rola w Split naprawdę robi wrażenie!). Przyznam, że w scenie konfrontacji i porównania się po prostu popłakałam. Ruszył mnie ten motyw mocno. Podobały mi się te przeskoki między scenami, zmiany otoczenia i finał. Także jak dla mnie zdecydowanie 9/10, na pewno obejrzę jeszcze raz.
Natomiast nie do końca rozumiem ostatnią scenę w barze, mógłby mi ktoś ją na pw wyjaśnić? :kwiatek:
Na nieznanych wodach było cieniutkie, bardzo odstawało jakością od poprzednich części. No ale jednak Jack Sparrow 😉
Mam wrażenie, że Zemsta Salazara ma szanse być lepsza. (pomijając tytuł, który kojarzy mi się z Mimikami )

Za to jeszcze przed Piratami w maju ma być premiera nowej interpretacji legendy o Królu Arturze. Jude Law, Eric Bana  😍 - może być coś przyjemnego, chociaż arcydzieła raczej nie ma co się spodziewać. 
[b]jagoda1966[/b] właśnie znalazłam Pitbulla na YouTubie. 
Słuchajcie strasznie wtopiłam 😁 I kupiłam sobie Groupon do Multikina na seans 2D w całej Polsce... z wyłączeniem Warszawy (sic!). Groupon jest ważny do 20.04 i kosztuje 15,90 zł (wartość 27,90 zł). Jest mi totalnie niepotrzebny, więc opchnę go za 10 zł :kwiatek:

Jeśli modzi mnie pogonią za ogłoszenie to skasuję i z pokorą przyjmę ostrzeżenie, ja po prostu nie wiem co z tym zrobić 👀 A może komuś się przyda :kwiatek:
bawarka no ja nie mam tyle szczęścia. Od jutra dvd będzie.
Multikino wraca ze starszymi filmami, które już przestali grać, w stylu Dr Strange, Łotr 1, Zwierzęta Nocy, Moonlight itp. 😉 Zerknijcie sobie na stronę 🙂
żaczkowa   gone with the wind
05 kwietnia 2017 19:15
W oczekiwaniu na kinowy seans Azylu obejrzałam  Miss Sloane i nadziwić się nie mogę, że przeszedł bez echa w kontekście wszelakich nagród i nominacji. Chastain w tej roli obłędna, świetna reżyseria, takie bardziej wciągające i emocjonalne House of cards. Pomimo ponad 130 minut w ogóle się nie dłuży. Naprawdę polecam, mimo, że to nie moje klimaty - chyba jestem za wolna na takie szybkie zmiany akcji, zawirowania polityczne to nie moja bajka. Świetnie napisane, szybkie dialogi, na filmwebie dałam 8, a Jessica dostała 10 🙂

edit: Achaja Moonlight jeszcze lata w kinach studyjnych, podobnie jak La La Land 😀 a Krakusom polecam Sztukę za siódemkę w Arsie, 3 tygodnie od piątku filmy po 7 zł, ja się wybieram na kilka, których nie widziałam i na Przełęcz ocalonych, bo to dla mnie totalne odkrycie roku i muszę obejrzeć na dużym ekranie 😍

edit2: Spotlight mocny, dobra obsada, ciarki miałam przez pół filmu, ale trochę się dłużył. Na końcu filmu jest wielka lista, w których miastach na świecie ujawnili jeszcze ten skandal: "Poznan, Poland". W karach udzielonych wysoko postawiomym księżom nie popisał się JP2. Tylko umocnił mój negatywny stosunek do KK 😉 dałam 7/10
żaczkowa, ale w Multi już tych filmów nie ma 😉 W mniejszych faktycznie mogą je grać.

Ja dzisiaj idę po raz drugi na Piękną i Bestię 😍
amnestria, postaram się pamiętać i odezwać jeśli do multi będę szła. Bardzo bym chciała dotrzeć na La la land i Manchester by the sea, tylko akurat mam sporo aktywności i obawiam się że nie podołam
może ktoś mi pomoże 😉 :kwiatek: tu przeplatają się urywki filmów, jaki jest tytuł tego, który jest na samym początku (no i później też, np. o. 1:30 😉), chodzi mi o watek z tą dziewczynę w długich włosach (najpierw ma futerko potem ma bluzkę w panterkę) i chlopakiem z tatuażami w czarnych wlosach 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
07 kwietnia 2017 20:55
[s]Jedynie w podpisie znalazłam wykaz(?) filmów, chyba musisz je przejrzeć:
The 1975 - Robbers, The Rum Diary, Bonnie & Clyde (1967), Fifty Shades of Grey, Suits (TV Show), Lolita (1997).[/s]
Nope, to chyba żaden z tych 🙁
To chyba nie był film, tylko teledysk zespołu The 1975, o tytule Robbers:
No wlasnie to zaden z nich 🙁
Nie o to chodziło?
Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie polecam bardzo!
aaa, czyli to jest teledysk a nie film 😉
desire   Druhu nieoceniony...
10 kwietnia 2017 15:01
widziałam "Piękna i Bestie" pare nowych/innych rzeczy niż w animowanej, szkoda że tak dosadnie piosenki zerżnięte. głupiutkie  podteksty ubawiły mnie, młodszy widz na pewno nie zrozumie.  🤣  W ogóle wersje filmowe bajek i same bajki zrobiły sie strasznie hm.. polityczne? (nie wiem czy użyłam dobrego słowa 😉 ) - w animowanej nie bali się dać samych białych, no fakt, powstała w latach 90'., a tu akcentu murzyńskiego troche było. Szkoda tylko, że w czasach bajki murzyni nie byli wykształceni (np. bibliotekarz) tylko byli niewolnikami. 😉  Jak dla mnie ciekawe.
Ogółem film na plus.
politycznie poprawne 😉

U mnie po Ghost in the shell całkiem pozytywne uczucia. Dużo, dużo lepszy film niż się spodziewałam. Uniknęli na szczęście hollywoodzkiego blichtru. Nieco pomieszane wątki z pierwszej, drugiej części anime i z serialu, ale całość czytelna. Miasto pokazane w niesamowitej plastyce obrazu. Scarlett dużo lepsza niż zakładałam, na szczęście "od-seksowiona".
Dobrze spędziłam czas w kinie.
A oryginalne anime pewnie sobie na dniach przypomnę. 
Filmu nie widziałam jeszcze, ale ja bardzo lubię Scarlett, nawet nie jako aktorkę, ale właśnie jako niesamowicie seksowną laskę. Jest moim niedoścignionym ideałem 🙂
Jej twarz mi mniej odpowiada, za laleczkowata, w dodatku (na ogół) blondynka. Ale sylwetkę ma rzeczywiście piękną.
I trudno jej odmówić ogromnego seksapilu.
Tego się obawiałam, że będzie zbyt ociekać zmysłowością. A jednak w tym filmie jest to bardzo wyważone.  
Lubię ją jako aktorkę, ma sporo bardzo dobrych ról na koncie.

Idź na film do kina - uważam, że warto go zobaczyć na dużym ekranie. 🙂
żaczkowa   gone with the wind
10 kwietnia 2017 18:34
Ja po Azylu i Jessica naprawdę świetna, ale jakoś coś mi nie kliknęło. Zamieszanie z językami zrobili, bo żołnierze między sobą po niemiecku, główni bohaterowie po angielsku, a "cywile" po polsku (np. właściciele otwierają bramę zoo i na "dzień dobry" odpowiadają "good morning"😉, a kręcili w Czechach i polskich nazwisk w napisach końcowych nie widziałam. Dodatkowo mogli bardziej się przyłożyć do odmian polskich imion, bo przecież na Antoniny nie woła się tylko pełnym imieniem. I nazwisko Żabiński czytali "Zabiński". Niemniej jednak Brühl świetny, leżą mu te czarne charaktery i ludzie go przez to nie lubią :P Piękne zdjęcia, szczególnie w scenach ze zwierzętami. Niestety zaburzył się mój światopogląd, że każdy zwierzolub jest dobrym człowiekiem...
Muszę kupić książkę Żabińskiej, bo historia faktycznie niezwykła.
Zwierzęta Nocy - wow, Tom Ford znowu dał radę 😀 No i muzyka miodzio, płyta była u mnie jeszcze zanim obejrzałam film 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się