Howrse gra :)

Póki mam jeszcze vipa, chce ktoś kupić konie rankingowe? Sprzedaż w paczkach po 8tysięcy umiejętności, cena-głównie interesują mnie kupony. Pisać na howrse- ApplePie
Naprawiać się naprawia, ale nie da się ich już ulepszyć. Trzeba jak Dementek pisze kupić np. nowy duży i zniszczyć na jego miejsce stary średni/mały.


do d :/
no to faktycznie lipa :/
Tylko mi na com klepsydry za opiekę dodają się kiedy chcą? Na pl zawsze dwa pierwsze konie mi znajdują, na com mogę postarzać i postarzać  🙄
jest jakis problem z ich update'ami; klepsydry dodaja sie 3 h pozniej niz powinny


edit: sluchajcie, mam pytanie: jak wy BLUPujecie? w sensie najpierw robicie jazdy az sie nie "wyzuzyja" skillsy, czy najpierw zawody, czy najpierw caly trening? bo szczerze powiedziawszy mi to tak róznie z roznymi konmi wychodzi, ze nie wiem czy czegos nie robie zle. Mam jedna klacz ktora dopiero mi zaczela wygrywac zawody kiedy zrobilam jej caly trening i wszystkie jazdy, oraz dodalam wszystkie mozliwe bonusy, bo nic wczesniej nie moglam nia wygrac.
no i zadania - robicie je, czy olewacie? one pomagaja na cos, czy sobie sa po prostu?

edit 2: literowka 😉

edit: timery juz wchodza, wlasnie wskoczyl mi pierwszy. opoznienie "tylko" 2h. :/
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
25 sierpnia 2015 10:16
Miyako, Cierp mówiła mi, że adblock też nie pomaga właśnie

może inna przeglądarka?


[quote author=calore link=topic=49169.msg2410257#msg2410257 date=1440404619]
Miyako, Cierp mówiła mi, że adblock też nie pomaga właśnie

może inna przeglądarka?


mam adblocka, niby blokuje mi obecnie 4 reklamy na volcie, ale na howrse i tak jak klikam na stronke to wyskakuje druga stronka z reklamami. Nie nie wylacze to za chwile kolejna wyskakuje i jeszcze jedna :/
korzystam z chrome

[/quote]

To dziwne, tez mam chrome i mi nic nie wyskakuje. O.O
Kaprioleczka,  Zadania dodają trochę umiejętności.
Ja robię najpierw przejażdżki, potem trening najwyższych umiejętności (najwyższa zazwyczaj podnosi poziom zawodów na które można zapisać konia a do których jego rasa jest dobra, więc jej nie robię). WTedy zawody do wygrania 20 i na koniec trening najwyższej umiejętności, potem jeżeli chcę dobijam resztę treningu i przejażdżek.
hm, czyżby zniknął ranking szybkości klikania w tej promocji?
u mnie tez nie ma, chyba zniknal 😉

dzieki Nancy :kwiatek:
Ranking jest usunięty, Ow pisał na forum, że nie potrafią sprawdzić kto osiągnął taki czas oszukując, a kto nie, więc najsprawiedliwiej będzie usunąć problem 😉

Wkurzyłam się, kryłam rożki, pierwsze i ostatnie pokryte prawidłowo, środkowe nie 🤬

Szukam sittera do jednorożców (same klacze, jak narazie tylko kilka), wypłata do dogadania
Ktoś wczoraj upolował Żywioł Metal za 1 kupon  😲


Przez automatyczne kupno zrezygnowałam całkowicie z polowań na okazje, a szkoda ;p
Ktoś jeszcze czyha na perełki za grosze?  🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
25 sierpnia 2015 13:52
Nie czaję tej promocji.
Jak mam szukać tych części ekwipunku boskiego? One się jakoś pojawią na mapce do szukania? Czy jak zaliczę wszystkie te "kółeczka" z nagrodami to mi automatycznie wyskoczy? 🤔
- Czy jak zaliczę wszystkie te "kółeczka" z nagrodami to mi automatycznie wyskoczy?
Chyba tak.
juz mam czaprak wiec tak, jak zaliczysz wszystkie kółeczka to wyskoczy 😉 po prostu szukasz tych przedmiotow; za ostatnia plansza pojawi ci sie jeszcze "wskazówka" do nastepnej planszy i to bedzie 11 przedmiot. Nie wiem czy wskazowki sa zawsze takie same, ale na pierwszej planszy ja mialam zdjecie. Jak juz zdobedziesz te wskazowke to wpuszcza cie do nastepnej planszy, a w nagrode za szukanie daje ci czesc rzedu.
KUPIĘ ZJ w hurtowych ilościach!
wymienię klepsydrę kronosa na PL na to samo na COM 🙂
Dzięwczyny ponawiam: KUPIĘ UH ZA 1 KUPON ! 😀
Jak któraś ma i cena odpowiada pisać na howrse nick wabankowa 😉
sluchajcie, szukam 2* czerwonych (z niebieskim) owijek na .com. moge sie zamienic za 2* pad west, mam kilka roznych kolorow. ktos cos?
Kaprioleczka, kurde, mam całe niebieskie. mogą być? z czerwonych mam takie z piniat. jeśli resztę masz czerwoną, to te z piniat będą dobre i dostaniesz bonus koloru 😉
mogą być te z piniat  :kwiatek:

poza tym mam jeszcze po jednym zestawie biały i czarny (tylko mi owijek brakuje w tych kolorach), oraz mam jeden zestaw juz na koniu gdzie brakuje mi fioletowego czapraka klasycznego, więc jesli ktoś ma to się chętnie będę zamieniać  :kwiatek:


nick mam Kapri (na .com) i do wymiany mam:
pady west w kolorach: zielony/niebieski; biały; fiolet/biały; różowy; niebieski; i czerwono-zielony.
nauszniki: różowiótkie 😉
siodło west 3*
ogłowie west 3*

Kaprioleczka, podesłałam owijki 😉
:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: na co masz ochotę w zamian?
Kaprioleczka, nic nie trzeba 😉
😅 dzięki  :kwiatek: jakby coś Ci brakowało w innym terminie to dawaj znać
jasne 😉

podbijam

wymienię klepsydrę kronosa na PL na to samo na COM 🙂
Czystka na moim koncie  🏇
Sprzedam [s]Slejpa[/s], [s]dwie małe zarazy[/s], wielbłąda, wiele towarzyszy, koni z ZJ/SZJ i rzeczy z Czarnego Rynku.

Aktualizacja: [s]sprzedam żywioł metal!
[/s]
Kupię 6xZJ za 3 kupony lub/plus Eq ewentualnie wymienię na cr. Możliwy od razu odbiór na konta znajomych.
Dementek   ,,On zmienił mnie..."
26 sierpnia 2015 20:05
Czystka na moim koncie  🏇
Sprzedam Slejpa, dwie małe zarazy, wielbłąda, wiele towarzyszy, koni z ZJ/SZJ i rzeczy z Czarnego Rynku.



Za ile wielbłąd (czy coś z CR)?
a do czego wielblad?  😲

kupilabym tez cos "fajnego", np. jakiegos towarzysza konia, bo mnie to wszystko w tej grze ominelo i teraz nic nie wiem i nic nie rozumiem  😂
Wielbłąd to jeden z towarzyszy 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się