Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Poszukiwany/poszukiwana

poprzednia następna
Strony: 1 ... 100 101 [102] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Poszukiwany/poszukiwana  (Przeczytany 957736 razy)
xAsafi

Moje ogłoszenia
« #3030 : Sierpień 11, 2017, 17:03:47 »
Odpowiedz cytując
Poszukuje gniadej klaczy wielkopolskiej, o imieniu Mirra, wiek ok. 11 lat. W kłębie raczej ponad 160cm. Ostatnie informacje o tym gdzie jest mam z przed roku/dwóch - sprzedana do Tarnowskich Gór.

Próbując dopasować ją w bazie PZHK, znalazłam dane konia, który pasuje do informacji, które mam. A mam ich niestety niezbyt wiele. Nie mam pewności czy to o niej, ale umieszczę je tutaj jako możliwość, może to akurat ona?
Także być może Mirra, której szukam, to koń z bazy PZHK o nr paszportu 616007590192807, data urodzenia 2007, rodzice Wallon i Miza

Jeżeli ktokolwiek ma jakieś informacje o niej, proszę dajcie znać. Mimo, że to nie był mój koń, od 3 lat cały czas za nią tęsknię

Zdjęcia giganty!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 11, 2017, 19:37:06 wysłane przez xAsafi » #link
'I will face everything and rise
Never gonna quit until I die"
vissenna

Turecki niewolnik

WWW Moje ogłoszenia
« #3031 : Sierpień 11, 2017, 20:10:50 »
Odpowiedz cytując
Tu jest podany jakiś tel, zadzwoń może się coś dowiesz:
http://www.swiatkoni.pl/ads/show,31362,niesamowicie-spokojna-klacz-z-potega-skokusuper-ruchem-i-pochodzeniem.html#!
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
http://adoturcji.blogspot.com/
xAsafi

Moje ogłoszenia
« #3032 : Sierpień 11, 2017, 21:31:42 »
Odpowiedz cytując
Widziałam to ogłoszenie rok temu, ale kompletnie o nim zapomniałam! Dziękuję bardzo za przypomnienie uśmiech Może przynajmniej dowiem się czy jestem na dobrym tropie
#link
'I will face everything and rise
Never gonna quit until I die"
Wivien

« #3033 : Sierpień 20, 2017, 21:59:51 »
Odpowiedz cytując
Szukam klaczy Wenecja od Wena, po Junus. Klacz siwa, teraz prawdopodobnie jest juz biała, w tym roku urodziła ogierka o imieniu Weno po ogierze Egerro. Wzrost około 165cm. Klacz łykawa. Dziewczyna której została sprzedana, sprzedała ją dalej w okolice Kłodawy, nie wiem czy nadal tam jest. Wie ktoś gdzie może się znajdować? Bardzo mi zależy!

Ogromne zdjęcie!
« Ostatnia zmiana: Sierpień 21, 2017, 06:56:50 wysłane przez Livia » #link
sandrinas

Moje ogłoszenia
« #3034 : Sierpień 28, 2017, 14:42:26 »
Odpowiedz cytując
Hej, Poszukuję Koni, które 5 lat temu stały w Chełmnie u kobiety, która handluje końmi w Polsce i za granicą, nie chciała mi powiedzieć gdzie sprzedała konie, może ktoś widział ?
Ciemnogniady wałach teraz ma 11 lat, bez żadnych odmian nie za wysoki (ok 165cm). Matka Iga jr ojciec Poll prawdopodobnie sprzedany w Polsce.
Kary wałach trzy skarpetki białe i odmiana na pysku, lekko opuchnięty nos przez wypadek. ok 9-10 lat obecnie, jakieś 170-180 w kłębie.
Zależy mi bardzo na odnalezieniu tych koni, wiem, że przez pewien czas konie były u handlarzy.
#link
anai

Moje ogłoszenia
« #3035 : Sierpień 28, 2017, 17:04:15 »
Odpowiedz cytując
Moja trenerka poszukuje wlkp ogiera Benson po Liberatto P. Karosrokaty. Może ktoś coś słyszał?
#link

Naginiii

« #3036 : Wrzesień 28, 2017, 00:47:01 »
Odpowiedz cytując
Poszukuję informacji o wałachu Mistral, NN, gniady b.o. ok. 165 cm w kłębie. Urodzony w 2002 roku. Sprzedałam go w 2006 roku, po 2007 słuch po nim zaginął.
Za każdą informację będę bardzo wdzięczna.

« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 00:50:04 wysłane przez Naginiii » #link
Erbeeri

Moje ogłoszenia
« #3037 : Październik 14, 2017, 19:09:35 »
Odpowiedz cytując
Witam wszystkich serdecznie uśmiech

poszukuje konia o imieniu Tender S gniady urodzony w 2002 roku, po Sofix od Tendencja.
Wiem, że parę ładnych lat temu przebywał w okolicach Poznania, chciałabym się dowiedzieć czy ktokolwiek wie gdzie stacjonuje i jak mu się żyje, przez sentyment. A gdyby istniała możliwość byłabym zainteresowana kupnem tego konia.

Gdyby ktokolwiek wiedział gdzie obecnie przebywa i co się z nim dzieje prosiłabym bardzo o jakiekolwiek informacje uśmiech

#link
everem

« #3038 : Październik 14, 2017, 20:57:59 »
Odpowiedz cytując
Duet POSZUKIWANY!
Ojciec:   Weltino
Matka:   Donna
Data urodzenia:   2009-02-22
Rasa:   szlachetna półkrew
Maść:   kasztanowata
Sprzedany rok temu.

Hej, w okresie, w którym szukałaś Dudziaka jeździłam na nim. Znam również jego aktualne miejsce przebywania. Cudowny koń, wiele zmienił w moim życiu  smutek
#link
khazwindnafuto

Moje ogłoszenia
« #3039 : Październik 20, 2017, 21:13:55 »
Odpowiedz cytując
Szukam dwóch klaczy:

Pierwsza do Gwiazda Nilu sp od klaczy Grawa mlp po ogierze Niels KWPN. Ostatnie informacje o niej mam jakieś z internetu, że brała udział w zawodach skokowych na Kaszubach w województwie Pomorskim.
https://www.bazakoni.pl/gwiazdanilu-niels-grawa

Kolejna klacz to Dolina Róż oo od klaczy Delora oo po ogierze Wiedeń oo. Ostatnio była wystawiona na sprzedaż na OLX, ale spóźniłam się z jej kupnem i teraz szukam kontaktu do nowych właścicieli.
#link
Chloe96

« #3040 : Październik 22, 2017, 13:58:13 »
Odpowiedz cytując
SZUKAM BARDZO PILNIE!!!  ukłon ukłon ukłon

Imię: JUBILAT
Rasa: Pełna krew ANGIELSKA
Maść: gniada
Ojciec: DELATOR
Matka: JUTRZNIA
Hodowca: SK Jaroszówka
Nr paszportu hodowlanego: POL050000003759

Koń jako 2/3 latek został wykupiony za przysłowiową złotówkę ze Służewca, chociaż ile w tym prawdy nie wiem. Po tym trafił do domowej stajni w Leśniakowiźnie(Wołomin), która mieściła się niedaleko Stajni Humorek do niejakiego Artura. JUBILAT przebywał tam trochę czasu wraz z koniem koleżanki. Po jakimś czasie rodzice zadecydowali o kupnie, niestety kiedy przyjechaliśmy pan byl nietrzeźwy i kazał pisać ręcznie umowę. Miał się odezwać kiedy będzie miał przygotowane papiery i od tego momentu kontakt się urwał. Później od koleżanki dowiedziałam się że podobno został sprzedany w nieznane miejsce, możliwe że do handlarza... Było to jakoś 8 lat temu, ale wciąż nie mogę się pozbierać i mam chociaż małą nadzieję, że nie spotkał go najgorszy los... ZA KAŻDĄ INFORMACJE BĘDE BARDZO WDZIĘCZNA smutny smutny smutny
#link
Pursat

« #3041 : Październik 22, 2017, 14:21:55 »
Odpowiedz cytując
Podbijam!

Szukam klaczy Pendżegul, ur. 1994 (Pelhan - Lanca), półkrew achał-tekińska, gniada z gwiazdką i małą skarpetką na prawym tyle, startowała w skokach w kat. pony. Ostatni mi znany jej przystanek to klub Rusticana Blachownia. Pisałam do nich, ale bez odzewu.

Czyżby moja Pendżi rozpłynęła się w powietrzu i nikt o niej nie słyszał? Może jednak?  kwiatek

Nie cytuj zdjęć.
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2017, 16:46:36 wysłane przez Pursat » #link
To meet an Akhal-Teke is to touch a piece of ancient history...

1985 - 2007
1986 - 2010
Karolcia3029

Moje ogłoszenia
« #3042 : Październik 27, 2017, 12:13:09 »
Odpowiedz cytując
Jakiś czas temu sprzedałam konia i chciałabym wiedzieć czy nadal stoi w stajni pod Poznaniem  (Wiry).

Skarogniady wałach bez odmian, Karino sp 158cm

Zdjęcie gigant!
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2017, 17:02:33 wysłane przez Livia » #link
xaxkamixax

Moje ogłoszenia
« #3043 : Listopad 11, 2017, 22:47:58 »
Odpowiedz cytując
Witam. Szukam informacji na temat tego konia, chodzi mi o informacje z przeszłości
Imię Gigant, arabo podobny, wiek w paszporcie: 2006 nic poza tym nie wiem. Ktoś coś wie?
#link
Floresta

« #3044 : Listopad 14, 2017, 20:10:45 »
Odpowiedz cytując
Poszukiwana
Klacz SP Gniada 6 lat ok 165-170 cm wzrostu
 Imię Ola. Matka Olimpia. Ojciec Castilio.
Sprzedana w wakacje w okolice Krakowa do starszego pana.
#link
vissenna

Turecki niewolnik

WWW Moje ogłoszenia
« #3045 : Listopad 17, 2017, 15:25:07 »
Odpowiedz cytując
Szukam informacji o klaczy Nokia wlkp. ur. 2001 albo 2002 od Nowina wlkp po Igen wlkp.
Sprzedana nie wiem gdzie koło 2006r z Bydgoszczy.
Może ktoś wie gdzie stoi, albo coś o jej potomkach?
#link
Kiedy z bliska obserwujesz konia, masz wrażenie, że tkwiąca w nim ludzka dusza naśmiewa się z Ciebie.
polish_equestrian

Moje ogłoszenia
« #3046 : Dzisiaj o 11:51:23 »
Odpowiedz cytując
Poszukuję osoby, która będzie w stanie udzielić mi informacji na temat stanu zdrowia konia, który stacjonuje w Białce (nie chodzi o araba). Mam lakoniczną informację i chciałabym dowiedzieć się szczegółów jak miewa się koń i co dokładnie mu dolega.
#link
DeJotka

« #3047 : Dzisiaj o 12:31:05 »
Odpowiedz cytując
vissenna Nokia taka ciemnogniada z łysiną?
#link
To , że się do ciebie uśmiecham wcale nie oznacza że cię lubię.
Mogę np. wyobrażać sobie, że stoisz w płomieniach
vissenna

Turecki niewolnik

WWW Moje ogłoszenia
« #3048 : Dzisiaj o 12:44:53 »
Odpowiedz cytując
vissenna Nokia taka ciemnogniada z łysiną?
Nie, kara. Ma niewielką gwiazdkę.
#link
Strony: 1 ... 100 101 [102] Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Poszukiwany/poszukiwana

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.062 sekund z 19 zapytaniami.