Poszukiwany/poszukiwana

Poszukuję zdjęć og. TAMARYN wlkp., ur. 1979r on sam juz pewnie nie zyje  🙁
aniapa   Niedobre zwierzę wierzchowe nieznanego gatunku.
18 lutego 2009 22:39
Dołączam się do prośby Azbuki, a także poszukuję kryjących obecnie ogierów po Tamarynie, oraz ich potomstwa.
Poszukuje informacji na temat klaczy malopolskiej GRACJA od Geneza

Maść: gniada
Wiek: ok 5 lat
Odmiany: gwiazdka na czole.
Ma dość dużą bliznę na prawej łopatce, blizne na tylnej nodze (nie pamietam której ale chyba lewej) i miękką pęcine w tejże nodze..

Stała pod Augustowem w podlaskim, po czym sprzedana na klacz matkę.. (tzn. nie bardzo da się ją pod siodłem użytkować, a co zrobił nowy wlaściciel to już nie wiem :/ )


Klacz z Wołga od Ustka (Wiera), kasztanowata, z charakterystyczną łysnką na mordce :P
Również stała pod Augustowem, bedzie miec w tej chwili niecały rok:


Klacz PEGI, c.gniada, łysinka na łbie i skarpetka na prawej tylniej nodze..
Stała w Bielsku Białej, pare lat temu sprzedana i trop po niej zaginoł 🙁
Jest dość ciężkiego charakteru, gryzła.. możliwe, że nadal to robi..
Teraz bedzie mieć ok 18 lat..
Manta   Tyłkoklep leśny =)
19 lutego 2009 15:42
Szukam informacji o dwóch koniach, konkretnie chodzi mi o to co działo się z nimi wcześniej, czy ktoś wie gdzie konkretnie stały i co się z nimi działo itd ;-)

Klacze to:

Jurata sp, od Jutrznia sp po Dresk młp
maść: skarogniada
wiek: chyba ok 8 lat, chodzi mi co się działo z nią przed 3/4 latami

Dekada młp, od Dieta młp po Dansing młp
maść: gniada
wiek: 6 lat, chodzi mi o to co działo się z nią przed zeszłorocznymi świętami ;-)
poszukuje info do *** ***(podam na priva) ktora ma konia Koliber lub do jakiejs osoby z kj Ochaby bede bardzo wdzieczna🙂
Szukam klaczy Breda wlkp kasztanka z łysiną i odmianami na nogach. klacz ma teraz jakieś 11-14 lat i ok 163wzrostu. parę lat temu stała na wolicy w warszawie. czy ktoś wie gdzie ona teraz jest i do kogo należy?
Poszukuję klaczy JARYNA xo, m JAMAJKA , o SIR LARYKS. Klacz ma około 13/14 lat.



Swego czasu klacz stała w okolicach Rybnika, Jastrzębia Zdroju.
CISA 1987 ROK. hodowla Jerzy Trojanowski Tarnowiec 19,  77-416 Tarnówka  wielkopolska.czy ktoś zna  w/w hodowce i wszystko o jego konikch interesuje mnie głównie CISA kara.
Znam Jaryne. Wiem gdzie stała przez ostatnie lata, wiem gdzie jest dziś. Zapraszam na PW
Bellen24   DENI..DENI..DENISE
22 lutego 2009 22:32
Bocian xx , kasztan z latarnią i wysoko malowanymi nogami , potężny w siwiźnie , nie pamiętam z którego dokładnie jest roku , wiem , że chodzi skoki gdzieś na Mazurach i tam chyba jest trenowany - jak zeskanuję zdjęcia to wrzucę 🙂

Pozdrawiam 🙂


Znam,i dość często widuję,zwłaszcza od strony kopytnej,hihi,zapraszam na PW,
Pozdrawiam 🙂
Klami
CYPIO
c.gniady niewielki walaszek
ojciec: Pigmalion
matka: Cylta po Labiryncie xx
Stal w Sopocie. Terez podobno gdzies blisko Trojmiasta.
CYPIO stoi w Strzebielinie Morskim u pani Dagmary Mainowskiej teraz ja na nim jeżdże jak szczesz jakieś info jeszcze pisz na gg:13241045. Chętnie odpowiem 🙂
midnight   Wyprowadz mnie w pole daleko...
01 marca 2009 19:21
Szukam klaczy Goplana....
tu postaralam sie odtworzyć jej rodowód (niestety lini matki dalej nie  wpisze bo nie pamiętam babki kopytnej)
http://www.allbreedpedigree.com/goplana
masc: gniadosrokata
jakieś 170
cechy charakterystyczne: taka najbardziej widoczna rzecz (nie liczac łat) to charakterystyczna głowa, duzy ganasz waski pysk dosc dluga i delikatna, do tego bardzo licha grzywa 9taki jej "urok"😉
nie mam ielonego pojecia co by tu dopisć... mam nadzieje ze to wystarczy
poszła w okolice Piły
tu jej foto:



(i jej matki Guany/ po Graf poszly razem moze sie przyda:
Moze napisze dlaczego jej szukam
przez pewien czas dzierzawilam konia, ale w umowie bylo ze koń musi pozostać w stajni.... niedawno poinformowano nas ze stajnia zostaje likwidowana wiec i Goplana poszła...
Mamy za sobą kilka lat pracy, liczę na wasze zrozumienie i pomoc w odnalezieniu jej. Jeśli coś wiecie albo przychodzi wam na myśl to  będę dozgonnie wdzięczna (buty wycałuje! )
montana   małopolskie
01 marca 2009 20:07
Poszukuję klaczy JARYNA xo, m JAMAJKA , o SIR LARYKS. Klacz ma około 13/14 lat.


klacz stoi w prywatnej stajni pod Krakowem, w tej chwili jest wystawiona na sprzedaż
tutaj w ogłoszeniu znajdziesz kontakt
http://www.malopolaki.darmowefora.pl/index.php?topic=398.0
Szukam klaczy Breda wlkp kasztanka z łysiną i odmianami na nogach. klacz ma teraz jakieś 11-14 lat i ok 163wzrostu. parę lat temu stała na wolicy w warszawie. czy ktoś wie gdzie ona teraz jest i do kogo należy?



Breda nadal stoi na Wolicy i ma sie dobrze 🙂
Dołączam się do prośby Azbuki, a także poszukuję kryjących obecnie ogierów po Tamarynie, oraz ich potomstwa.

nie wiem czy nadal kryje, ale znałam jedną klacz po og. Norman (po Tamaryn od Nowina/Interpol)
ramowa, z dobrym ruchem, zrównowazona
rodowód Normana http://www.allbreedpedigree.com/norman17
Czy ktoś zna wałacha Piotruś Pan po Ignam?
Piotruś Pan ma teraz jakies 5 lat mniej więcej i jest małym koniem, wątpię by wyrósł powyżej 150 cm

podbijam
szukam tez konia Gallus ur 99-98?, kasztan, roboczo nazywano go Jonek, z okolic Suwałk
Poszukuję zdjęć og. TAMARYN wlkp., ur. 1979r on sam juz pewnie nie zyje  🙁


Samego Tamaryna nie mam ale miałam jego dwóch wnuków w stajni. Oba po Lombardo z matek po Tamarynie właśnie, oba hodowli posadowskiej.. Służę fotkami jakby co.. 🙂

A.. no i jak dobrze poszperam to może i zdjęcia ich matek się znajda (czyli córek Tamaryna) - Pasji i Kwarty
klacz Dracenia 2007
Od Dalia po Mikrut
c. gniada

pochodzi z Jury Kr-Cz

Pełna siostra mojego konia, czysta ciekawość 🙂
Poszukuję informacji na temat klaczy ESKAPADA hod. SK Liski, w 2006 roku sprzedana w okolice Częstochowy. Dawnymi czasy chodziła wysokie konkursy ujeżdżeniowe m.in była na Mistrzostwach Europy pod Izabelą Kowalską, długi czas stała w Zbrosławicach, zanim trafiła do mnie przechodziła z rąk do rąk, gdyż jak mówiono sprawiała kłopoty podczas jazdy ( wysoko zadzierała głowę , unikając kontaktu - przez wilcze zęby jak sie okazało ), teraz będzie mieć ok. 16-18 lat:

Kochana była ... 🙁

W sprawie Tamaryna i jego potomstwa założymy nowy wątek na zdjęcia  🏇
Szukam wałacha HUZAR małopolski, kasztan ze skarpetką na tylnej nodze, krótką i gwiazdką przechodzącą w strzałke. Sprzedany 1,5 roku temu ze śląska (Podlesice), był bardzo otyły, idealny dla dzieci, ok 6-7 lat.
Prawdopodobnie poszedł razem z FRAZĄ wlkp bez papierów skarogniada lub kara nie wiem jak mial i czy w ogole miałą cos wpisane, wysoka, sucha, ze źrebakiem 4 m-ce, masc jak matka, ogierek.

2,5 roku temu z tego samego miejsca zostały sprzedane LARA wlkp bez papierów, gniada z odmianami, sprzedana razem z MONGOLIĄ źrebówką , skarogniada, po Szamance kaszt.
Mozliwe ze konie poszły do Zbrosławic...
Poszukuje:

Ogier (dziś może wałach)  MIKRUT (MED-MAR) karo srokaty po karym Medik śl
Pochodzenie z Paseczna k. Zawiercia
ur. 2001/2002 (dokładnie nie wiem) Sprzedany z Pasenczna na poczatku 2007
ojciec mojego konia, zalezy mi na zdjeciach 😉

Ogier (mozliwe, że już wałach) gniady DRAGON od Dalia po ... ?
Z okolic Zawiercia ur. 2005.
Brat mojego konia 😉
POSZUKUJE

EMIRA juz znalazlam- dziekuje za pomoc i info :kwiatek:

Nadal szukam
ogiera lub juz walacha BRYLANT ur 03 lub 04 2006
matka BRYZA m.
ojciec BARNABAm. po Emir
masc siwa (siwieje z karego)



P.S Zajmowalam sie tymi konikami, zostaly sprzedane wiosna zeszlego roku. Jestem ciekawa jak sie maja i co porabiaja.
Za wszelkie info z gory DZIEKUJE
stokrotka

napisz jeszcze po, którym Barnabie, bo aktualnie w rasie młp kryją dwa ogiery o takim imieniu 😉 walewicki po Bolivarze i janowski po Emirze
Poszukuję wałach DZWONEK. Teraz ma ok. 6-7 lat, ciemnogniady z łysinką, od Dzwonnica bud. po Nabucco xx.

Poszukuję też klaczy DZIKUSKA. Kara z gwiazdką,od klaczy Dumka po Nabucco xx.
zduśka   Zbrodnia, kara, grzech. .. litr wina
09 marca 2009 21:47
hej !!

słuchajcie poszukuję kalczy Akustyka 1993 xo  - po Kumys 1986 xx od Ascona 1989 xxoo



w 2006 roku najparwdopodobniej została sprzedana gdzieś w okolice Gdańska - ale nie jestem w 100% pewna. Gdyby ktoś miał jakies info była bym bardzo wdzięczna  🙂

aha, klacz stała wcześniej w woj. mazowieckim
poszukuję klaczy
imię-Panama
płeć-klacz
matka-Paradnica
ojciec- Ren
rasa-sp
maść- karo-srokata
była kiedyś moja ale nawet nie wiem kiedy już moja nie była i od tej pory jej poszukuje 😕 interesuje mie także ogier albo już być może wałach Pako taranty niestety nie pamiętam jego rodziców (byłam zbyt mała)


Wiem co się dzieje za Panamą 🙂 - odezwij się na pw.
Poszukuję informacji, fotek na temat klaczy Kolia / Kapuera ma około 7lat, jest ruda, i ma kropki na zadzie, Matką jest Batawia ex Kantana.
Została sprzedana z Drawin 4-5 lat temu. Zdjęcia przedstawiają małą Kolię:

 

Szukam również fotek z młodości klaczy Walia ur.marzec 1998r, po WOLF'S HAMUEA-R i klaczy JULKA. A także i jej małej córki, która by miała teraz jakieś 3 lata. Jeśli by ktoś też i o niej coś wiedział, będę bardzo wdzięczna. Wiem tylko, że córka miała kiedyś pęknięty staw skokowy. Obie stały w Wałczu. Byłabym wdzięczna jeśli by ktoś coś wiedział na temat matki Walii, wiem że miała na imię Julka.
A to Walia:


I jeszcze interesowałyby mnie fotki małego Szachmata ur 02,2002r na Mazurach, po WANGAR                 SORENA
                 PO
REWIR                     FARUK
JAGÓDKA               SULEJKA
Mieszkał pod Olsztynem, obecnie ma 7lat jest hucułoarabem, ma charakterystyczne skarpetki, i wygląda tak:

Szach i Walia są moimi końmi i szukam jakichś starych fotek i innych wiadomości na ich temat, a szczególnie o Walii. Za każdą informację będę bardzo wdzięczna 🙇
szukam ELLARA
gniady wałach, arab, ur. luty-marzec 1997r prawdopodobnie w Bełżycach...
sprzedany pod koniec wakacji 2007 z Ritowiska (Surażkowo, woj. podlaskie)
zdjęcie->

:kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
gracja03   "Kto dosiadł konia ten dosiadł wiatr"
19 marca 2009 11:49
Poszukuje zdjęć ogiera małopolskiego Elgon po Jam i Elma. Jeżeli ktoś natknął sie na jakieś jego zdjęcia lub ma w posiadaniu to bedę bardzo wdzięczna za podesłanie ich.

Jestem również ciekawa losów klaczki młp. Ulla która została sprzedana z w zeszłym roku z okolic Kolbuszowej woj. podkarpackie ale nie wiem w jaką część kraju.
Jest to bardzo miła i sympatyczna klaczka , sporo spędziłyśmy razem czasu.
Klacz ma ok. 7 lat i charakterystyczne chyba sie to nazywa miękkie pęciny.



Mam nadzieję , że w końcu trafiła w odpowiednie ręce.
Klacz Ligona, sp, ur. 1990r, skaro gniada, ojciec Dragon, matka Liryka,
Klacz z charakterkiem. Ok. 2002r stała chwilę w okolicach Bolesławca.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się