Aktualności: UWAGA! Niedługo zostanie uruchomiona nowa wersja forum, lepiej przystosowana do obecnych czasów wink
Nastąpi zmiana sposobu logowania, od teraz będzie trzeba używać adresu e-mail do logowania.
Proszę sprawdź swój adres w linku profil, aby uniknąć problemów z logowaniem!

Rejestracja chwilowo wyłączona. Prosimy rejestrować się po weekendzie!

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach

poprzednia następna
Strony: 1 ... 820 821 [822] Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach  (Przeczytany 4367209 razy)
Poncioch

Moje ogłoszenia
« #24630 : Kwiecień 02, 2021, 13:42:28 »
Odpowiedz cytując
Dzięki za naprowadzenie na właściwy tor  lol
#link
malinowaa

Życie zaplątane w końską grzywę...

« #24631 : Kwiecień 04, 2021, 18:01:09 »
Odpowiedz cytując
Dzień dobry, czy macie może informacje, gdzie teraz w okolicach Ząbków, Marek, Radzymina i może jeszcze z 15 km na północ są teraz wolne miejsca?
Koleżanka szuka dla swojego - miło byłoby gdyby miejsca były dwa, to może bym się z nią przeniosła, ale wiem, jak to jest z miejscem w Wawie duży uśmiech

Ja mieszkam tu tylko 7 miesięcy, więc trudno mi jej cokolwiek doradzić.

Tak do 900-950 zł może dodam wink
#link
Ambasador_Marcelina - kod na 10% do Unique Equine! <3

patrycjasz

Moje ogłoszenia
« #24632 : Kwiecień 04, 2021, 18:11:03 »
Odpowiedz cytując
Stajnia Loco w Rasztowie - jeszcze niedawno mieli wolne miejsca, może warto podpytać?
#link
malinowaa

« #24633 : Kwiecień 04, 2021, 18:45:26 »
Odpowiedz cytując
Stajnia Loco w Rasztowie - jeszcze niedawno mieli wolne miejsca, może warto podpytać?

Tak, aczkolwiek w okresie zimowym cena wzrasta do 1200 zł i to już jest troszkę za dużo smutek
#link

patrycjasz

Moje ogłoszenia
« #24634 : Kwiecień 04, 2021, 19:12:42 »
Odpowiedz cytując

Tak, aczkolwiek w okresie zimowym cena wzrasta do 1200 zł i to już jest troszkę za dużo smutek

To nie wiedziałam, że pensjonat u nich podrożał.
#link
RatinaZ

Moje ogłoszenia
« #24635 : Kwiecień 04, 2021, 20:06:04 »
Odpowiedz cytując
Pensjonat nie tyle podrożał co na okres zimowy jest stawiana namiotowa hala , za która zwyczajnie trzeba zapłacic. Hala jest "tymczasowa" na 3 miesiące i za 3 miesiące zimowe stawka pensjonatu wzrasta. Po rozebraniu hali na wiosne cena wraca do wyjsciowej..
#link
Nie szukaj wojny z Bogami,dość będziesz jej mieć z ludźmi....
Bored of Dreaming

Moje ogłoszenia
« #24636 : Kwiecień 06, 2021, 20:32:22 »
Odpowiedz cytując
Szukam stajni w okolicach Marki, Wołomin, Serock, Legionowo (północno-wschodnia część Warszawy) dla 2 koni
Moje wymogi to:
-Duże padoki z możliwością puszczenia jednego konia oddzielnie oraz jednego ze stadem oraz regularny dostęp do siana w okresie zimowym
-Duże boksy, codziennie wybierane z możliwością postawieniach na trocinach/pelecie/torfie
-Dobra opieka stajenna
-Dobrej jakości siano
-Fajnie by było gdyby był jakiś plac zewnętrzny/hala/lonżownik z ok podłożem
-Ciepła woda na myjce
#link
Hermes

Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.

« #24637 : Kwiecień 07, 2021, 07:07:34 »
Odpowiedz cytując
Aczkolwiek w Loco mnie osobiście przeraziło podłoże na tej tymczasowej hali
#link

Small Bridge

« #24638 : Kwiecień 09, 2021, 15:58:26 »
Odpowiedz cytując
Stajnia Ojcowizna zaraz koło Serocka
#link
malinowaa

« #24639 : Kwiecień 09, 2021, 22:40:45 »
Odpowiedz cytując

A co tam za podłoże było?
#link

malinowaa

« #24640 : Kwiecień 10, 2021, 20:32:47 »
Odpowiedz cytując
Przepraszam za post pod postem, ale przypomniało mi się, ze dostałam cynk, ze w stajni Zagosciniec jest wolny boks - widziałam opinie sprzed paru lat o stajni, coś się zmieniło? Wiem, ze teraz doszła hala.
#link

astawcz

« #24641 : Kwiecień 12, 2021, 09:08:16 »
Odpowiedz cytując
Czy to prawda, że w jednej podwarszawskiej stajni padł koń po zakażeniu wirusem herpes?  smutny
#link
Hermes

Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.

« #24642 : Kwiecień 13, 2021, 10:10:40 »
Odpowiedz cytując

A co tam za podłoże było?
Jakiś zwykły piach, ale mega kopny i z tego co wiem, niekoniecznie było tam regularnie równane, a jak już ktoś zrobił tam lonże (akurat byłam wtedy na hali jak ktoś skończył lonże) to dramat straszny.
#link

patrycjasz

Moje ogłoszenia
« #24643 : Kwiecień 16, 2021, 10:43:02 »
Odpowiedz cytując
Czy istnieje w okolicach (+/- 20km) Ożarowa Mazowieckiego stajnia z halą? Wymagania: nielimitowane siano, czysto w boksach, nienaganna opieka, tereny - tak żeby postawić konia i spać w miarę spokojnie. Codziennie przejeżdżam obok Umiastowa ale wydaje mi się, że tam nie ma gdzie jechać w teren.
#link
Fokusowa

« #24644 : Kwiecień 16, 2021, 11:11:56 »
Odpowiedz cytując
patrycjasz a Zielonki? Nie wiem jak z terenami, zielone i piaszczyste padoki, w boksach było czysto i opieka chyba też fajna. Halę mają. Ja miałam tam stawiać, ale jak zrobili halę to cena mocno do góry poszła i zrezygnowałam.
#link
azzawa

« #24645 : Kwiecień 16, 2021, 11:39:18 »
Odpowiedz cytując
do Zielonek to chyba zawsze długa kolejka stała, ja sie interesowałam i zapisałam na listę ok, 3 lata temu, to po półtorej roku dostałam tel., że zwolnił sie boks uśmiech
stety/niestety w między czasie pozmieniało się sie na tyle, że nie na rękę była mi przeprowadzka więć zrezygnowałam.
Patrząc po google mapsach tam też może być cieżko z terenami.

Fokusowa ile wynosi teraz cena z halą?
#link
patrycjasz

Moje ogłoszenia
« #24646 : Kwiecień 16, 2021, 11:43:02 »
Odpowiedz cytując
Zapomniałam o Zielonkach! Zapomniałam bo tam jest odwieczna kolejka na boks.
Nie śpieszy mi się co prawda ze zmianą, robię rozeznanie gdzie warto byłoby ewentualnie uderzyć.

Edit: są tereny, trzeba kawałek przejechać tzn. nie ma bezpośredniego wjazdu. Niemniej, nie uśmiecha mi się oczekiwanie na boks przez kilka miesięcy.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 16, 2021, 11:45:03 wysłane przez patrycjasz » #link
trusia

Moje ogłoszenia
« #24647 : Kwiecień 16, 2021, 13:47:26 »
Odpowiedz cytując
Może kogoś zainteresuje:

Stajnia we wsi Myszczyn (pow. warszawski zachodni).  Profil raczej sportowy, skoki. Konie na padokach pogrupowane - oddzielnie młode, oddzielnie sportowe, itd.

W planach hala. Rozbudowują się. Cena obecna 1200, ale z halą będzie więcej.  

Właścicielka zrobiła wrażenie osoby konkretnej i znającej się na prowadzeniu stajni, ale kontakt był krótki, więc może mylący. 
#link
Nie kupuję na Orlenie, a nawet tam nie sikam!

If you really want to connect, put down your smartphone and pick up a coffee.

Gdyby czytanie odchudzało, byłabym chuda jak szparag
patrycjasz

Moje ogłoszenia
« #24648 : Kwiecień 16, 2021, 15:04:37 »
Odpowiedz cytując
trusia, zmieniamy stajnie? duży uśmiech

Znam osobę, która trzyma tam konia, infrastruktura jest super jeśli ktoś chciałby trenować. Ciekawa jestem jaka będzie cena pensjonatu z halą.
#link
Eloiine

Moje ogłoszenia
« #24649 : Kwiecień 16, 2021, 16:32:54 »
Odpowiedz cytując
Czy istnieje w okolicach (+/- 20km) Ożarowa Mazowieckiego stajnia z halą? Wymagania: nielimitowane siano, czysto w boksach, nienaganna opieka, tereny - tak żeby postawić konia i spać w miarę spokojnie. Codziennie przejeżdżam obok Umiastowa ale wydaje mi się, że tam nie ma gdzie jechać w teren.

A Pilaszków - RubyHorse? Nie wiem jednak jak tam z halą, ale chyba jest w planach, no i do lasu chyba kawałek żeby dojechać
#link
Fokusowa

« #24650 : Kwiecień 16, 2021, 20:48:52 »
Odpowiedz cytując
Fokusowa ile wynosi teraz cena z halą?

Tuż po powstaniu hali podniosło się do 1450 zł. Ale mówili sami, że zobaczą jak koszty hali, prądu itp będą się układały. Ja zgłosiłam się na boks jakoś w maju (2019) chyba? A info o wolnym boksie i nowej stawce dostałam pod koniec sierpnia (2019). Ze względu na cenę zrezygnowałam.
#link
patrycjasz

Moje ogłoszenia
« #24651 : Kwiecień 16, 2021, 22:04:00 »
Odpowiedz cytując
eloiine, szukam stajni z halą a nie stajni, która ma ją w planach. Obecnie stoję w pensjonacie z lasem pod nosem ale brak hali całkowicie uniemożliwia mi trening i mam tego powoli dość mając świeżo zajeżdżonego młodego konia...
#link
infantil

« #24652 : Dzisiaj o 09:27:01 »
Odpowiedz cytując
Mamy kogoś, kto stoi w Polanie?  kwiatek

Oraz jakie jeszcze pensjonaty są warte uwagi w tych okolicach (tj. kierunek na Otwock, Falenicę, Mińsk Mazowiecki) - do 20 km od Wawra.
Budżet do 1000 zł
« Ostatnia zmiana: Dzisiaj o 09:29:15 wysłane przez infantil » #link
Strony: 1 ... 820 821 [822] Odpowiedz Drukuj 

Re-volta.pl  |  Forum główne  |  Konie  |  Wątek: Stajnie w Warszawie i okolicach

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.089 sekund z 19 zapytaniami.