Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Nasza twórczość fotograficzna cz. II

poprzednia następna
Strony: 1 ... 422 423 [424] 425 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: Nasza twórczość fotograficzna cz. II  (Przeczytany 1078561 razy)
Facella

young&menace

« #12690 : Wrzesień 28, 2019, 10:02:30 »
Odpowiedz cytując

Uwielbiam poranki  kocham
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
macbeth

« #12691 : Wrzesień 28, 2019, 12:34:33 »
Odpowiedz cytując
Facella, boskie!
#link
Latissimus

« #12692 : Październik 20, 2019, 16:41:46 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny przed wykonaniem sesji podpisujecie umowę z klientem według ogólnego wzoru czy spersonalizowaną czy bez umowy?
#link
flygirl

Ciężkie słowa ciężko mówić.

WWW Moje ogłoszenia
« #12693 : Październik 22, 2019, 11:14:29 »
Odpowiedz cytując
Mam pytanie odnośnie końskich portretów. Jako odbiorcy takich zdjęć wolicie, jak koń jest w ogłowiu, zwykłym kantarze czy skórzanym kantarze? Pomijam wersję "bez niczego" świadomie. wink Mam misję zrobić portrety, a zdjęcia w przysżłości mają wisieć na hali. No i nie wiem, co by lepiej wyglądało, jak myślicie? Chciałabym to ujednolicić, czyli wszystkie konie w tym samym ogłowiu/kantarze. Podobają mi się zdjęcia koni w ogłowiach, ale z drugiej strony wydają mi się wtedy takie "ciężkie". No nie mogę się zdecydować, pomocy. emoty327
#link
Przeciąg trzaska złudzeniami.

FotoFacebook
500px
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #12694 : Październik 22, 2019, 11:16:10 »
Odpowiedz cytując
Skórzany kantar uśmiech
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”

Psi blog
Facella

young&menace

« #12695 : Październik 22, 2019, 11:57:37 »
Odpowiedz cytując
Lubię ładne ogłowia. Ostatnio widziałam zdjęcia z samym nachrapnikiem, szał jak dla mnie  emoty327 skórzany kantar tez jest ok, o ile nie jest za duży. No i można tez „nago”, na samej lince na szyi, którą potem się wymaże.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
smartini

« #12696 : Październik 22, 2019, 14:58:28 »
Odpowiedz cytując
Dla mnie ważniejsze nie w czym tylko jak. Niezależnie czy to kantar (taśmowy, skórzany, quarterowy showhalter, ringówka) czy ogłowie - MUSZĄ być wyczyszczone, bez uszkodzeń i dobrze dopasowane. Nie ma nic gorszego niż kantar wiszący na chrapach czy poplątane wodze albo otarte nachrapniki.
No i zastanowiłabym się jakim koniom robię, co sobą reprezentują i jaki nastrój mają mieć foty. W AQH przyjęło się, że portrety wykonuje się w showhalterach, ewentualnie w bardzo show ogłowiach. Sprzęt treningowy nie ma racji bytu na takich zdjęciach.
Araby to chyba prezenterki/kolce? Jak iść w zaprezentowanie 'sportowości' koni to poszłabym w ogłowia (ujeżdżeniowe furki w munsztukowych ogłowiach kocham)

Także podsumowując - seria portretów 'fine art' ładnych koników? Elegancki kantar (osobiście poszłabym w skórę albo coś subtelnego, na pewno bez futerek, podszyć i wzorków)
Galeria sportowych koni jakiejś stajni/drużyny? Ogłowia na glanc duży uśmiech
Specyficzna rasa? Charakterystyczny dla niej 'przyrząd'
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2019, 15:14:19 wysłane przez smartini » #link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #12697 : Październik 22, 2019, 15:32:36 »
Odpowiedz cytując
Facella bez niczego na głowie nie przejdzie, chociaż tak bym najbardziej chciała.

smartini no to, że wszystko będzie czyste to raczej oczywiste. :P Konie skokowe, więc raczej nie ma nic takiego charakterystycznego.

Na tej ścianie mają być:

Te dwa banery będą ściągnięte.

Na przemian wyobrażam sobie zdjęcia w ogłowiu i w kantarze i naprawdę nie wiem. Chociaż podejrzewam, że nie miałabym aż takiego dylematu, gdyby mi się te nieszczęsne złote clinchery podobały. A mam wrażenie, że wszystkim się podobają, tylko nie mi. Z drugiej strony takie zdjęcia na hali koni w kantarze nie wydają się za mało profesjonalne? coo??
#link

FotoFacebook
500px
smartini

« #12698 : Październik 22, 2019, 17:57:04 »
Odpowiedz cytując
flygirl, A czemu bez niczego nie przejdzie?
Jak mają wisieć na hali to bym poszła w ogłowia tylko jak maja wisiec razem to mój mózg krzyczy 'spojnosc' :P czyli no naniej wszystkie czarne albo wszystkie brązowe, skrajnie - jedno oglowie (model) na kazdym koniu :P

clinchery?
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Moon

We go exactly where we belong...

WWW Moje ogłoszenia
« #12699 : Październik 22, 2019, 18:12:54 »
Odpowiedz cytując
Jak ma to wyglądać elegancko to tylko i wyłącznie dobrze dopasowane, CZYSTE tranzelki - i właśnie - spójnie! Może niekoniecznie że jedno i to samo ogłowie, moim zdaniem styknie jak wszystkie będą mieć po prostu czarne np. tranzelki ze zwykłym wędzidłem.

Clinchery to kostkowane naczółki - są najbardziej klasyczne, najpiękniejsze i najbardziej takie... stylowe. wink
Jestem na tak! duży uśmiech
#link
smartini

« #12700 : Październik 22, 2019, 18:25:10 »
Odpowiedz cytując
Moon, ok, wszystko jasne wink

no, to samo oglowie to skrajność ale ten sam kolor obowiazkowo. I jakies nie rozniace się skrajnie, czyli nie ze jedno rurowe bez nachrapnika a drugie extragrube , ogromnym, połyskującym nachrapnikiem duży uśmiech no ale ja jestem czlowiek-spojnosc, mi się muszą takie pierdoły zgadzać ze sobą
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
anai

« #12701 : Październik 22, 2019, 18:45:10 »
Odpowiedz cytując
flygirl, popieram to, co napisały dziewczyny. Ogłowia, najlepiej nie jakieś krzyczące blingiem (mimo, że sama bling kocham wink), czyste, nasmarowane i w jednym kolorze. Ten sam typ nachrapnika (dla mnie mega elegancko wyglądają portrety w  ogłowiach z nachrapnikiem bez skośnika, coś w tym stylu: klik
#link

flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #12702 : Październik 22, 2019, 19:07:20 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, ogłowia to wszystkie tu są na jedno kopyto. Muszą być, bo konie się zmieniają, a ogłowia są dopasowywane ciągle od nowa, więc wszystko jest względnie takie samo, różniące się tylko rozmiarem. No ale są brązowe, czarnym dysponuję tylko swoim i będzie za małe na te ogromne łby, jakich mam większość. lol Jedyne co myślałam, to żeby sklecić sobie jedno ogłowie, z najlepiej utrzymanym tym okropnym :P clincherem i jakimś jednym zwykłym wędzidłem, żeby ujednolicić. Bo ja też jestem człowiek-spójność i wszystko ma ze sobą grać i być w jednym typie.

smartini wolę nie ryzykować trzymania tych koni tylko na lince na szyi lub halterku. To nie są misiepysie, stojące tam gdzie je postawisz. lol

anai nie mam takiego anatomicznego, ale poruszyłaś następną ciekawą kwestię: ze skośnikiem czy bez? oczy2 No a co do blingu, to mam ten nieszczęsny clincher, moja szefowa ma multum różnorakiego sprzętu, ale zwyczajnego naczółka niet.duży uśmiech
#link

FotoFacebook
500px
Facella

young&menace

« #12703 : Październik 22, 2019, 20:10:00 »
Odpowiedz cytując
To może na samym nachrapniku, jak tu? Tylko bez skośnika raczej.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
anai

« #12704 : Październik 22, 2019, 20:33:46 »
Odpowiedz cytując
flygirl, chodziło mi raczej o sam nachrapnik bez skosnika, na szybko tylko to zdjęcie znalazłam wink
#link

smartini

« #12705 : Październik 22, 2019, 20:43:06 »
Odpowiedz cytując
Dla mnie sam nachrapnik wygląda turbo dziwnie o.O kiedy koń miewa sam nachrapnik? Nigdy?

Same brązowe też mogą być (ja to w ogóle wolę brązowy sprzęt), byle nie były raz w tak raz w takim. A co do zdjęć 'bez niczego' - od czego są prezenterki i stempelek :P
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Facella

young&menace

« #12706 : Październik 22, 2019, 21:25:16 »
Odpowiedz cytując
Mnie się właśnie ta dziwność podoba, nie byłam przekonana jak pierwszy raz to zobaczyłam, ale jest takie nietypowe, fajne.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
smartini

« #12707 : Październik 22, 2019, 21:27:28 »
Odpowiedz cytując
Wiadomo, o gustach się nie dyskutuje. Dla mnie to ten poziom 'no thank you' co krótkie kiecki na ramiączkach na zimowych sesjach :P hihi
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #12708 : Październik 22, 2019, 21:32:21 »
Odpowiedz cytując
Nie, do mnie też sam nachrapnik nie przemawia. wink

smartini mogłabym oczywiście powymazywać, ale są dwa powody, dla których nie chcę:
1. na swoim laptopie mam PS CS3 emoty327 i nie umiem w nim tak porządnie wymazywać, żeby się to nie rzuciło w oczy na zdjęciu wywołanym w sporym formacie
2. mam najnowszego PS na laptopie mamy, na którym mogłabym to zrobić, ale w domu będę dopiero po świętach, a zdjęcia chce im oddać przed końcem roku.
Także no niestety, nie mam naprawdę odwagi wymazywać tego na moim średniowiecznym Photoshopie. smutek

W każdym razie zdecyduję się na ogłowie, jak już zrobię pierwsze zdjęcie, to wpadnę tutaj ponownie i zapytam, czy widzi wam się kontynuowanie tej koncepcji, czy zmienić. Ewentualnie zrobię w paru wersjach na początek, bo z jednym koniem i tak muszę się pospieszyć. Zrządzeniem losu mimo sprzedaży wrócił jeszcze do nas na tydzień, więc muszę to wykorzystać.
#link

FotoFacebook
500px
smartini

« #12709 : Październik 22, 2019, 21:45:05 »
Odpowiedz cytując
flygirl, to bardzo proszę go odpicować na tip top i się potem tu chwalić wink
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #12710 : Październik 27, 2019, 18:15:59 »
Odpowiedz cytując
Dobra, coś popróbowałam dziś, bo od jutra koń może w z dnia na dzień wyjechać, więc mimo późnej pory i braku światła no musiałam. Mam nadzieję, że te ciężkie warunki nie rzucą się w oczy na wywołanym zdjęciu. lol

Póki co obrobiłam jedno z potencjalnych czterech, ale to mi się wydaje najlepsze. Tylko nie wiem, czy koń obiektywnie patrząc nie wyszedł za gruby?

Mam za mało internetu i nie chce mi dodać zdjęcia do galerii, ale na dysk google już tak, także wrzucam link:
https://drive.google.com/open?id=1W5zNFgZnE-FUZKMVMggBx9LViC3GtJmb
#link

FotoFacebook
500px
Facella

young&menace

« #12711 : Październik 27, 2019, 21:33:09 »
Odpowiedz cytując
Wprawdzie oglądam na telefonie, ale bardzo mi się podoba. Jedynie wydaje się lekko nieostre i coś złego porobiło się z prawym uchem konia.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
smartini

« #12712 : Październik 28, 2019, 15:22:05 »
Odpowiedz cytując
flygirl, Podmalowywałaś przy uszach i czole? Bo faktycznie coś się tam dziwnego zadziało.
Bardzo przyjemny portrecik, widać, że 'jesienne', rozproszone światło ale ma to swój 'przytulny' urok. Co ja bym zrobiła, to wyretuszowała trochę tych białych plamek z głowy. Nie wiem czy to taki urok konia czy co, ale wygląda jakby był przybrudzony/poraniony. Ja jednak robię drobny 'retusz' koniom, by na takich portretach wyglądały nienagannie.
I gumowe wędzidło trochę mnie razi ale jam nie klasyk, nie przywykłam do takich i przez to rzuca mi się to w oczy pewnie
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Latissimus

« #12713 : Październik 28, 2019, 17:55:13 »
Odpowiedz cytując
Dobra, coś popróbowałam dziś, bo od jutra koń może w z dnia na dzień wyjechać, więc mimo późnej pory i braku światła no musiałam. Mam nadzieję, że te ciężkie warunki nie rzucą się w oczy na wywołanym zdjęciu. lol

Póki co obrobiłam jedno z potencjalnych czterech, ale to mi się wydaje najlepsze. Tylko nie wiem, czy koń obiektywnie patrząc nie wyszedł za gruby?

Mam za mało internetu i nie chce mi dodać zdjęcia do galerii, ale na dysk google już tak, także wrzucam link:
https://drive.google.com/open?id=1W5zNFgZnE-FUZKMVMggBx9LViC3GtJmb
To zdjęcie jest przepiękne  love
#link
flygirl

WWW Moje ogłoszenia
« #12714 : Listopad 01, 2019, 17:47:32 »
Odpowiedz cytując
Facella jest ostre na tyle, na ile może być przy ciemnym świetle i rozkalibrowanym obiektywie f4, więc niestety nawet nie mogę wymagać tutaj żylety. lol Fakt, przy uchu ręka mi się omskneła, poprawię. duży uśmiech

smartini przy czole? oczy2 Przy uchu fakt, ręka mi zjechała, teraz to widzę, ale przy czole nic nie robiłam, chyba. hihi Białe plamy to takie ma naturalnie, ale może faktycznie, lepiej jakby go ujednolicić.

Latissimus dziękuję ci bardzo. kwiatek

Mam jeszcze dwa ujęcia, jak obrobię to wrzucę tutaj, surowo wydają mi się gorsze, ale często mam tak, że obrabiając stwierdzam, że się myliłam. duży uśmiech
#link

FotoFacebook
500px
Megane

Moje ogłoszenia
« #12715 : Listopad 30, 2019, 13:06:05 »
Odpowiedz cytując
Co tu taka cisza? wink
#link
Gdyby nie Radio Maryja człowiek nigdy by się nie dowiedział, jak wiele
pieniędzy potrzeba do życia w ubóstwie.
Facella

young&menace

« #12716 : Listopad 30, 2019, 17:02:06 »
Odpowiedz cytując
U mnie brak wszystkiego na zdjęcia... modeli, pogody, czasu, weny i chęci.
#link
fotki, fotki
"hey look Ma, I made it"
Megane

Moje ogłoszenia
« #12717 : Listopad 30, 2019, 17:50:41 »
Odpowiedz cytując
Bywa smutek u mnie też modeli brak. Jedynie psy i koty wink tradycyjnie

Mi też minęła jakoś bezowocnie ta Polska złota jesień. Jednego dnia poszłam do lasu i zrobiłam szalone 6 zdjęć wink
W ogóle polowałam na jakąś zwierzynę, ale nawet zająca nie widziałam wink

Edit: kiedyś podeszłam blisko klempę wink chyba była stara i głucha wink
Zdjęcie pozbawione artyzmu, ale nie miałam jak modelki ustawić wink bo akcja i tak trwała 3 sekundy i już jej nie było wink

No i ostatni jesienny spacerek w poszukiwaniu zwierzyny wink

« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2019, 17:59:30 wysłane przez Megane » #link
smartini

« #12718 : Listopad 30, 2019, 18:02:15 »
Odpowiedz cytując
U mnie ostatnio głównie psio-jedzeniowe głupotki. Ale wjechało nowe szkło - Sigma ART 24mm więc liczę, że coś się tuszy wink ale na jakieś większe fotoprojekty ani czasu ani chęci trochę brak

« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2019, 19:03:25 wysłane przez smartini » #link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Megane

Moje ogłoszenia
« #12719 : Listopad 30, 2019, 18:06:44 »
Odpowiedz cytując
Super trzecie wink no i dania aż pachną wink
#link
Strony: 1 ... 422 423 [424] 425 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: Nasza twórczość fotograficzna cz. II

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.07 sekund z 18 zapytaniami.