Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: ... ślub :) ...

poprzednia następna
Strony: 1 ... 699 700 [701] 702 703 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: ... ślub :) ...  (Przeczytany 1828790 razy)
Doubler

« #21000 : Grudzień 14, 2018, 18:43:34 »
Odpowiedz cytując
yga, jak najbardziej możecie, i tak jak napisała safie - zwłaszcza jeśli popularny termin urlopowy. wink Co do 4 kątów - rozumiem doskonale, my właśnie jesteśmy na etapie, kiedy niedługo będziemy odbierać klucze do naszego i je wykańczać. kocham Nas nawet własny samochód niesamowicie ucieszył (zakupiony wczoraj hurra!), bo nie jesteśmy zależni od nikogo i niczego, a co dopiero swoje mieszkanie... emoty327

pokemon, bardzo szybko musicie dać odpowiedź na sali, biorąc pod uwagę, że ślub w kwietniu. Maksymalny okres to słyszałam, że miesiąc przed, a tu 3... no i faktycznie szybkie decyzje przed gośćmi. wink
#link
pokemon

« #21001 : Grudzień 14, 2018, 20:08:20 »
Odpowiedz cytując
Na ilość osób na sali to nawet mamy 10 dni, ale wynajmujemy też hotel i tam muszą wiedzieć 3 miesiące wcześniej, bo to jest miejscówka mega oblegana.
#link
yga

srają muszki, będzie wiosna.

« #21002 : Styczeń 04, 2019, 14:12:39 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, muszę się pochwalić! Wróciłam z kolejnego mejkapu próbnego (próbowałam różnych Pan) i się w końcu zdecydowałam!
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2019, 20:31:11 wysłane przez yga » #link
Aga_Leming

« #21003 : Styczeń 10, 2019, 12:50:20 »
Odpowiedz cytując
Do osób które brały ślub za granicą - organizowaliście sami czy przez jakąś firmę?
#link

sienka

« #21004 : Styczeń 10, 2019, 12:53:41 »
Odpowiedz cytując
Ja pół na pół uśmiech znalazłam dziewczyny pomagające w sprawach formalnych i wysłałam im dokumenty do przetłumaczenia.
Na miejscu poszły ze mną do urzędu. Impreze w knajpie załatwiałam na miejscu sama - ale miałam tylko 18 osób i wiedxialam ze wybrana i znana przeze mnie restauracja nie bedxie miała problemu z taka grupa i wydzieleniem sali uśmiech
#link
Aga_Leming

« #21005 : Styczeń 10, 2019, 13:16:28 »
Odpowiedz cytując
Twoi goście sami pokrywali koszty dojazdu (samolot)? Były z tym jakieś problemy tzn czy rezygnowali z uwagi na koszty? Możesz powiedzieć ile mniej więcej zapłaciłaś za formalności związane z papierologią?
#link

sienka

« #21006 : Styczeń 10, 2019, 14:52:31 »
Odpowiedz cytując
Jechaliśmy samochodem (okolice Dubrovnika). 3 osoby do samochodu wzięliśmy my, 5 nasi rodzice w 2 samochodach, 4 osoby jechały trzecim samochodem... generalnie 4 samochody na full prawie zapakowane uśmiech
Koszty paliwa każdy brał na swoj samochód (nie chcieli zwrotów..)
My pokryliśmy koszty noclegów (około tygodnia byliśmy)
Koszt papierów pamietam ze był niewielki - ale zabij mnie nie pamietam. Poszukam w mailach.

EDIT: znalazłam koszt szacunkowy - 260 euro za usługę, 500-1500 euro za koszty. My kosztów mieliśmy mało bo ślub cywilny a urzędnik miał niedaleko z urzędu wink kojarzę ze zamknęliśmy się w 3 tysiącach ze wszystkim.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 10, 2019, 14:59:40 wysłane przez sienka » #link
Aga_Leming

« #21007 : Styczeń 10, 2019, 15:04:34 »
Odpowiedz cytując
Dzięki za info! Są te "pakiety ślubne" w necie że ktoś załatwia formalności ale ceny są dosyć absurdalne w stylu prawie 2k euro za ogarnięcie papierologii i przygotowanie jakiejś miejscówki na ceremonie w stylu plaża. Wydawało mi się że to nie jest warte takiej kasy :P
#link

sienka

« #21008 : Styczeń 11, 2019, 07:53:23 »
Odpowiedz cytując
Miejscówkę na ślub tez ogarnialismy sami. Wymogiem było aby stał tam stół dla urzędnika wink
#link
yga

srają muszki, będzie wiosna.

« #21009 : Styczeń 13, 2019, 20:57:16 »
Odpowiedz cytując
Dziewczyny, a buty??? Gdzie dostanę wygodne szpilki?
#link
safie

« #21010 : Styczeń 13, 2019, 20:59:34 »
Odpowiedz cytując
yga, wysokie? Ja miałam z kotyla, ale zamówiłam dwie podobne pary i w jednych przetańczyłam całe wesele, a w drugich kroku nie szło zrobić
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Scottie

Cicha obserwatorka

« #21011 : Styczeń 13, 2019, 21:47:50 »
Odpowiedz cytując
Wygodne szpilki to brzmi jak oksymoron wink Miałam buty do tańca, wygodne- no ale one nie wyglądają.
#link

safie

« #21012 : Styczeń 13, 2019, 22:34:06 »
Odpowiedz cytując
Scottie, są takie, które wyglądają, ale drogie bardzo
#link
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym.Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Scottie

Cicha obserwatorka

« #21013 : Styczeń 13, 2019, 23:20:21 »
Odpowiedz cytując
safie, ja takich nie widziałam w ogóle. Buty do tańca są specyficzne i od razu widać, że są typowo taneczne wink
#link

efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #21014 : Styczeń 14, 2019, 08:18:58 »
Odpowiedz cytując
safie
pokaż mi buty do tańca który "wyglądają" szukam od dawna  icon_razz
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
safie

« #21015 : Styczeń 14, 2019, 08:52:41 »
Odpowiedz cytując
Np takie
A jak wrócę wieczorem po pracy to wrzucę takie, do których bardzo wzdycham uśmiech
Buty do latino są ładne, bo do standardu nie widziałam
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21016 : Styczeń 14, 2019, 08:58:20 »
Odpowiedz cytując
safie dla mnie do ładnych im wciąż daleko ;(
#link

safie

« #21017 : Styczeń 14, 2019, 09:03:54 »
Odpowiedz cytując
A jakie to w takim razie ładne?
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21018 : Styczeń 14, 2019, 09:34:05 »
Odpowiedz cytując
Klasyczne szpilki są dla mnie ładne  wink
#link

madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #21019 : Styczeń 14, 2019, 09:42:19 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, dla mnie najwygodniejsze buty na obcasie robi Högl. Mimo wad postawy jestem w stanie w nich pomykać cały dzień (nawet w zwykłych butach to czasem dla mnie trudne). Tylko nie wiem, czy mają coś stricte do tańczenia. Ale dużo ładnych, klasycznych modeli jest w ofercie.
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”
robakt

Liczy się jutro.

« #21020 : Styczeń 14, 2019, 10:00:53 »
Odpowiedz cytując
Ja z całego serca polecam Sensatiano, mam model Holly, kupiłam prawie rok przed ślubem, bo wiedziałam, że to będzie ten wymarzony but na ten dzień uśmiech
#link
chemistry & dressage.
Horsiaa

« #21021 : Styczeń 14, 2019, 12:16:41 »
Odpowiedz cytując
Ja początkowo ze względu na różną długość stóp zamowiłam buty na wymiar. Znalazłam mega polecaną firmę, z samymi opiniami "oh i ah". Dokładnie wg wytycznych się pomierzyłam itp. Kosztowały kupę kasy.... Po miesiącu przyszły. TO BYŁY NAJNIEWYGODNIEJSZE BUTY NA ŚWIECIE. Mega twarda i ostra skóra, wykończenie byle jakie, niedbałe. Obcierały mnie od samego założenia na stopy. Już nie mówiąc o chodzeniu!
Postanowiłam kupić buty "na żywo"
Bardzo długo szukałam butów na ślub i wesele. Już chodzenie po sklepach przyprawiało mnie o tiki nerwowe kukunamuniu Bo ja generalnie nie chodzę na obcasie. I w jednym sklepie przyuważyłam czółenka ecru marki Visconi, co prawda dość wysokie bo miały 10 cm, ale miały rozmiar mój(szalone 35 duży uśmiech) i przymierzyłam(tzn. moja mama mnie zmusiła do tego). I okazało się że są wygodne jak kapcie, że mimo iż mają 10 cm to potrafię w nich normalnie chodzić, że skóra buta idealnie dopasowała mi się do stopy. Poprostu się zakochałam. I teraz tylko tej marki kupuję eleganckie buty.
#link

Mam cynamon na powiekach, pod paznokciem i na plecach. Mam!
Koniec Świata
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21022 : Styczeń 14, 2019, 12:26:27 »
Odpowiedz cytując
Horsiaa
i po co Ty piszesz takie rzeczy  wysmiewa weszłam na stronę, weszłam na dział outlet i przepadłam na tych klik  i nie wiem co robić brać nie brać  emoty327

mają gdzieś salony stacjonarne ?
#link

amnestria

no excuses ;)

« #21023 : Styczeń 14, 2019, 12:47:11 »
Odpowiedz cytując
Jak masz dylemat to mogę tylko powiedzieć, że takie buty to tylko dla lasek z nogami do nieba. Takie paseczki okrutnie skracają nogi wink
#link
Szanse jedna na milion spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21024 : Styczeń 14, 2019, 12:52:37 »
Odpowiedz cytując
wiem, ale mi ze wszystkiego nogi wypadają wiec bez paseczków nie da rady  smutek
a byłyby do sukienek maxi bo ostatnio się w takich lubuje  wink
#link

ozzy_bb

NO EXCUSES

« #21025 : Styczeń 14, 2019, 15:00:28 »
Odpowiedz cytując
A ja polecam Tamaris. Moje wesele przetańczyłam w szpilkach 9 cm, w szpilkach 7 cm przełaziłam cały Zurych tam i z powrotem lol Nie są drogie.

Edit: O te dokładnie mam:
https://tamaris.com/pl-PL/taggia/1-1-22407-22.html#color=521

« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2019, 15:05:33 wysłane przez ozzy_bb » #link
Be stronger than your excuses.
safie

« #21026 : Styczeń 14, 2019, 21:29:56 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda, to już widzę, że się nie dogadamy w kwestii ładny, bo te co pokazałaś są dla mnie na nie wink
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #21027 : Styczeń 14, 2019, 21:58:51 »
Odpowiedz cytując
safie wolałbym żeby nie miały tych pasków, wtedy byłyby naprawdę ładne, ale nie mogę takich mieć bo mi nogi wypadną  hihi
#link

smarcik

dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.

« #21028 : Styczeń 15, 2019, 18:44:47 »
Odpowiedz cytując
yga piękny makijaż! Ale Tobie jest ładnie w każdym wydaniu, więc w sumie nie ma o czym mówić  wink

Pytałam w wątku o butach ale zero odzewu, a skoro tutaj dyskutujecie, to może akurat któraś miała do czynienia ze szpilkami Cataleya i mogłaby wypowiedzieć się na ich temat?  wink
#link
Domeną ludzi głupich jest utożsamianie krytyki swoich poglądów z krytyką własnej osoby.

rtk

« #21029 : Styczeń 16, 2019, 00:08:38 »
Odpowiedz cytując
efeemeryda buty Visione stacjonarnie kupisz we Wrocławiu. Tez miałam od nich moje slubne.
#link
Strony: 1 ... 699 700 [701] 702 703 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: ... ślub :) ...

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.056 sekund z 19 zapytaniami.