Aktualności:

Witamy, Gość. Zaloguj się lub zarejestruj.

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: PSY

poprzednia następna
Strony: 1 ... 1588 1589 [1590] 1591 1592 ... 1636 Odpowiedz Drukuj
Autor Wątek: PSY  (Przeczytany 3178519 razy)
niesobia

« #47670 : Kwiecień 22, 2019, 09:37:37 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś się orientuje gdzie w Polsce można kupić szczeniaka Wilczarza Buriacko Mongolskiego 
#link
madmaddie

Życie to jednak strata jest

« #47671 : Kwiecień 22, 2019, 12:50:30 »
Odpowiedz cytując
Wojenka, jestem fanką Shoshy  emoty327

smartini
, on przez ten nos to wiecznie wygląda jak szczeniak :P ładny jest, będziesz wystawiać?
btw. moja ma 53-54cm jak ją mierzyłam na początku miesiąca i...26kg. Czołg! A nawet nie jest gruba, wygląda dość smukło. Grube kości, ot co.  hihi
#link
„Nie, wolności nie chciałem.
Tylko wyjścia: na prawo, na lewo, dokądkolwiek”
smartini

« #47672 : Kwiecień 22, 2019, 12:57:52 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, nieee, raz byliśmy w ramach socjalu, nigdy więcej :P
#link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
Rudzielc_23

Moje ogłoszenia
« #47673 : Kwiecień 22, 2019, 13:40:47 »
Odpowiedz cytując
Witam, czy ma może ktoś odsprzedać jedną tabletkę cerenii?
#link
efeemeryda

no fate but what we make.

Moje ogłoszenia
« #47674 : Kwiecień 22, 2019, 14:11:28 »
Odpowiedz cytując
Rudzielec tabletki cerenii są w rożnej gramaturze i rożna dawka jest wymagana w zależności od celu podawania, w Szczecinie masz otwarta dziś do 21 duża przychodnie gdzie na pewno maja cerenie.
#link

„Prawdopodobnie nie ma Boga. Przestań się martwić i ciesz się życiem".
JARA

Dumny posiadacz Nietzschego

« #47675 : Kwiecień 23, 2019, 07:41:23 »
Odpowiedz cytując
Czy ktoś się orientuje gdzie w Polsce można kupić szczeniaka Wilczarza Buriacko Mongolskiego 

Raczej masz marne szanse na dostanie tej rasy w PL. Myślę, że nabliżej to sprowadzić z Rosji, ewentualnie poszukać w Niemczech.
#link
Niebo nie jest limitem!
niesobia

« #47676 : Kwiecień 23, 2019, 09:16:58 »
Odpowiedz cytując
Dzięki Jara  kwiatek Znasz może jakieś namiary na hodowle tej rasy .  ?
#link
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #47677 : Kwiecień 23, 2019, 09:49:26 »
Odpowiedz cytując
niesobia
nie pamiętam kto dokładnie, ale ktoś tutaj chwalił się sprowadzonym z Rosji pieseczkiem, co prawda innej rasy, ale może móglby tego hodowce podpytać, wydaje mi się, że tak najlepiej pocztą pantoflową  kwiatek
#link

smartini

« #47678 : Kwiecień 23, 2019, 10:47:28 »
Odpowiedz cytując
RaDag ma chyba swoją terrierkę z Rosji uśmiech
Na fb jest grupa ZKwP / FCI - szukam hodowli, szczenięcia, opinie., sporo hodowców tam więc jak sami nie hodują to pewnie kogoś z zagranicy znają, może warto tam zapytać

w ogóle podobne to to do tybetana duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 23, 2019, 10:49:37 wysłane przez smartini » #link
Koń to nic innego jak ekskluzywna, drogia w utrzymaniu eko-niszczarka do banknotów o wysokim odsetku usterek i z kosztownym serwisem
facebook photos
Chorizo BorderCollie
efeemeryda

Moje ogłoszenia
« #47679 : Kwiecień 23, 2019, 10:48:28 »
Odpowiedz cytując
dokładnie !
#link

niesobia

« #47680 : Kwiecień 23, 2019, 11:16:35 »
Odpowiedz cytując
Smartini Dzięki skorzystam z Twojej rady , Tak podobne do tybetana bo to blisko spokrewnione rasy psów stróżujących ze wschodu , bardzo stare .
#link
JARA

« #47681 : Kwiecień 23, 2019, 14:57:27 »
Odpowiedz cytując
Dzięki Jara  kwiatek Znasz może jakieś namiary na hodowle tej rasy .  ?

Nie mam niestety pojęcia, tak jak dziewczyny pisały: forumowa RaDag sprowadziła ostatnio teriera z Rosji, więc może pomoże w temacie uśmiech
#link
Niebo nie jest limitem!
kortina

« #47682 : Kwiecień 23, 2019, 18:21:44 »
Odpowiedz cytując
Hej, mało się udzielam w tym wątku, ale czytam Was regularnie  wink Poszukuję psiego laryngologa w Lublinie lub jakiegoś dobrego weterynarza czy gabinetu, pies ma nawracające zapalenie ucha, tzn weterynarz nie jest już pewny co to i nie ma pomysłów na leczenie dlatego chce pomóc znaleźć innego (nie chodzi o mojego psa), objawy to czarna maź w uchu i swędzenie.
#link
smartini

« #47683 : Kwiecień 23, 2019, 18:25:56 »
Odpowiedz cytując
kortina, brzmi jak reakcja alergiczna, nam suka tak nam reagowala na kurczaka
jest tu trochę osób z Lublina, na pewno kogoś polecą
#link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
maluda

Moje ogłoszenia
« #47684 : Kwiecień 23, 2019, 19:04:54 »
Odpowiedz cytując
Hej, mało się udzielam w tym wątku, ale czytam Was regularnie  wink Poszukuję psiego laryngologa w Lublinie lub jakiegoś dobrego weterynarza czy gabinetu, pies ma nawracające zapalenie ucha, tzn weterynarz nie jest już pewny co to i nie ma pomysłów na leczenie dlatego chce pomóc znaleźć innego (nie chodzi o mojego psa), objawy to czarna maź w uchu i swędzenie.
Pies moich Rodziców, ale to zupełnie nie jest związane z alergią, ma podobny problem. W uchu siedzi grzyb i świerzb. Na okres suchy wszystko znika, wraca jak jest wilgotno/mokro. Nie wyleczyliśmy, zaleczyliśmy. Niestety.
#link
JARA

« #47685 : Kwiecień 23, 2019, 19:48:45 »
Odpowiedz cytując
kortina, robili wymaz z ucha i dawali do posiewu? Jakiej rasy jest piesek? Jest kundelek to jakie ma uszy. Smrodek i maz w ucho poza alergia moze rowniez oznaczać grzyba.
#link
Niebo nie jest limitem!
kortina

« #47686 : Kwiecień 23, 2019, 21:31:16 »
Odpowiedz cytując
To jest ON, zapytam o ten wymaz. Pies aktualnie jest zdrowy to znaczy nie ma objawów widocznych gołym okiem, a pytam bo tak wynikło z rozmowy w święta, że maja problem z tymi uszami i pytali czy nie kojarzę jakiegoś weta, ale ja na razie nie potrzebowałam specjalisty. Sama mam cocker spaniela 5msc i już zdążyłyśmy zaliczyć grzyba w uszach :S
#link
rudziczek

Małe i duże.

Moje ogłoszenia
« #47687 : Kwiecień 24, 2019, 08:20:03 »
Odpowiedz cytując
W Lublinie polecam lecznicę weterynaryjną Rex na LSMach. Współpracują z dobrymi lekarzami z klinik wet na głębokiej. Na klinikach pracuje wiele dobrych lekarzy, ale niestety od problemów alergologicznych/dermatologicznych nikt mi nie przychodzi do głowy.
#link
martva

Już nigdy nic nie będzie takie samo

Moje ogłoszenia
« #47688 : Kwiecień 24, 2019, 08:36:13 »
Odpowiedz cytując
Mamy kogoś na forum, kto siedzi mocno w BARF'ie? Wrzuciłam post na Barfne Korepetycje, ale zasadniczo zostałam nieco zignorowana, niczego się nie dowiedziałam, także szukam jeszcze tutaj pomocy.  oczy2
#link
fin

« #47689 : Kwiecień 24, 2019, 08:44:22 »
Odpowiedz cytując
W Lublinie polecam lecznicę weterynaryjną Rex na LSMach. Współpracują z dobrymi lekarzami z klinik wet na głębokiej.
Podpisuję się całym sercem pod poleceniem REXa. Mają klinikę obok parkingu na Leonarda, zaraz obok tych niebieskich pawilonów. Wszystkie zwierzaki leczymy u nich i nigdy się nie zawiedliśmy. Dr Dorota Różańska naprawdę zna się na rzeczy (a na pewno będzie wiedziała kogo w razie czego polecić).

Ja dzisiaj jadę po malucha emoty327 Siedzę jak na szpilkach, a muszę wytrzymać do 14:30...
#link

Horsiaa

« #47690 : Kwiecień 24, 2019, 09:46:28 »
Odpowiedz cytując
Z dermatologów lubelskich polecam dr Dorotę Pomorską-Handwerker. A jak będzie trudno dostępna to Grzegorza Kalisza z KaVet.
Ale przedewszystkim żeby właściciele wzięli wszystkie wyniki jakie pies miał robione i "historię choroby" od poprzedniego lekarza.
#link

Mam cynamon na powiekach, pod paznokciem i na plecach. Mam!
Koniec Świata
epk

« #47691 : Kwiecień 24, 2019, 09:56:31 »
Odpowiedz cytując
kortina, badania porządne tych uszu u dermatologa i tropu alergicznego też bym nie wykluczała. Parę psów znam co im się alergia tak objawia - generalnie syfem w uszach i tendencjami do infekcji tychże.
#link
Pozwólcie, że zaleję Was blaskiem swej chwały!
KARUZELA - WSZYSTKIEMU WINNA JEST KARUZELA. ON JUŻ RZYGA TĄ KARUZELĄ I OD TEGO ZAPALIŁA MU SIĘ WĄTROBA...
Wojenka

on the desert you can't remember your name

WWW Moje ogłoszenia
« #47692 : Kwiecień 24, 2019, 21:48:38 »
Odpowiedz cytując
Szczeniaczek pomylił głowę Pepeszy z piłką...

i od razu u Pepy +10 do groźnego wyglądu wink

#link
madmaddie

« #47693 : Kwiecień 25, 2019, 05:09:28 »
Odpowiedz cytując
Fin, jak tam?
#link
fin

« #47694 : Kwiecień 25, 2019, 07:12:47 »
Odpowiedz cytując
madmaddie, dzięki że pytasz! Wczoraj, jak przyjechaliśmy do hodowli, maluch biegał z rodzeństwem jak szalony, więc się umęczył i w domu nam niemal natychmiast usnął. Staruszka przyjęła taktykę ignorowania i udaje, że mały nie istnieje. W nocy niestety dziecziak płakał i piszczał, ale mam nadzieję, że się przyzwyczai uśmiech
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2019, 09:41:43 wysłane przez fin » #link

martva

Już nigdy nic nie będzie takie samo

Moje ogłoszenia
« #47695 : Kwiecień 25, 2019, 07:21:44 »
Odpowiedz cytując
Fin u mnie na szczeniaczkowe płacze pomagała butelka z ciepłą wodą. Maluch się do niej tulił, bo nieco imitowała matkę.
#link
JARA

« #47696 : Kwiecień 25, 2019, 07:48:15 »
Odpowiedz cytując
martva, co tam potrzebujesz w sprawie barfa? wink
#link
Niebo nie jest limitem!
madmaddie

« #47697 : Kwiecień 25, 2019, 08:40:42 »
Odpowiedz cytując
fin, ja na początku spałam na ziemi przy otwartej klatce, bo nie miałam siły siedzieć czekać, aż zaśnie, a sama nie chciała zostać (klatka stoi w przedpokoju, nie zmieściła się w pokoju). Budziłam się z kulką przytuloną do mnie  love potem zaczęła spać koło łóżka na kocyku, przeważnie też spała pod drzwiami, a teraz to ino w łóżku, chyba, że się zrobi za ciepło :P

przywyknie, będzie dobrze, powodzenia  kwiatek
#link
smartini

« #47698 : Kwiecień 25, 2019, 12:07:17 »
Odpowiedz cytując
w końcu trafiła mi się godzina wolna w widełkach pracy sklepu więc pojechałam po DogCopenhageny kocham
Już je uwielbiam!
Teraz tylko znaleźć jakąś pancerną smycz w tym odcieniu, najlepiej z amortyzatorem, i heja!

Wojenka, zacna dziura....  8|
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 25, 2019, 12:09:24 wysłane przez smartini » #link
facebook photos
Chorizo BorderCollie
derby

"Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."

« #47699 : Kwiecień 25, 2019, 12:08:38 »
Odpowiedz cytując
wojenka auććć  zemdlal
#link
Strony: 1 ... 1588 1589 [1590] 1591 1592 ... 1636 Odpowiedz Drukuj 

Re-Volta.pl  |  Forum główne  |  Towarzyskie  |  Wątek: PSY

poprzednia następna
Skocz do:  

Działa na MySQL Działa na PHP Powered by SMF 1.1.7 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC Prawidłowy XHTML 1.0! Prawidłowy CSS!
Strona wygenerowana w 0.069 sekund z 18 zapytaniami.