PSY

Chess, pies skacze super, ale tak z ciekawości... nie boisz się o stawy psa? Skakać takie wysokości w domu na dywanie? To tak jakby skakać koniem potęgę skoku na klepisku. Jak dla mnie kiepski pomysł.
W domu skaczę z nim bardzo żadko, właśnie przez stawy. To jest taka hmmm ostateczność jak robi się BARDZO nieznośny a  np nie mam czasu na długi spacer, zabawy nie pomagają albo jest już nimi znudzony a mimo to roznosi mieszkanie ( pies ewidentnie ma adhd  🤔 ).W takim wypadku skoczy sobie 5 razy, potem się pobawimy i jest lepiej. Zazwyczaj skaczemy na podwórku. Tam zawsze po trawie, ew śniegu teraz. Nigdy po betonie itp
RaDag,  👍, będziemy dążyć do ideału  😉


Wszystkie te nasze mopy to ideały 😍

Rino Tivio dziś...
RaDag - super wyszedł na tej fotce  😜

Chess - a po co takie wysokości? masz w tym jakiś konkretny cel?




Trohę moich kudłatych:

pan MNIE teraz głaszcze!








inne dzisiejsze fotki w wątkach:
koty i zdjęcia naszych koni 🙂
mój osobisty 'traktor' 😁 - koniecznie przy włączonych głośnikach  😎

karolinag4  😂 moja też czasami chrapie, ale tylko troszkę. Czegoś takiego bym nie zniosła w nocy 🤔
karolinag4 leżę i kwiczę  👍

mini anegdotka: jakieś 5 lat temu byłam sobie z ojcem pod namiotem na Helu. codziennie o chorych godzinach budziło mnie potworne chrapanie. oczywiście podejrzewałam o nie tatusia. pewnego dnia okazało się jednak, że osobliwe odgłosy pochodziły z paszczy biwakującego jakieś 16 metrów od nas buldożka francuskiego 😁.
No nie wierzę...  😂 nie mają bezdechu nocnego?  😎
Pinesska zajebiste pierwsze kły!
aurelia obłędny psiak 😵
połączenie żaby i krecika  😂
Cieszę się, że się podoba  😅
Co do chrapania - kwestia przyzwyczajenia. Szczerze mówiąc ja jestem już w takim stopniu  do tego przyzwyczajona , że chwila 'ciszy' powoduje, że szukam psa i sprawdzam czy wszystko z nim w porządku  😁
Bezdech nocny jest nam (odpukać na szczęście) obcy  😅
karolinag4 - moje też czasami chrapią, ale żeby aż tak  😜 😁

aurelia - super filmik 😅
zaba   żółta żaba żarła żur
16 stycznia 2009 18:10
Kilka fotek z zeszłego weekendu







6-cio miesięczny Kazimierz  😉


cała nasza banda  😉


i Kazik na łowach

wyginam smiało pysk?

🙂


wczoraj na spacerze spotkalysmy malamuta tak ze 3 razy wiekszego od mojej, po chwili wlascicielka tamtego pyta
-przepraszam, ile ona ma miesiecy? jaka slodka!
-2, 5 roku 😀iabeł:
-2,5 ROKU?! ojej...
beszczelnosc, ona jest po prostu drobna 😁 zeby bylo smieszniej jej "maluch" ma 9 miesiecy 😉 za kazdym razem jak ludzie zaczepiaja mnie na ulicy to pytaja ile pies ma MIESIECY, to jest dorosla kobita! 🤣
ciri to się cieszyć trzeba, że tyle dają! To i dla psiny komplement, i dla Ciebie, że psa w tak dobrej kondycji utrzymujesz 😉

btw, mnie się też parę razy zdarzyło, że mnie ludzie pytali ile miesięcy ma mój pies. Z tą różnicą, ze wtedy to już -naście lat na karku się zebrało  😁
zaba - super stadko

...ostatnie zdjęcie robi wrażenie  👍

ciri - piękny psiak


filmik z treningu (palisada)

http://www.wrzuta.pl/film/xXceyFg3Od/100_5758

jeszcze jeden filmik

http://www.wrzuta.pl/film/43DSbDVfCq/100_5766

Pozdrrrr






Scottie   Cicha obserwatorka
19 stycznia 2009 17:20
Macie jakis skuteczny pomysł, jak rozdzielić (powaznie) gryzące się psy?

zaba   żółta żaba żarła żur
19 stycznia 2009 17:33
Macie jakis skuteczny pomysł, jak rozdzielić (powaznie) gryzące się psy?




Słyszałam kiedyś stwierdzenie, że psy gryzą się aby pokazać wyższość jednego samca nad drugim...i w końcu słabszy zawsze ustępuje...natomiast suki gryzą się podobno na śmierć i życie...miałam sytuację, w której dwie suczki gryzły się na całego...nie polecam pchania rąk między szczęki psów...niestety nie działała na nie woda....jeżeli chodzi o suki ciężko podać jakiś 100% sposób....jeżeli chodzi o samce skuteczny jest... oczywiście w miarę możliwości zależy to przecież od sytuacji...chwyt za jądra i ich wykręcenie...
zlapac i odciagnac za ogon, delikatnie ale stanowczo, bo mozna krzywde zrobic
sposob pokazala mi babcia, kiedy pewnego dnia jej suczka rzucila sie na moja wtedy jeszcze mala
spanikowalam, ze pies zrobi jej krzywde, bo to kawal bydlaka albo ze jemu cos sie stanie, ale ku mojemu zdziwieniu suczka po prostu stracila orientacje i momentalnie sie uspokoila, mozna bylo obie zlapac bez obaw o swoje rece 😉
zaba   żółta żaba żarła żur
19 stycznia 2009 19:36
Można też potraktować psy gazem. Wtedy pewnie trafimy też swojego, ale dolegliwości szybko miną a unikniemy śmierci zwierzęcia.
Macie jakis skuteczny pomysł, jak rozdzielić (powaznie) gryzące się psy?
Zależy w jakiej sytuacji ma to miejsce - jeżeli na spacerze w neutrealnym miejscu spotkają się dwa obce psy, to właściciele powinni jak najszybciej odejść w przeciwne strony. W 90% przypadków psy poczują się hmmmmm można powiedzieć bezradne i odejdą do siebie, absolutnie nie krzyczymy, nie wariujejemy, ewentualnie na spokojnie przywołujemy psa z odległości. Jeżeli są to dwa psy domowe, najlepiej akcję też zostawić, nawet kosztem paru ran, ustalą hierarchię i przestaną. Gorzej gdy są dwa dominanty, wtedy najlepiej dać po jajkach, przynajmniej jednemu, z reguły problem się kończy.
Z sukami jeżeli są w domu jest problem - zazwyczaj jedną trzeba komuś oddać, albo podzielić dom na dwie części, gryzące się suki na neutrealnym terenie, to tak jak z psami.
zaba   żółta żaba żarła żur
20 stycznia 2009 21:41
Baby-dzisiaj sprezentowałam swojemu psu KONGa i... NIE MAM PSA!!  😵  🤣
zaba, a co kupiłaś?
zaba   żółta żaba żarła żur
20 stycznia 2009 23:04
zaba, a co kupiłaś?

Cały zestawik  😎
Już Ci mówię... KONG czarny (extra large) a do tego ciasteczka:o smaku masła orzechowego,wątrobowe i pastę wątróbkową.
I wiem juz,że jak pojawi się Maluch to też dostanie KONGa!  😀iabeł:
kujka   new better life mode: on
20 stycznia 2009 23:09
ciri, ja zgadujac po ryjku tez bym jej dala jakis rok, ale w sumie to fajnie. tez bym chciala zeby moja troszke chociasz szczeniakowaty wyglad miala 🙂
Mam 11 letniego doga niemieckiego, jak myślicie która karma będzie lepsza?

Royal Canin Mobility Special Large Dog czy :EUKANUBA ADULT LARGE BREED
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się