Holender podróżujący konno z Amsterdamu do Petersburga - pomóżmy :)

Julie, w Starogardzie ma miejsce w SO i nocleg załatwiony, czy mogę jakoś pomóc w tej kwestii?
Najlepiej e-mail lub numer telefonu do kogoś anglojęzycznego lub niemieckojęzycznego z kim ma się skontaktować  😀
ElMadziarra   Mam zaświadczenie!
20 maja 2010 10:01
Jest jeszcze trochę czasu, więc mogę się dopytać znajomego, czy byłby w stanie przenocować Holendra z koniem. Blisko Kętrzyna, w leśniczówce. Myślę, że to by była lepsza opcja niż SO, bo na uboczu, a nie w środku miasta.
chętnie bym mu poleciła i pomogła załatwić nocleg w stajni przyzamkowej na zamku w Gniewie -  fajni ludzie, stajnia w przyzwoitym standardzie no i niecodziennie nocuje się w XIVwiecznym zamku krzyżackim.
ale chyba mu nie pasuje trasa
myślisz Julie że warto mu głowę zawracać propozycją? to sporo bardziej na południe..


tomorrow 25 of may i will be in Gniew. Can you please arrange a stable ????

pls answer to majacobs@xs4all.nl
as i do not understand polish that well!

[quote author=dempsey link=topic=23445.msg586649#msg586649 date=1273880823]
chętnie bym mu poleciła i pomogła załatwić nocleg w stajni przyzamkowej na zamku w Gniewie -  fajni ludzie, stajnia w przyzwoitym standardzie no i niecodziennie nocuje się w XIVwiecznym zamku krzyżackim.
ale chyba mu nie pasuje trasa
myślisz Julie że warto mu głowę zawracać propozycją? to sporo bardziej na południe..


tomorrow 25 of may i will be in Gniew. Can you please arrange a stable ????

pls answer to majacobs@xs4all.nl
as i do not understand polish that well!


[/quote]

my route further on will be like this: Grudziadz, Tarda, Olsztyn, Mragowo, Suwalki, these are only the big cities, route may vary, according to available accomodation.

I would love to hear if any of you could be of help locating stables along this route. As before plswrite to majacobs@xs4all.nl

regards, lots of regards, Michel Jacobs
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 maja 2010 15:26
No to aktualnie jest u nas w Grudziadzu🙂
Właśniśnie przed chwilą zawitał do mnie do sklepu nasz Holender . Strasznie się zdziwiłam bo miał jechać przez Mrągowo a jechał przez Kętrzyn.
Bardzo sympatyczny człowiek ,a koń przepiękny . Bardzo spokojny zadbany i wcale po nim nie widać że przeszedł tyle kilometrów.Widać że ten pan o niego dba.
Po zrobieniu zakupów ze Sterławek Wielkich poszli do Giżycka.
Właśniśnie przed chwilą zawitał do mnie do sklepu nasz Holender . Strasznie się zdziwiłam bo miał jechać przez Mrągowo a jechał przez Kętrzyn.
Bardzo sympatyczny człowiek ,a koń przepiękny . Bardzo spokojny zadbany i wcale po nim nie widać że przeszedł tyle kilometrów.Widać że ten pan o niego dba.
Po zrobieniu zakupów ze Sterławek Wielkich poszli do Giżycka.


It is almost 4 and half year later, I wish to thank all of you for helping me on my way! It is a pity I do not understand polish, so I have no clue as to what you all are writing!
Best wishes and you are all welcome!
Właśniśnie przed chwilą zawitał do mnie do sklepu nasz Holender . Strasznie się zdziwiłam bo miał jechać przez Mrągowo a jechał przez Kętrzyn.
Bardzo sympatyczny człowiek ,a koń przepiękny . Bardzo spokojny zadbany i wcale po nim nie widać że przeszedł tyle kilometrów.Widać że ten pan o niego dba.
Po zrobieniu zakupów ze Sterławek Wielkich poszli do Giżycka.

Thanks all of you that helped me on my way!
4 and half year later up is is nice to travel back in mind with Internet like this!
a pamietacie tych norwegow co z oslami podrozowali pieszo? zastrzelili im polacy 19 letniego osla, ktory sie u nich gdzies w drodze urodzil.
niech holender ma sie na bacznosci..  🏇
a pamietacie tych norwegow co z oslami podrozowali pieszo? zastrzelili im polacy 19 letniego osla, ktory sie u nich gdzies w drodze urodzil.
niech holender ma sie na bacznosci..  🏇


To,post z 2010...
O cholera!  Przez tyle lat to kule ziemską kilka razy dookoła obeszli.
😁 no kurde kto wyciagnął ten watek na wierzch? jak sie w nim znalazlam 😉  🤬  😁 😁 😁
jeżeli wierzyć to właśnie ten holender -> tepaard 😉
aaaahhhhaaaa 😀iabeł: czyli jednak nie ja!!! 🏇
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się