Książka skarg i wniosków

z ciekawostek-przed chwilą, przy przechodzeniu z 2 na 3 stronę w temacie "jak dbać o końskie nogi" przerzuciło mnie z voltopirów do re-volty  😜
2 pytania.
Czemu jak odpowiem na jakis watek to mnie wywala z watku do forum ogolnego?

I 2.
zaznaczylam, zeby nie pokazywal maila, a i tak pokazuje.
O co chodzi?

doczytałam o mailu.

Ale dlaczego mnie wywala?
To też musisz zaznaczyć w profilu.
albo odpisując, zaznacz "Powróć do wątku" pod polem do wpisywania odpowiedzi
(dotyczy odpowiedzi przez "odpisz", nie szybkiej odpowiedzi)
caroline   siwek złotogrzywek :)
06 grudnia 2008 17:17
Czemu jak odpowiem na jakis watek to mnie wywala z watku do forum ogolnego?
(...)

Ale dlaczego mnie wywala?


bo takie jest ustawienie defaultowe 😉 nie grzebalas nic a nic w ustawieniach swojego profilu? 😉

zajrzyj do profilu, a tam po lewej stronie jest: Modyfikuj profil
klikasz na: Opcje wyglądu forum
a potem zaznaczasz: Domyślnie powracaj do wątków po wysłaniu wiadomości.

voila! 🙂
ano nie grzebałam.
właczylam sobie szybką odpowiedz i juz.
mozna skasowac to na gorze 🙂

popsiuntałam / a.
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
06 grudnia 2008 19:50
[quote author=kurczak_wtw link=topic=232.msg113041#msg113041 date=1228558920]
zauważyłam taki problemik-wydaje mi się, że przez za duże zdjęcia forum się strasznie rozjeżdża, tak, że ucina nawet wpisy. tutaj przykład:
http://www.voltopiry.pl/forum/index.php/topic,45.0.html
to trochę denerwujące, może modki powinny po prostu takie zdjęcia kasować, dla dobra ogółu? nie wiem, tak tylko proponuję 🙄
[/quote]

Mi tam się nic nie rozjerzdza.

A o fotach w kwesti zmniejszania i dodatkowych opcji jest dyskusja tu:
http://voltopiry.pl/forum/index.php/topic,235.msg113371/topicseen.html#new
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
06 grudnia 2008 20:15
A jest coś takiego na forum jak opcja "Zaznacz wszystkie posty jako przeczytane"  🤔trzałka: ❓ Brakuje mi tego w sumie 😉
W każdym dziale jest po prawej przycisk "przeczytane".
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2008 21:03
wytłumaczcie mi jak zrobić żeby zostać na jednym forum....
To znaczy??
cieciorka   kocioł bałkański
06 grudnia 2008 21:07
powiadomienia mi przychodza z voltopirow i z revolty...

ogolnie mam problemy z powiadomieniami. juz wiem, ze trzeba kliknac, ale nawet jak klikne, tam jest "powiadom" zamiast np. "zapomnij"

brakuje mi takze podstawowych funkcji w okienku szybkiej odpowiedzi.

czy można zrobic tak, ze po wpisaniu w google "volta" wyskoczy odnosnik tutaj?
caroline   siwek złotogrzywek :)
06 grudnia 2008 22:42
A jest coś takiego na forum jak opcja "Zaznacz wszystkie posty jako przeczytane"  🤔trzałka: ❓ Brakuje mi tego w sumie 😉


eee.... a czym jest przycisk "przeczytane" nad listą tematów?  😁 (zaznacza wszystkie posty z danego podforum, na ktorym akurat jestes, jako przeczytane)

drugi masz na stronie glownej pod podzialem na podfora - zaznacza wszystkie posty na forum jako przeczytane  🤣
Caroline,  👍

Już przestałam liczyć, ale pomogłaś w tym wątku i odpowiedziałaś na pytania dobremu tuzinowi osób. Znasz te forum już chyba lepiej niż ja  🙇
Dorotheah   मेरी प्यारी घोड़ी
07 grudnia 2008 03:37
Tez to zauwazyłam.  🙂
Niezle oblatana kobieta  😀  -Czytam wszystko i tez się poduczam techniki, na zapas.  😁

caroline   siwek złotogrzywek :)
07 grudnia 2008 09:38
Quantanamera, Dorotheah - dzieki  🤣 milo, ze tak to widzicie, a nie "wszedzie sie wtraca i wsciubia nos niepytana"  😁

sama te wszystkie rzeczy sprawdzalam (a co - lubie sprawdzic co sie da a czego nie i jak co dziala 🤣 ) - a skoro znalam odpowiedzi na jakies pytania to pomyslalam, ze skoro to takie proste, ze nawet ja juz to wiem, to wyrecze administratora w robocie dla niego za latwej 😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
07 grudnia 2008 09:59
[quote author=martva link=topic=232.msg113417#msg113417 date=1228594507]
A jest coś takiego na forum jak opcja "Zaznacz wszystkie posty jako przeczytane"  🤔trzałka: ❓ Brakuje mi tego w sumie 😉


eee.... a czym jest przycisk "przeczytane" nad listą tematów?  😁 (zaznacza wszystkie posty z danego podforum, na ktorym akurat jestes, jako przeczytane)

drugi masz na stronie glownej pod podzialem na podfora - zaznacza wszystkie posty na forum jako przeczytane  🤣
[/quote]

Najzwyczajniej na swiecie nie zauwazyłam tego. I tyle. Dzieki za odpowiedz.
Nie bijcie mnie błagam, muszę wywalić avatar, bo jest za duży, ale kompletnie nie wiem jak mam to zrobić. Pomożecie?
Karmelita - Profil->z lewej - Dane publiczne (w poddziale Modyfikuj profil) i tam masz np. "mam swój obrazek", zaznaczasz to  wpisujesz direct link do obrazka nowego (zmniejszonego) z photobucketa na przykład i ta dam jest🙂
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 grudnia 2008 10:44
Nie bijcie mnie błagam, muszę wywalić avatar, bo jest za duży, ale kompletnie nie wiem jak mam to zrobić. Pomożecie?


pomozemy 😉

1. mozesz zmienic wielkosc awatara w samym PB - klikasz EDIT przy twoim awatarze, potem RESIZE i wybierasz wlasciwa wielkosc, potem zapisujesz (replace original)
Powinno wystarczyc.

albo

2. zmniejszasz obrazek do wlasciwych wymiarow na kompie lub zaznaczasz zeby obrazek z kompa PB zaladowal ci w wybranej wielkosci i wtedy na forum:

wchodzisz w Profil

po lewej stronie: Modyfikuj profil
wybierasz: Dane publiczne

w polu "Mam swój obrazek:" wrzucasz link z PB

albo ladujesz nowy (wymiarowy obrazek) ze swojego komputera za pomocą "Wyślę własny obrazek:"


albo...

3. czytamy na wszelki wypadek przez zadaniem pytania watek Re-Volta - FAQ - czyli co i jak
a tam:
5. Avatary ustawiamy
> wchodząc w "profil" (na górze)
> po lewej w "modyfikuj profil" wybieramy "dane publiczne"
> i podajemy adres, jeśli jest w sieci lub za pomocą "przeglądaj" wysyłamy z własnego komputera.


😉



acha! Breva mnie uprzedzila tym razem  🤣
Tak, ja wiem, ale chwilowo nie mam czasu na zmniejszanie i chciałam go po prostu usunąć. I tego nie potrafię zrobić :P
caroline   siwek złotogrzywek :)
07 grudnia 2008 10:54
akurat to jest najprostsze :P

wykasuj link do swojego awatara i kliknij zapisz zmiany :P
Zaraz Ci zmniejszę i sobie wkleisz.

110x78

Karmelita, nie wiem, czy to jedyny sposób, ale działa:
wchodzisz w Profil > Dane publiczne
zaznaczasz Mam swój obrazek lub Wyślę własny obrazek - wybierasz to, gdzie NIC NIE MASZ WPISANE
albo robisz tak, żeby mieć puste pole, które masz zaznaczone - czyli wykasowujesz treść
i naciskasz Zapisz zmiany
ooo udało się, dzięki Teo.
abre, nie mam już sumienia prosić Cię o cokolwiek po tym jak zawracałam Ci głowę przez tydzień 🙂
Karmelita, ja mam misję 😀 Powyżej, w moim poście masz link do zmniejszonego avatarka.
Hehe, dzięki abre "*
nic nowego, ale myślę, że więcej ikonek by się na pewno przydało 🙂 😉 😀
Bardzo proszę użytkowników o przystopowanie z wnioskami. Błagam o racjonalne podejście do sprawy i zgłaszanie przede wszystkim istotnych błędów na forum, które uniemożliwiają, bądź przeszkadzają w sprawnym działaniu tegoż. Sprawy kosmetyczne załatwimy, kiedy forum porządnie zacznie działać bez poważnych błędów i quanta będzie miała więcej czasu. Proszę o stosowanie się do tego zalecenia do odwołania. / a.
No i o to chodziło...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się