Oficerki

Czy istnieje coś takiego jak katalog/galeria Hippiki? Można gdzieś  zobaczyć, jak wyglądają ewentualne dodatki?
Raczej nie,  zdjęcia na stronie beznadziejne niestety
Ktoś wie jak zmierzyć wys w parlanti?
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2015 20:37
Kupiłam oficerki- jak zginam stopę to marszczą się w kostkach- sprzedać [ew. oddałabym je, gdyby nie to, że poza domem byłam i minęło ponad 10 dni od przyjścia paczki...], czy zostawić...? Czytałam wątek i widziałam, że niektórzy takie zostawiali, niektórym to mocno przeszkadzało- indywidualna kwestia? Bo czy do szewca jest sens oddawać i zwężać....
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
11 lutego 2015 20:53
malinowaa ale jak ci się marszczą?

Jeśli tak?


To zupełnie normalnie. Przecież jak dajesz piętę w dół to skóra zawsze będzie pracować.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
11 lutego 2015 21:17
Ale ja laik jestem trochę, co?  😡

Constantia, dzięki za rozwianie wątpliwości (po raz kolejny już w tym wątku) :kwiatek:
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
11 lutego 2015 21:34
Jak się coś ma pierwszy raz, to zazwyczaj są wątpliwości. Najważniejsze nie bać się zapytać 🙂
Dziewczyny, jakiej pasty używacie do brązowych oficerek, tak, zeby nie zmieniły koloru?
Przyszły moje Petrie i są przepiękne! Chciałabym, zeby długo takie były 🙂
Ponawiam pytanie 🙂 Czy miał ktoś oficerki Petrie Melbourne, albo chociaż słyszał o nich jakieś opinie?  :kwiatek:
http://www.pasi-konik.pl/pl/p/PETRIE-Oficerki-Melbourne/7751
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
10 marca 2015 20:03
Czy ktoś może posiada te oficerki? 🙂 jak z wytrzymałością, itp?
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
10 marca 2015 20:07
[b]Hermes[/b], stanowczo odradzam
Constantia   Adhibe rationem difficultatibus
10 marca 2015 21:30
Hermes to już zdecydowanie lepiej wybrać Busse Paris lub HKM Italy.
Albo poluj na promocje na Hippici. Ja swoje w full wypasie kupiłam za niewiele więcej. 😉
Czy któraś z Was posiada może oficerki Petrie Olympic w kolorze brązowym (nie cognac)?
Jak one się sprawują? Kolor mocno ściera się od wewnątrz?
Czy posiadacie może foto w nich na koniu? :kwiatek:
tuch ja mam inne petrie chyba fieldboots w kolorze kolorze bordowym i wlasciwie to sie w ogole nie starl 👍 kupilam je 3,5 roku temu, ale z poczatku w ogole nie uzywalam. w sumie tylko przez rok uzywałam ich reguralnie (z 5 razy w tygodniu na 1-2 konie) ale kolor bez zarzutów
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
11 marca 2015 12:25
No wlasnie sie tak zastanawialam jak to z fair playem, a hippicy sztylpy mialam z 6 lat i wygladaly jak nowki. A jak z dopasowniem hippicy?
xequus   Miłość na dwa serca i sześć nóg...
11 marca 2015 12:39
Mam stosunkowo dziwne pytanie 😉
Czy pięta w oficerka ma byc luźna? W sensie móc się poruszać w oficerce? Nie wiem jak to lepiej zobrazować...
Hermes, Hippica robi oficerki dokładnie na wymiar
xequus, nie specjalnie powinna być luźna... Oficerek ma za zadanie m.in. lekko usztywnić staw skokowy, latająca pięta to wyklucza.
No wlasnie sie tak zastanawialam jak to z fair playem, a hippicy sztylpy mialam z 6 lat i wygladaly jak nowki.


Chyba rzadko w nich jeździłaś 😁
Moj sztyply Hipiki po 2 latach mają od wewnątrz skórę jak kartka papieru, porozpruwały się szwy (były już na zaszyciu u rymarza), gumki luźne.
tuch, a ja mam 6sty rok oficerki Hippici i poza 2 krotną w tym czasie wymianą zamknów - wyglądaja jak nówki sztuki. Fakt faktem bardzo o nie dbam, ale 6 lat codziennej jazdy od wiosny do jesieni (zima w temooficerkach) to juz jakiś przedział czasu pokazujący jakosć 😉
Gaga Tylko że sztylpy a oficerki różnią się skórą, zapewne grubością.
tuch, ja też swoje sztyply hippici mam już około 4 lat i oprócz wymiany zamka nic się z nimi nie dzieje, a jeżdżę dwa konie dziennie w sezonie.
Ja polecam samemu zmierzyć nogę,  nigdzie nie jeździłam, żeby ktokolwiek zdejmowal mi miarę. Sama doskonale to zrobiłam i oficerki są idealne.
Dziewczyny ja napisałam o SZTYLPACH, nie oficerkach.

Moje sztylpy Hipiki po 2 latach wyglądają tak:



Ja tez pisze o sztylpach. 😉
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 marca 2015 09:27
Nie mogę się przełamać żeby zacząć jeździć w moich oficerkach  😵

Tak mocno uciskają mnie w kostkę jak ją zginam, że nie daję rady  🤣 Jak wsiadłam pierwszy raz to sobie strzemiona chyba ze 3 dziurki wydłużyłam  🤔wirek:
Zakup sobie takie frotki jak na nadgarstki dla tenisistów,załóż na kostki-sprawdzone.
malinowaa   Życie zaplątane w końską grzywę...
16 marca 2015 11:10
DressageLife, w życiu nie wpadłabym na to, dzięki  🙇
[quote author=Hermes link=topic=211.msg2311842#msg2311842 date=1426076726]
No wlasnie sie tak zastanawialam jak to z fair playem, a hippicy sztylpy mialam z 6 lat i wygladaly jak nowki.


Chyba rzadko w nich jeździłaś 😁
Moj sztyply Hipiki po 2 latach mają od wewnątrz skórę jak kartka papieru, porozpruwały się szwy (były już na zaszyciu u rymarza), gumki luźne.
[/quote]

Moje 2 letnie sztylpy też mają od wewnątrz skóre jak papier i był już u szewca. Mam też 8 letnie, właściwie po to, żeby w czyms jeździć kiedy te nowsze idą np do szewca, są już mocno zużyte ale skóra w nich jest nieporównywalnie lepsza niż w tych nowych partiach..
Poleca ktoś z Was oficerki Donatello? Wyglądają na fajne a mi odpowiadają rozmiarowo,cenowo jak i wyglądem  😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się