Zabawa "Zniszcz marzenie osoby wyżej"

On mówi tylko ty nie słuchasz...

Chciałabym kupić moją ukochaną klacz Indię  😍


Nie sprecyzowałam - mówił ludzkim głosem. A stwierdzenie, że nie słucham jest z deczka przesadzone i nie na miejscu  🙄

Koniec  🚫
No to może dalej byś kontynuowała, a nie robisz zastój  🙄
Nie robię zastoju, na poprzedniej stronie jest post czekający na odpowiedź  😉 edit: kogokolwiek przecież. 👀
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 kwietnia 2010 12:47
Forkate chodziło mi o to że on ci mówi tylko nie znasz jego języka i dlatego
nie słuchasz :P.  Takie skojarzenie miałam. Jakbym uraziła to przepraszam 🙂

Cierp1enie nie masz na co liczyć. Zbankrutujesz bo skoki
robią większą furorę.

Chcę mieć siodełko z Prestige'a  💘
Udalo Ci sie kupic siodlo Prestige'a a nastepnego dnia zostaje spalone wraz z cala stajnia.

Chcialabym zdac dobrze mature i dostac sie na studia.
Cudowna Babcia kupuje Ci na urodziny piękne siodełko Prestige'a. Następnego dnia wieszasz je nieopatrznie na wieszaku obok boksu złośliwego kucora. Tenże kuc łapie zębiskami za tylny łęk i zrzuca siodło na paskudny beton. (Historia z życia wzięta hihi 🙂😉 podnosisz i co?? ślady zębów już nie zejdą, siodło się połamało, a nawet nie zdążyłaś wsiąść.

Chciałabym sklonować swojego konia.

edit: dostajesz się na studia a po nich i tak nie znajdujesz pracy....
Klonujesz swojego konia, jednak poprzedni koń zginął przy tym zabiegu a ten nie jest już twoim kochanym koniem. Wygląda tylko tak samo

Chciałabym wynieść się z mojego miasta
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 kwietnia 2010 13:20
Alabamka wyniesiesz się do Świnoujścia i porwą cię Niemcy i
rozpęta się III wojna światowa. Lepiej zostań tam gdzie jesteś  😁

Chcę mieć 40/40 punktów na jutrzejszym teście  😂
Wnosisz się z swojego miasta, a w pierwszą noc w nowym domu spłonęłaś wraz c całym dobytkiem. 😀iabeł:

Chciałabym być Mistrzem Świata w WKKW xD

To ja będe miała 40/40, a ty 39/40 bo niue wiesz ile to jest 34x1
Masz 40/40 w jutrzejszym teście. Uważają Cię za Geniusza. Porywa Cię ufo i przeprowadza badania nad rasą ludzką.

Chcę wyjść z pracy.
Wyjdziesz z pracy i przejedzie Cię samochód xD

Chce być Mistrzem  Świata w WKKW
Jesteś mistrzem świata w Wkkw, tak ponosi cię sława, że twoimi przyjaciółmi są już tylko pieniądze. Nawet konie i rodzina się już nie liczą.
W końcu ludzie z zespołu także odwracają się od ciebie, zostajesz sama i wolisz popełnić samobójstwo

A ja chcę aby jutrzejszy test napisał się sam na 40 punktów  😁
sorry, ale jak dla mnie ten temat jest tak durny i beznadziejny, że aż się dziwię że ludzie wymyślają takie rzeczy  😵 



🚫
Skoro jest durny to nie musisz tu pisać. To zabawa jak każda inna.
Czasem pomaga negatywne odwrócenie marzenia, którego nie da się spełnić a do tego może być śmiesznie. Chodzi po prostu o kreatywność  😉
🚫
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 kwietnia 2010 13:58
Alabamka napiszesz na 40, pomyślą że ściągałaś i zostawią ci tylko 20  😂

Chcę wygrać moje pierwsze zawody które będą w sobotę 17 kwietnia.
Wygrywasz swoje pierwsze zawody ale gdy chcą ci podać puchar koń się płoszy, ty spadasz i łamiesz sobie nogę a konia nie udaje się złapać  🤔

Chciałabym aby Green Day znów zawitał w Polsce i Billie Joe się wytłumaczył jak mogła mu smakować Polska kiełbasa skoro jest wegetarianinem  😂
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 kwietnia 2010 14:10
I okaże się że to nie była kiełbasa tylko Chińska podróbka i
umrze na ból żołądka po tej wiadomości.

Chcę mieć idealny dosiad  😍
Nie robię zastoju, na poprzedniej stronie jest post czekający na odpowiedź  😉 edit: kogokolwiek przecież. 👀


robiłaś, bo ja odpisałam i nagle pojawił się Twój post bez odpowiedzi do mojego postu.


Masz idealny dosiad, niestety nie trwa to długo, bo spadasz i łamiesz nogę
Kawecan   Jeździec bez konia...
07 kwietnia 2010 14:27
Cierp1enie nie ma marzeń

Nigdy nie złamałam nogi ani ręki i chcę aby tak pozostało  😉
niestety nie pozostanie, bo potkniesz się na ulicy i skręcisz kostkę 😀



chciałabym jutro pojechać do koni
pojedziesz ale okaze sie, ze przeszlo tornado i stajni nie ma ^^


chcialabym byc z moim bylym chlopakie 🤣
Jesteś ze swoim byłym chłopakiem, jednak okazuje się,  że jest on najgorszym chłopakiem na świecie, zanim się zorientujesz bierzesz z nim ślub a on nie chce ci dać rozwodu  😲
Chciałabym dostać się do gimnazjum w Warszawie  😕
Jesteś i co? Tylko odgrzewany bigos smakuje lepiej...

Chciałabym, żeby dziś nie padało.
trzynastka   In love with the ordinary
07 kwietnia 2010 14:40
dzisiaj nie padało ale za to wiał tak silny wiatr który przestawiał domy, łamał drzewa. Po godzinie takiej masakry modliłaś się o ten deszczyk na który tak narzekałaś.

Chciałabym dom z zapałek.
dostałas dom z zapalek od osoby która zapaliła w nim paierosa, zucajac popiól na jedna z nich - dom splonął

chcialabym zeby udalo sie pojechac z moja przyjaciólka na majówke
[s]Masz dom z zapałek, jednak nie przeżywasz pierwszej burzy. W dom uderza piorun a wiatr zrywa domek, pożar w całym mieście !  🤔[/s]
Jedziesz na majówkę, okazało się, że koleżanki rodzice nic o tym nie wiedzieli i pomogłaś jej tylko w ucieczce, masz niezłe kłopoty i ścigają was jej rodzice  😁
Bandos wież, że mi to pomogło?  😂


Chciałabym aby szkoła zaczynała się o 9 a nie 8 rano  😵
[s]Udało Ci się ! Masz ten wymarzony domek z zapałek. Cieszysz się niezmiernie. Jednak ktoś w nocy zakrada się i podpala go. [/s]


[s]
Nie pojedziesz na majówkę, bo przyjaciółka w ostatniej chwili robi Cię w wała i jedzie sama.
[/s]

niestety szkoła zaczyna się o 6😲0



kurde nie nadążam za wami 😀


Chciałabym mieć zastawę porcelanową
Masz swoją kochaną zastawę porcelanową. I po co było wydawać kasę?! Julcia wszystko zbiła pierwszego dnia   😁

Chciałabym aby rodzice mnie puścili na koncert Green Day'ów do Czech  😍
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
07 kwietnia 2010 15:16
[s]Cierpienie Budujesz tor wyścigowy- interez kwitnie, ale wczasie jednego z wyścigów zdarza się wypadek, w którym koń i jeździeć giną na miejscu. Tor zostaje zamknięty przez sanepid, który twierdzi, że masz podłorze nie zdatnede to tego typu kokuręcji.[/s]
Alabamka Rodzicie zgadzają się, żebyś wyjechała na koncert do Czech, ale jak londujesz na lotnisku w Czechac okazuje się, że nie masz gdzie mieszkać, a koncert został odwołany.

Chciałabym pojechać na swoim koniu jakieś ważne zawody.

Edit: chyba się pomyliłam  😤
avile jedziesz na zawody,lecz w połowie drogi samochód Ci się psuje, w końcu przyjeżdża zastępczy ale juz nie zdążyłaś na swoją klasę  😁
Chciałabym żeby osoby dla mnie ważne zawsze były przy mnie
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się